Hore
Fórum » Pokec
 

Žiar nad Hronom, nejaký človek ktorí fotí v tejto lokalite ?

veronikaS
veronikaS 2012-04-18 10:06:15+02
Zdravím, hľadám nejakého človeka ktorí fotí, baví ho to,fotí pre radosť ale myslí to s fotením trošku vážnejšie. Najlepšie niekto kto už neštuduje má viac voľného času. Píšte sem alebo do mailu veronika.strelcova@gmail.com. Bližšie info u mňa.
 
markato1
2012-04-22 09:44:34+02
príspevok od: lasky.t
som z hodruše... máš toho medveďa??
cav,viem ze si z hodruse ..medveda som nevidel,len som pocul kadial asi dvakrat prechadzal,ale uz je mozno uplne inde,ktovie..sam som videl len stopy po nom v okoli zjazdovky.uz aj minuly rok pred zimou ho tam vraj videli,tak sanca na stretnutie tam je .videl som starsie fotky z hodruse ked medveda odfotili dokonca v dedine v zahradach ,mozno si to tiez videl
 
Cako
ocenenie redakciou 2012-04-22 09:59:54+02
A ja som zo Zarnovice, co je tiez kusok 10min vlakom
 
Cako
ocenenie redakciou 2012-04-22 10:01:41+02
Ahaaa Veronika to si ty
 
Jerry C.
2012-04-22 10:19:45+02
príspevok od: dodo_bb
Si z Krupiny, to je kúsok do BB, tam je celkom dobrý a funkčný fotoklub http://banskobystrickyfotoklub.sk/index.html
Jeden čas sme dokonca mali aj "žiarsku sekciu" Tam nájdeš ženy aj mužov, mladých aj starších, študentov, slobodných, ženatých, fotí sa tam takmer všetko, chodíme na výlety, poriada sa pravidelne fotoškola, možno by to bolo zaujímavé skúsiť Skús brnknúť nášmu prezidentovi Najbližšie stretnutie je 1. mája na tradičnom fotoguláši
mohol by som aj ja niekedy prísť ?
guľáš mám rád ... / okrem syra samozrejme /
tak si ešte pre istotu toho 1.mája ráno zavolám
 
lasky.t
2012-04-22 13:04:40+02
príspevok od: markato1
cav,viem ze si z hodruse ..medveda som nevidel,len som pocul kadial asi dvakrat prechadzal,ale uz je mozno uplne inde,ktovie..sam som videl len stopy po nom v okoli zjazdovky.uz aj minuly rok pred zimou ho tam vraj videli,tak sanca na stretnutie tam je .videl som starsie fotky z hodruse ked medveda odfotili dokonca v dedine v zahradach ,mozno si to tiez videl
ahoj! jasné už viem kto si... myslel si napr toto foto, že?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=106254902722001&set=o.227448267921&type=1&ref=nf
 
veronikaS
2012-04-22 13:32:40+02
príspevok od: dodo_bb
Si z Krupiny, to je kúsok do BB, tam je celkom dobrý a funkčný fotoklub http://banskobystrickyfotoklub.sk/index.html
Jeden čas sme dokonca mali aj "žiarsku sekciu" Tam nájdeš ženy aj mužov, mladých aj starších, študentov, slobodných, ženatých, fotí sa tam takmer všetko, chodíme na výlety, poriada sa pravidelne fotoškola, možno by to bolo zaujímavé skúsiť Skús brnknúť nášmu prezidentovi Najbližšie stretnutie je 1. mája na tradičnom fotoguláši
Dodo, ja bývam v ZH a pracujem v BB tak to by mi aj bodlo určite by som sa rada dostavila toho 1. mája a trochu pokecala. Dík za typ
 
veronikaS
2012-04-22 13:34:18+02
príspevok od: Cako
Ahaaa Veronika to si ty
Ano, to som ja mi sa už trochu poznáme tak príd niekedy do ZH pokecáme o fotke a grafike
 
markato1
2012-04-22 19:20:33+02
príspevok od: lasky.t
ahoj! jasné už viem kto si... myslel si napr toto foto, že?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=106254902722001&set=o.227448267921&type=1&ref=nf
ano ,to som myslel ..dnes som bol tiez na chate v Hodrusi,ale fotil som len chrobaky
 
Lagac
2012-04-22 21:59:32+02
príspevok od: veronikaS
Mareka a Dupeho poznám aj ked nie osobne.. Viem aj o tom fotoatelieri ale o tom fotoklube si musim nieco zistit.. Ja sa podobnému žánru veľmi nevenujem, nemám k nemu hlbší vzťah, skôr by ma zaujímala nejaká ženská čo fotí...... niečo šikovné a mladé
Zadanym kriteriam (zenska co foti - vaznejsieho charakteru + sikovne a mlade v ZH) nevyhovuje ziadna polozka Prebehol som aj zoznam priatelov a znamych a nasla sa len jedna taka zenska zo ZH, ale aj ta je uz trvalo v BA (ale myslim, ze pomerne casto je cez vikendy v ZH, kedze ju raz za cas stretavam). Ak mas zaujem o kontakt, tak daj vediet.
 
STIEVEN
2012-04-22 22:10:42+02
Ahoj Veronika , pochádzam z okolia ZM, ak ti to teda neprekáža . S fotografovaním to myslím ,úplne vážne,chcem sa vtom zdokonalovať a pritom nehladám žiadneho Japonca ktori len cvaka a pri fotografovaní nerozmýšla . Som pracant, ktorí tiež hladá partáka alebo partáčku ,na spoločné fotografovanie ,túlaním sa po prírode a pod. Prajem pekný večer.
S pozdravom Štefan .
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()