Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Bratislava Open Air 2012

leto
leto 2012-07-05 12:08:05+02
ePhotáci, foto-nadšenci, a turisti stretávok chtivý, rok sa z rokom zrazil, a je to tu opäť. Stretávka roka nadšencov tohoto portálu pod holým nebom, z už zaužívaným názvom i miestom konania. Dátum tento rok padol na sobotu, 11. augusta 2012! Znova si vyšliapeme kopec nad bratislavskou Račou (autá zostanú na dolnom parkovisku), a svoj tábor si rozložíme na mieste zvanom Písky. Čo zo sebou; seba, partnera, psa(ak nie je agresor), stan(ak chcete prenocovať), deku, oblečenie na každú príležitosť(treba počítať z búrkou), jedlo a pitný režim podla vlastnej chuti (bude tradičný táborák),,, Postupne doladíme program, všetky info najdete tu. Prosím NESPAMUJTE to tu zbytočnosťami, dakujeme Leto a Mrco sa na Vás tešia!
 
Cerberus
2012-08-12 17:23:11+02
Bol som si tak včera na výlete. Na Pískoch. Nie na Zlatých, ale na takých tých onakvejších. Bolo tam ako v rozprávke. U dvanástich mesiačikov. Len tým že som tam prišiel neskôr tak viacerí už poodchádzali. Navyše ma neskoro napadlo vytiahnuť foťák. Bolo už prítmie, tak tá kvalita pokrivkáva. Čo pokrivkáva. Ťahá sa po zemi. Ale čo tam po nej. Hlavne že bolo dobre.
Týmto ďakujem organizátorom stretnutia že si dali tú námahu.
A posielam zopár fotečiek. No, troška fabulácie nezaškodí, som si povedal.
 
Cerberus
2012-08-12 17:25:17+02
ešte niekoľko ...
 
Cerberus
2012-08-12 17:27:37+02
No a ešte zopár. Nech ich je dvanásť. Ako tých mesiačikov.
Dovidenia o rok priatelia.
 
polal
2012-08-12 18:09:10+02
Kto si zabudol baterku? Vartu? Ešte svieti a je u mňa.
 
bacil2
2012-08-12 18:35:21+02
príspevok od: polal
Kto si zabudol baterku? Vartu? Ešte svieti a je u mňa.
taká šedá placatá LEDková? ...ale foťáky mám myslím všetky
 
bonifacko
2012-08-12 19:05:17+02
príspevok od: bacil2
taká šedá placatá LEDková? ...ale foťáky mám myslím všetky
Krajinka s kachnami HDR by nebola?
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-08-12 21:55:23+02
príspevok od: Cerberus
ešte niekoľko ...
tvoje mazanice sa mi lubia
 
Marcel Rebro
2012-08-12 22:01:40+02
mne cgyba celovka petzlovka ... som ju tusim dakomu daroval
 
bear
- moderator
2012-08-13 07:56:57+02
Plechovky dostali zabrat.
 
leto
2012-08-13 09:28:51+02
príspevok od: Marcel Rebro
mne cgyba celovka petzlovka ... som ju tusim dakomu daroval
áno, a už sa nikdy nestratím,,, vďaka
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-13 11:05:54+02
príspevok od: Cerberus
No a ešte zopár. Nech ich je dvanásť. Ako tých mesiačikov.
Dovidenia o rok priatelia.
Výborne Tibor..z chuti som sa narehlil.
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-13 13:00:20+02
také dva výroky čo sa možno zapíšu do pamätí tretieho lesného openaira:

1. neskoršie popolnočný telefonát nemenovaného užívateľa, alebo ako sa ťažko odchádza z rozbehnutej partie:.........ano, ano drahá, ešte chvíľu a už aj idem.....fakt ešte chvíľku , neboj prídem................no...no ale predsa......no však s tým si predsa musela rátať, keď si ma sem púšťala........že prídem domov ožratý....


