Hore
Fórum » Pokec
 

Paríž - Ponuka práce

HUGO7
2012-06-03 11:19:58+02
V termíne 5-8. júla idem do Paríža fotiť. Potrebujem niekoho kto je (pracovne alebo štúdijne) v Paríži a vedel by nám zabezpečiť rekvizity na fotenie (starý bicykel, starý citroen z požičovne, skúter, zaujímavé interiéry a pod....) a tlmočenie počas celéj akcie. Finančne sa určite dohodneme. Píšte len realne pripomienky
 
garyfisher
2012-06-03 14:07:44+02
príspevok od: HUGO7
V termíne 5-8. júla idem do Paríža fotiť. Potrebujem niekoho kto je (pracovne alebo štúdijne) v Paríži a vedel by nám zabezpečiť rekvizity na fotenie (starý bicykel, starý citroen z požičovne, skúter, zaujímavé interiéry a pod....) a tlmočenie počas celéj akcie. Finančne sa určite dohodneme. Píšte len realne pripomienky
Mohol by si dat nejak viac info, co? kde? ake prestory by ta najviac zaujimali, neviem ci budem zrovna v Parizi ten datum ale mohol by som vybavit mozno nejakeho sprievodcu.
 
HUGO7
2012-06-03 17:46:23+02
príspevok od: garyfisher
Mohol by si dat nejak viac info, co? kde? ake prestory by ta najviac zaujimali, neviem ci budem zrovna v Parizi ten datum ale mohol by som vybavit mozno nejakeho sprievodcu.
Zasielam do sukromnej spravy
 
HUGO7
2012-06-04 05:33:15+02
Nenájde sa tu nikto kto žije v Paríži? Nepotrebujeme fotografa, len človeka ktorý pozná Paríž
 
HUGO7
2012-06-04 20:58:22+02
Zaťiaľ som nenašiel nič konkrétne, neviete niekto poradiť nejaku komunitu Slovákov žijúcich v Paríži?
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()