Hore
Fórum » Pokec
 

Portál je zrazu rýchlejší ako Perzeida

jurajlzvc
jurajlzvc 2023-08-15 23:39:09+02
 
Paladin25
2023-08-18 14:04:09+02
príspevok od: gytheio
ty si s tym zacal, nemal by si to ty nejak dolozit?
Točíme sa do kruhu. Však som ti doložil video od profesionálneho fotografa (či sa ti jeho fotky páčia alebo nie je irelevantné) ktorý fotí s 85tkou svadbu.

Už to bolo vysvetlené napísal si zasa raz blbosť a sám si priznal že aj ten profík tú 85tku na svadbe vytiahne.

Je to uzavreté Nestrápňuj sa ďalej....
0
0
 
Paladin25
2023-08-18 14:05:23+02
príspevok od: gytheio
sam si to tu dokazal
KLAMES.

ZASA.

Ak myslíš nato video tak fotky v plnej kvalite na posúdenie si nevidel, a vieš že on ani nepoužil tú 85 1,2 ?

0
0
 
Paladin25
2023-08-18 14:26:36+02
príspevok od: gytheio
s tym tvojim kamaratom jozef84, je pravda, ze predtym ste ju urazali horsie ale urazali a teraz to robis zase.. mozes nam tu povedat preco urazas ludi ktorych si v zivote nestretol nic o nich nevies?
vies, ze je to prokuratorka a keby som jej povedal ako sa o nej vyjadrujes neostane po tebe ani mastny flak?
Kde a ako som ju urazil? Koho som urazil?

Máš príliš bujnú fantáziu. Skús sa nadýchnuť prečítať či so som napísal. Sprav to viac X ak tomu nerozumieš ja som nikoho neurazil ani vtedy ani teraz.
0
0
 
Paladin25
2023-08-18 14:27:30+02
príspevok od: gytheio
blbec ty vobec nechapes? uz som ti napisal, ze je to jedno cim fotil lebo s horcicakom by som to lepsie odfotil, poukazoval som na to co u teba znamena kvalita
Nie to len borci tvojich kvalít posudzujú 85 mm 1,2 na nekvalitnom videu s uplne iným objektívom
0
0
 
Paladin25
2023-08-18 14:28:17+02
príspevok od: gytheio
nemas nikdy ziadne zablesky v tej gebuli aky si tupy? teba mat za suseda v panelaku kopem ta do riti vzdy ked ta stretnem na schodoch
Samozrejme TY internetový hrdina samozrejme ....
0
0
 
Paladin25
2023-08-18 14:35:07+02
príspevok od: lacobi
Dakujeme za pozitivnu odozvu aj trpezlivost. Pripravujeme nove funkcie, zmeny , aj upravu viacerych casti portalu . Zaroven tvorime novu obsahovu cast vratane videotvorby. Budeme samozrejme radi za kazdy napad ci podnet co by pre vas na portali bolo najzaujimavejsie. Diskutovat o tom bude mozne nielen tu na portali ale aj pocast dalsieho rocnika FotoSlovakia , ktory sa po 3 rokoch prestavky opat uskutocni uz v oktobri a to v DK Ruzinov Bratislava 21.10.2023. Informacie o programe budeme uverejnovat tu na ephoto, coskoro aj na novom webe akcie , ci na FB. Tesime sa na vasu ucast a dakujeme za vernost .
Ladislav Biath
Ja by som veľmi privítal keby bol nejaký admin-moderátor-správca fóra čo sem občas nakukne a trocha to rieši. Lebo pokiaľ tu bude tolerované písať také nezmysli ako v tomto vlákne (áno ja viem že som toho aktívny učastník) tak sa obávam že normálny užívatelia sa tu dlho neohrejú.

Každopádne ja sa všetkým ospravedlňujem za ten nekonečný súboj, ktorý som to predviedol.

Sám som bol zvedavý či niekto "z hora" zasiahne alebo tú vládne anarchia kde sa môžu písať nezmysli, užívateľia si môžu nadávať a podobné veci.

Po 2 dňoch stále nič tak to ukončujem ja sám.

Na užívateľa, ktorý by na každom slušnom fóre mal BAN do 10 minút už nebudem ďalej reagovať.

Ďakujem

0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2023-08-22 14:33:54+02
Obsah diskusie uz nesúvisi z temou vlakna.
 
Strana 7 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()