Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Svadobné fotografie z Islandu

artic11
2012-09-05 13:17:38+02
posielam vám link na svadobné fotky z Islandu. Ja som v úžase. Možno je to aj inšpirícia pre iných svadobných fotografov. Užívajte.

http://nordicaphotography.com/iceland-wedding-photography-annika-doug/
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-09-05 13:22:49+02
pekne ,ciste fotografie,bez nejakej nasilnej okazalosti a teatralnosti..radost pozerat
 
norulakp
2012-09-05 13:26:33+02
Uplna nadhera. Vsetko co ma podla mna mat svadobna fotografia. Atmosferu, momentky, detaily, su tam aj farebne aj CB fotky, fotene z roznych uhlov... Fakt uzasne, napadite fotky. Klobuk dolu pred fotografom.
 
mirosz
2012-09-05 13:31:05+02
Paradne. Pozeram ze u nich sa neunasa nevesta ale zenich veselymi kamaratmi v trenclach
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-09-05 13:32:25+02
príspevok od: norulakp
Uplna nadhera. Vsetko co ma podla mna mat svadobna fotografia. Atmosferu, momentky, detaily, su tam aj farebne aj CB fotky, fotene z roznych uhlov... Fakt uzasne, napadite fotky. Klobuk dolu pred fotografom.
nechcem tu riesit tvoj problem s fotkami,len tolko.na tento druh fotografie si treba objednat vyborneho reportazneho fotografa,ktory foti aj svadby..ale primarne to musi byt fotograf dokumentarista,nie taky klasicky slovensky svadobny fotograf nesnazim sa rypat
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-09-05 13:35:05+02
príspevok od: norulakp
Uplna nadhera. Vsetko co ma podla mna mat svadobna fotografia. Atmosferu, momentky, detaily, su tam aj farebne aj CB fotky, fotene z roznych uhlov... Fakt uzasne, napadite fotky. Klobuk dolu pred fotografom.
napriklad Jeff Ascough je byvaly vojnovy fotograf,presiel si roznymi konfliktami v krizovych oblastiach sveta a potom ,ked sa vratil,zacal sa znova zivit ako svadobny fotograf.Aje vidiet ,ze mu to ide

http://www.jeffascough.com/#!galleries/wedding/3
 
norulakp
2012-09-05 13:39:03+02
príspevok od: istvic
nechcem tu riesit tvoj problem s fotkami,len tolko.na tento druh fotografie si treba objednat vyborneho reportazneho fotografa,ktory foti aj svadby..ale primarne to musi byt fotograf dokumentarista,nie taky klasicky slovensky svadobny fotograf nesnazim sa rypat
kasli uz prosim Ta na mna a nevytahuj to stale dokola. Tito dvaja su pre mna TOP trieda. Ziadny slovensky sladky gyc typu - tu sa teraz postav na pomnik a ja ta cvaknem. Proste tieto fotky je radost prezerat, uplne z nich sala ta atmosfera z tej svadby. Krasne zachytene emocie, hra s casom, svetlom. Prost unho vidno, ze je kreativny, ovlada svoj fotak a vie vytazit maximum z minima. Fakt klobuk dolu pred nim. U mna zatial naj fotky, ake som doetarz videl. A nie len vyber par "podarenych" portretoviek. Ale siroky vyber/ prierez celou svadbou. Od priprav az po zabavu. Vynikajuce.
 
norulakp
2012-09-05 13:42:38+02
k Jeffovi. Pre mna ma super fotky. Aspon tie na webe. Ale co som teraz postrehol. Mozno mam len ja takych ludi v okruhu ale: fotil som v sobotu svadbu bratrancovi. Spravil som verziu same BW fotky. A on mi hned napisal, preco nie su farebne, ze su ako smutocne. Tak som vyvesil aj farebne. Takisto moja mama aj manzelka reagovali. Mozno nahoda, ale myslim, ze slovensky laicky zakaznik tuzi po farebnych fotkach a nedoceni BW fotku, nech by bola hocijako dobra. Ale je to len mozno moj skresleny pohlad zalozeny na par ludoch. Ale je to mimo temu. Tak sa ospravedlnujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-09-05 13:44:03+02
príspevok od: istvic
napriklad Jeff Ascough je byvaly vojnovy fotograf,presiel si roznymi konfliktami v krizovych oblastiach sveta a potom ,ked sa vratil,zacal sa znova zivit ako svadobny fotograf.Aje vidiet ,ze mu to ide