2. skoré nedeľné ráno, slnéčko už pekne svieti a všetkých ponocujúcich zohrieva.....okoloidúci pán so psíkom a foťáčiskom väčšieho kalibru zaveseným okolo krku hovorí: Dobré ráno........a niekde z útrob Paliho spacáku zmotaného v altánku sa unavenoospalo ozve: Dobré ránko, idete neskoro..stretnutie bolo včera....inak aby ste vedeli ... ( tak hrdo a pyšne ) - aj my sme fotografi. A pán rečie: A čo si fotíte? .....a Polal všetko prezradí...cca: .... nooo..... my sa špecializujeme na rýchlo pohybujúce sa objekty.........ale tie nám vždycky ujdú niekde von mimo záber.......takže si vlastne fotíme tie pozadia čo tam zostanú.....
 
IceDive1
2012-08-13 13:05:00+02
Jaj skoda kua ze ma to v sobotu nejako sklatilo a nemohol som ostat do rana.
 
leto
2012-08-13 13:07:26+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tvoje mazanice sa mi lubia
a hlavne tie komenty pod nimi,,,
 
Matej Michalik
ocenenie redakciou 2012-08-13 15:08:17+02
príspevok od: Koma
také dva výroky čo sa možno zapíšu do pamätí tretieho lesného openaira:

1. neskoršie popolnočný telefonát nemenovaného užívateľa, alebo ako sa ťažko odchádza z rozbehnutej partie:.........ano, ano drahá, ešte chvíľu a už aj idem.....fakt ešte chvíľku , neboj prídem................no...no ale predsa......no však s tým si predsa musela rátať, keď si ma sem púšťala........že prídem domov ožratý....


2. skoré nedeľné ráno, slnéčko už pekne svieti a všetkých ponocujúcich zohrieva.....okoloidúci pán so psíkom a foťáčiskom väčšieho kalibru zaveseným okolo krku hovorí: Dobré ráno........a niekde z útrob Paliho spacáku zmotaného v altánku sa unavenoospalo ozve: Dobré ránko, idete neskoro..stretnutie bolo včera....inak aby ste vedeli ... ( tak hrdo a pyšne ) - aj my sme fotografi. A pán rečie: A čo si fotíte? .....a Polal všetko prezradí...cca: .... nooo..... my sa špecializujeme na rýchlo pohybujúce sa objekty.........ale tie nám vždycky ujdú niekde von mimo záber.......takže si vlastne fotíme tie pozadia čo tam zostanú.....
Teraz som chytil taký malý časovrat, že by mohla byť reč o mne? To by vysvetľovalo prečo mala moja drahá tendenciu sa ráno ofučiavať
 
transporti686
2012-08-13 15:13:21+02
príspevok od: Matej Michalik
Teraz som chytil taký malý časovrat, že by mohla byť reč o mne? To by vysvetľovalo prečo mala moja drahá tendenciu sa ráno ofučiavať
si mal doma veselo, ha toto poznám, som radšej odišiel skôr, či ešte pôjdeš na nasledujúcu akciu?
 
Matej Michalik
ocenenie redakciou 2012-08-13 15:21:42+02
príspevok od: transporti686
si mal doma veselo, ha toto poznám, som radšej odišiel skôr, či ešte pôjdeš na nasledujúcu akciu?
Od teraz už na každú
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-13 16:30:41+02
príspevok od: Matej Michalik
Teraz som chytil taký malý časovrat, že by mohla byť reč o mne? To by vysvetľovalo prečo mala moja drahá tendenciu sa ráno ofučiavať
noo, nechcel som nahlas..ale veru....v časovrate si sa vybral správnym smerom
 
transporti686
2012-08-13 16:51:43+02
príspevok od: Koma
noo, nechcel som nahlas..ale veru....v časovrate si sa vybral správnym smerom
len aby ste mi nepokazili jeho životné rozhodnutie týmito akciami, hahaha
 
polal
2012-08-13 17:29:40+02
Toš pěkňe sme sa zrekreúvali.
 
Strana 5 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()