Hore
Fórum » Pokec
 

Ramcek - vhodny vyber softveru

Marek Janicko
2012-01-15 21:54:25+01
Caute chlopaci,
momentalne riesim spustu veci okolo fotenia a fotiek, tym padom na niektore veci si neviem najst casu. Preto sa ospravedlnujem vopred za moju lenivost si to pohladat sam cez google.

Chcel by som na niektorych fotkach poriesit ramcek okolo fotiek a potreboval by som na to nejaky soft. Momentalne vyuzivam Lightroom a nevsimol som si zatial, ze by tuto funkcionalitu mal zabudovanu.
Co vyuzivate vy? No potreboval by som na to nieco lepsie, ako iba to, ze tam hodi jeden pas okolo. Chcel by som si to zmanazovat, napr. 3-4 pasy roznej hrubky, vlozenia textu, vyber farieb, ...

Zatial viem, ze ramceky dokaze robit Zoner, no nemam potuchy, aky styl ramcekov dokaze robit.

Ak mozete poradte vsetko mozne s cim ste spokojny. Vyber uz bude na mne.

Diky moc.
 
calven
2012-01-15 22:02:01+01
príspevok od: Marek Janicko
Caute chlopaci,
momentalne riesim spustu veci okolo fotenia a fotiek, tym padom na niektore veci si neviem najst casu. Preto sa ospravedlnujem vopred za moju lenivost si to pohladat sam cez google.

Chcel by som na niektorych fotkach poriesit ramcek okolo fotiek a potreboval by som na to nejaky soft. Momentalne vyuzivam Lightroom a nevsimol som si zatial, ze by tuto funkcionalitu mal zabudovanu.
Co vyuzivate vy? No potreboval by som na to nieco lepsie, ako iba to, ze tam hodi jeden pas okolo. Chcel by som si to zmanazovat, napr. 3-4 pasy roznej hrubky, vlozenia textu, vyber farieb, ...

Zatial viem, ze ramceky dokaze robit Zoner, no nemam potuchy, aky styl ramcekov dokaze robit.

Ak mozete poradte vsetko mozne s cim ste spokojny. Vyber uz bude na mne.

Diky moc.
Len pre Win?
Na MACu mám ako plug-in do Aperture BorderFX. Možno existuje aj pre Win - fakt netuším. Možností má plnú prdel. Ale keďže nie som na rámčeky, tak ho využívam veľmi, veľmi zriedka...
 
Marek Janicko
2012-01-15 22:05:46+01
príspevok od: calven
Len pre Win?
Na MACu mám ako plug-in do Aperture BorderFX. Možno existuje aj pre Win - fakt netuším. Možností má plnú prdel. Ale keďže nie som na rámčeky, tak ho využívam veľmi, veľmi zriedka...
Iba Win.
Bohuzial BorderFX nema mutaciu i pod win.
 
calven
2012-01-15 22:08:36+01
príspevok od: Marek Janicko
Iba Win.
Bohuzial BorderFX nema mutaciu i pod win.
Tak potom nemôžem slúžiť...
 
xmartankox
2012-01-15 23:24:19+01
to vie aj blby irfan.popridava aj 50 ramcekov dla tvojich zelani a predstav
Volitelna hrubka/farba kazdej strany
 
total empty
2012-01-16 00:27:03+01
To by bolo dobré nejaký soft čo používa vektoroú grafiku+3D modifikácie,kopa textúr atď,kedysi som to riešil cez photoimpakt12, ale momentálne ma nejak ramčeky netankujú.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()