http://www.jeffascough.com/#!galleries/wedding/3
Vojnove skusenosti sa mu urcite zidu, svadba moze byt niekedy riadna bitva.
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-09-05 13:45:02+02
príspevok od: Karol Srnec
Vojnove skusenosti sa mu urcite zidu, svadba moze byt niekedy riadna bitva.
to mas pravdu Karol,miestami je divocina
 
istvic
ocenenie redakciou 2012-09-05 13:59:29+02
príspevok od: norulakp
k Jeffovi. Pre mna ma super fotky. Aspon tie na webe. Ale co som teraz postrehol. Mozno mam len ja takych ludi v okruhu ale: fotil som v sobotu svadbu bratrancovi. Spravil som verziu same BW fotky. A on mi hned napisal, preco nie su farebne, ze su ako smutocne. Tak som vyvesil aj farebne. Takisto moja mama aj manzelka reagovali. Mozno nahoda, ale myslim, ze slovensky laicky zakaznik tuzi po farebnych fotkach a nedoceni BW fotku, nech by bola hocijako dobra. Ale je to len mozno moj skresleny pohlad zalozeny na par ludoch. Ale je to mimo temu. Tak sa ospravedlnujem
ale mas svatu pravdu,je to hlavne o skuse zakaznika,urcite nielen na Slovensku vladne ta pekna cukrikovo chrumkava fotografia..CB report je v tomto biznise daleko mensinovy zaner,ale pokial si ta niekto vyberie na svadbu ako fotografa prave preto,ze sa im pacia tvoje CB reportazne fotky ,tak je skvely pocit ..
nastastie je ludi s vkusom stale dost
 
atheysm
2012-09-05 14:12:57+02
Pán fotograf, no musím oznať na margo tej svadby že tie posledné fotky mi neprídu ako z Islandu ale ako z Ruska
 
madox
2012-09-05 14:15:33+02
akym sposobom je cvaknuta fotka 111 a dalsie z oslavy, "kofola pohar" na blesku alebo tvrda PP ?
 
nan0
2012-09-05 14:34:38+02
príspevok od: artic11
posielam vám link na svadobné fotky z Islandu. Ja som v úžase. Možno je to aj inšpirícia pre iných svadobných fotografov. Užívajte.

http://nordicaphotography.com/iceland-wedding-photography-annika-doug/
mam rovnaky styl fotenia... len ten styl je pre vacsinu absolutne nezaujimavy. Dnes su IN "vycukrickovane" presoftene fotecky...
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2012-09-05 14:42:11+02
príspevok od: artic11
posielam vám link na svadobné fotky z Islandu. Ja som v úžase. Možno je to aj inšpirícia pre iných svadobných fotografov. Užívajte.

http://nordicaphotography.com/iceland-wedding-photography-annika-doug/
pekné a super PP.
 
rk.
2012-09-05 15:16:09+02
uff, tak toto je narez ... svadobne foto nefotim, ani ma moc nezaujima, ale toto ma dostalo!
 
alkaline
2012-09-05 15:22:43+02
...a ten džony v šáločkách...
...veľká príjemnosť...


 
Rastislav
2012-09-05 15:36:10+02
Super, sála z nich jednoduchosť a pohoda a žiadna gýčovosť a snobizmus. Asi takí sú tam ľudia, minimálne na tejto svadbe.
Foto č. 2 je priam stvorená mladomanželom nad posteľ .
 
Rasty Gibel
2012-09-05 15:50:32+02
Parádnbe fotečky, dotyčný fotograf ovláda svoje remeslo. A ak možem reagovať aj na našich SK svadobných fotografov. Bol som kamarátovi na svadbe a jeho fotograch tam naklusal s nejakým kompaktom, síce jeden s tých lepších ale stále kompaktom, samozrejme, že fotky aj podla toho vyzerali, no dotyčný bol s fotkami spokojny. Farebné boli, ostre boli, tak na čo to riešit dalej.
 
Rasty Gibel
2012-09-05 15:54:48+02
tým chcem povedať, že aj zákazníci, teda mladomanželia nevynakladajú veľa úsilia nájst kreatívneho fotografa. (samozrejme nehádžem všetký do jedného vreca). Pre vačšinu ludi sú dobré fotky ostré a farebné.
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()