Hore
Fórum » Pokec
 

Hlada sa svadobny fotograf

Blackman
Blackman 2011-05-09 18:13:27+02
Nazdar vospolok, 22.06.2011(streda) sa zenim a hladam profesionalneho svadobneho fotografa.
Ma niekto nejake tipy, skusenosti, odporucania?
Vdaka
 
Tibor78
2022-10-22 06:09:20+02
Pre vsetkych co sa tu pozastavujete nad tym, ze som sa opytal na financny limit: zaujimalo ma, ci zalezi zaujemcovi na kvalite fotiek, co sa na zaklade jeho budgetu ukazalo, ze ano zalezi a nehlada tu fotografa zaciatocnika, kde je vysledok prace neisty 🙂
 
Tibor78
2022-10-22 06:32:24+02
príspevok od: goldenzero
podla narocnosti, casu, atd...
cca 700-1200e
S uvedenym rozpoctom uz najdes dobrych fotografov.
 
fatality
2022-10-22 09:18:22+02
príspevok od: Tibor78
Pre vsetkych co sa tu pozastavujete nad tym, ze som sa opytal na financny limit: zaujimalo ma, ci zalezi zaujemcovi na kvalite fotiek, co sa na zaklade jeho budgetu ukazalo, ze ano zalezi a nehlada tu fotografa zaciatocnika, kde je vysledok prace neisty 🙂
Otazka bola uplne regulerna..k vyslednej cene sa da dopracovat roznymi sposobmi a
neexistuje predpis, podla ktoreho by sa malo/muselo postupovat..
Na tomto fore vsak, az na par vynimiek, zostali uz len cudaci a pacienti, takze sa takymto
slovnym vymenam necuduj..
 
JohnNewton
2022-10-22 09:33:03+02
príspevok od: fatality
Otazka bola uplne regulerna..k vyslednej cene sa da dopracovat roznymi sposobmi a
neexistuje predpis, podla ktoreho by sa malo/muselo postupovat..
Na tomto fore vsak, az na par vynimiek, zostali uz len cudaci a pacienti, takze sa takymto
slovnym vymenam necuduj..
A Ty sa zaraďuješ do ktorej kategórie, chudák, či pacient? O výnimke ani neuvažuj 😋
 
gytheio
2022-10-22 09:40:49+02
príspevok od: fatality
Otazka bola uplne regulerna..k vyslednej cene sa da dopracovat roznymi sposobmi a
neexistuje predpis, podla ktoreho by sa malo/muselo postupovat..
Na tomto fore vsak, az na par vynimiek, zostali uz len cudaci a pacienti, takze sa takymto
slovnym vymenam necuduj..
Kde je forum ktore vyhovuje tebe? Co si pamatam si kritizoval tento web vzdy, ty mas byt to meritko co je spravne?
 
seifi
2022-10-22 20:06:56+02
príspevok od: Tibor78
Pre vsetkych co sa tu pozastavujete nad tym, ze som sa opytal na financny limit: zaujimalo ma, ci zalezi zaujemcovi na kvalite fotiek, co sa na zaklade jeho budgetu ukazalo, ze ano zalezi a nehlada tu fotografa zaciatocnika, kde je vysledok prace neisty 🙂
Záujemcovi sa pri zadanej sume môže prihlásiť výrečný amatér, ktorý to "zvládne" , dokonca si môže požiadať o čosi viac . Aby sa ukázalo, že nie je B-éčko. Potom bude dôležité, aby si záujemca z ponúk vedel vybrať, a výberom nepohorel.
 
Krtko fotografom
2022-10-23 07:51:10+02
príspevok od: seifi
Záujemcovi sa pri zadanej sume môže prihlásiť výrečný amatér, ktorý to "zvládne" , dokonca si môže požiadať o čosi viac . Aby sa ukázalo, že nie je B-éčko. Potom bude dôležité, aby si záujemca z ponúk vedel vybrať, a výberom nepohorel.
A ja zase vždy hovorím, že drahý fotograf, ešte neznamená dobrý fotograf. Pamätám si u nás, na jedného fotografa, ktorý vždy začínal vetou (keď sa predstavoval mladým), ja mam takú a takú techniku (a preto je drahý). Ale fotky boli iba slabý priemer (u nás ho poznali všetci, a všetci sa z neho smiali, že vždy začínal ... ja mam takú a takú techniku).
 
fatality
2022-10-23 09:00:51+02
príspevok od: JohnNewton
A Ty sa zaraďuješ do ktorej kategórie, chudák, či pacient? O výnimke ani neuvažuj 😋
Ale ze jak ste si tu vy dvaja zrazu vzacne porozumeli..jak Fico a Bugar po volbach 2016.. ..
 
