Hore
Fórum » Pokec
 

Amsterdam-koniec septembra

maxop
2023-07-20 15:25:57+02
Ahojte, sme dvaja a ideme na konci septembra letecky do Amsterdamu - architektúra a street. Chce sa niekto pridať?
 
K1000
2023-07-22 21:40:39+02
Super. Hneď by som sa pridal, ale v tých týždňoch fakt že nemôžem.
V Amsterdame je čo, nebol som tam od 90-tych rokov, ale čo si tak pamätám, o námety nie je núdza.

Na street je lepšia malá skupina, 3-4 ľudia.
Nech vám to výjde, potom dáte zopár foto sem!
 
seifi
2023-07-24 19:04:57+02
príspevok od: K1000
Super. Hneď by som sa pridal, ale v tých týždňoch fakt že nemôžem.
V Amsterdame je čo, nebol som tam od 90-tych rokov, ale čo si tak pamätám, o námety nie je núdza.

Na street je lepšia malá skupina, 3-4 ľudia.
Nech vám to výjde, potom dáte zopár foto sem!
Mala skupina pre street ? najlepšie samému... .
Myslel som, že Maxop hľadá ľudí na benzín. Ale čítam - lietadlo. Načo ešte dvaja ?
 
fatality
2023-07-25 12:15:33+02
koniec septembra? na urodicku?
 
Marcel Rebro
2023-07-28 18:31:28+02
príspevok od: seifi
Mala skupina pre street ? najlepšie samému... .
Myslel som, že Maxop hľadá ľudí na benzín. Ale čítam - lietadlo. Načo ešte dvaja ?
Možno sa budú skladať na palivový príplatok

Čo sa počtu týka - mne sa vo dvojici pracuje lepšie ako samému. Ak máš samozrejme dobrého a skúseného parťáka a rozumiete si. Jeden diskutuje s človekom / ľuďmi, druhý fotí. Dobrý parťák mi ti vie človeka počas rozhovoru premiestniť na zaujímavé pozadie a pritom stáť tak aby nezavadzal.

Navyše ak ste dvaja, viete si v cudzine navzájom pomôcť - choroba, zranenie. A aj izba pre dvoch je lacnejšia.

Pri klasickej streetke (najskôr fotím, potom sa spýtam či som mohol) keď ide o decisive moment, nie je problém sa na ulici rozdeliť, vzdialiť tak, aby ste si neprekážali.

A k otázke maxopa : Amsterdam je fajn a zaujímavý. Nepridám sa určite. V septembri mám v pláne ďalšiu výpravu do Ukrajiny (ideme aj v auguste) a potom ešte Ironmana v Barcelone.

Drzím palce, nech všetko vyjde!
 
maxop
2023-07-31 17:55:15+02
............tak už máme kúpené letenky aj ubytko. Ak by niekto chcel ešte teraz ísť, alebo v budúcnosti, napíšte mi na email: 1ergochair@gmail.com
 
maxop
2023-08-02 09:19:58+02
príspevok od: Marcel Rebro
Možno sa budú skladať na palivový príplatok

Čo sa počtu týka - mne sa vo dvojici pracuje lepšie ako samému. Ak máš samozrejme dobrého a skúseného parťáka a rozumiete si. Jeden diskutuje s človekom / ľuďmi, druhý fotí. Dobrý parťák mi ti vie človeka počas rozhovoru premiestniť na zaujímavé pozadie a pritom stáť tak aby nezavadzal.

Navyše ak ste dvaja, viete si v cudzine navzájom pomôcť - choroba, zranenie. A aj izba pre dvoch je lacnejšia.

Pri klasickej streetke (najskôr fotím, potom sa spýtam či som mohol) keď ide o decisive moment, nie je problém sa na ulici rozdeliť, vzdialiť tak, aby ste si neprekážali.

A k otázke maxopa : Amsterdam je fajn a zaujímavý. Nepridám sa určite. V septembri mám v pláne ďalšiu výpravu do Ukrajiny (ideme aj v auguste) a potom ešte Ironmana v Barcelone.

Drzím palce, nech všetko vyjde!
Marcel, prajem bezpečný návrat z Ukrainy a šťastný z Ironman-a.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()