Hore
Fórum » Pokec
 

Fotobanka

ematej
2011-09-08 11:49:54+02
Zdravim ludia,

chcel by som sa spytat na vas nazor na fotobanku ( http://fotobanka.ephoto.sk/index.php?setMod=none&setAction=none ). Co si o tom myslite? Oplati sa do toho ist? Je tam uz niekto? Ake ma s tym skusenosti? Co mam od toho cakat? A co nie?

Vopred dakujem za reakcie...

ematej
 
snowball
2011-09-08 13:00:37+02
Mozes, ale na vyber viac ako 20 million fotiek nap. Alamy, sanca ze kupi tvoj je malo ale stale je tam ak mas nieco jedinecne.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-09-08 13:03:22+02
príspevok od: ematej
Zdravim ludia,

chcel by som sa spytat na vas nazor na fotobanku ( http://fotobanka.ephoto.sk/index.php?setMod=none&setAction=none ). Co si o tom myslite? Oplati sa do toho ist? Je tam uz niekto? Ake ma s tym skusenosti? Co mam od toho cakat? A co nie?

Vopred dakujem za reakcie...

ematej
Vzhladom na velku konkurenciu fotopank typu istockphoto a pod. je fotobanka, ktoru sme zalozilieste pred vznikom ephoto.sk v utlme a dalej na jej cinnosti nepracujeme. Jednoducho je to projekt, je momentalne utlmeny. Nadalej ostava, v pripade zaujmu, ako zdroj fotografii. Preto ju nerusime.
 
Marcel Rebro
2011-09-08 13:10:24+02
príspevok od: Karol Srnec
Vzhladom na velku konkurenciu fotopank typu istockphoto a pod. je fotobanka, ktoru sme zalozilieste pred vznikom ephoto.sk v utlme a dalej na jej cinnosti nepracujeme. Jednoducho je to projekt, je momentalne utlmeny. Nadalej ostava, v pripade zaujmu, ako zdroj fotografii. Preto ju nerusime.
ved preco aj rusit - jest si nepyta, naftu dolievat netreba
 
Daniel.U
2011-09-08 13:20:24+02
to uz potom radsej prispievat do spermobanky, ale tam ten by to s tym utlmom neslo
 
pavel
2011-11-13 17:36:28+01
Existuje portál, kde sú fotografie voľne stiahnuteľné a šíriteľné len za podmienky uvedenia autora či názvu webu? Ja som takto poskytol už dosť fotografií, pravda iba po kontakte mailom... existuje taký portál???
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()