JohnNewton
2022-10-23 09:57:32+02
príspevok od: fatality
Ale ze jak ste si tu vy dvaja zrazu vzacne porozumeli..jak Fico a Bugar po volbach 2016.. ..
To vieš, non x trans ľudia 😁
 
gytheio
2022-10-23 09:57:57+02
príspevok od: fatality
Ale ze jak ste si tu vy dvaja zrazu vzacne porozumeli..jak Fico a Bugar po volbach 2016.. ..
ale este viac sokovalo mna ako vy pokrvni bratia pupocnou snurou spojeni tu do seba skacete
 
JohnNewton
2022-10-23 10:06:19+02
príspevok od: gytheio
ale este viac sokovalo mna ako vy pokrvni bratia pupocnou snurou spojeni tu do seba skacete
Zradikalizoval sa, v x trans kolektíve 😋
 
gytheio
2022-10-23 10:19:56+02
Nemam problem komunikovat s niekym kto do mna este nedavno rypal, nehadzem sa o zem s tym, ze s tebou sa nehram a nebudem s tebou komunikovat, je vas tu par takych a navyse neviete fotit.
Su tu ludia ktori su niekedy curaci ale komunikuju nehraju sa na usoplene deti co sa hraju na fotografov.
 
JohnNewton
2022-10-23 10:31:09+02
Ty si medzi nami tiež preto, lebo nevieš fotiť, a čo horšie ani tej technike okolo toho nerozumieš 😁
 
gytheio
2022-10-23 10:37:31+02
príspevok od: JohnNewton
Ty si medzi nami tiež preto, lebo nevieš fotiť, a čo horšie ani tej technike okolo toho nerozumieš 😁
To ci viem fotit urcite necham na tych ktori mi za to platia.
 
JohnNewton
2022-10-23 11:14:13+02
príspevok od: gytheio
To ci viem fotit urcite necham na tych ktori mi za to platia.
Tak sa toho drž aj keď komentuješ iných, platí sa maliarovi aj za vymalovanie bytu, a inému za umelecké dielo. A asi si to nezamieňame. Nikto nadmieru nadaný sem nechodí, nemal by tu čo robiť.
 
gytheio
2022-10-23 11:39:30+02
príspevok od: JohnNewton
Tak sa toho drž aj keď komentuješ iných, platí sa maliarovi aj za vymalovanie bytu, a inému za umelecké dielo. A asi si to nezamieňame. Nikto nadmieru nadaný sem nechodí, nemal by tu čo robiť.
hmm a co je u teba vo fotografii umelecke dielo? uz zase trepes
 
JohnNewton
2022-10-23 12:38:45+02
príspevok od: gytheio
hmm a co je u teba vo fotografii umelecke dielo? uz zase trepes
Pre mňa to je napr. jazdec na koni s hodinkami od známeho umelca 😁
 
gytheio
2022-10-23 12:48:21+02
príspevok od: JohnNewton
Pre mňa to je napr. jazdec na koni s hodinkami od známeho umelca 😁
presne to som cakal sak ty vies, nikdy si neodpovedal vecne a konkretne, ty skratka nevies a prezivas iba obkecavanim o nicom
 
JohnNewton
2022-10-23 12:59:55+02
príspevok od: gytheio
presne to som cakal sak ty vies, nikdy si neodpovedal vecne a konkretne, ty skratka nevies a prezivas iba obkecavanim o nicom
Čakal si správne, lebo doje.. brať všetko čo sa dá na jednej foto, na to musí byť človek "umelec" 😋Ty si narcis, veľkosti sekvoje.
 
Strana 6 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()