Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Slovensko Karola Plicku

zelovoc
2013-03-02 09:33:55+01
nadherne fotky starych Slovakov
http://evikysupliky.rajce.idnes.cz/Slovensko_vo_fotografii_Karola_Plicku/
 
JakubCibik
2013-03-02 09:55:49+01
Odporúčam si kúpiť túto knihu. Existuje viacero starších vydaní, dá sa nájsť napr. na českom aukre pomerne lacno. Teraz je tam 1. vydanie z roku 1949 od 99kč (http://aukro.cz/slovensko-vo-fotografii-k-plicka-i3056715048.html). Keby som už nemal jednu kúpenú (ale neskoršie vydanie), tak ju beriem hneď.
A rovno odporúčam aj Martinčeka alebo Benického.
 
JakubCibik
2013-03-02 09:57:44+01
A pokiaľ má niekto záujem, odporúčam popozerať aj menšie antikvariáty a pod., kde sa tiež dajú nájsť zaujímavé skvosty za smiešne ceny.
 
Martin Školiak
2013-03-02 10:16:22+01
príspevok od: JakubCibik
A pokiaľ má niekto záujem, odporúčam popozerať aj menšie antikvariáty a pod., kde sa tiež dajú nájsť zaujímavé skvosty za smiešne ceny.
Smiešne ceny? Nedávno som bol v jednom antikvariáte kde mali pár kníh od Martinčeka všetko to bolo od 60Euro hore. Tie ceny sa mi nezdajú až také smiešne aj keď tie knihy za to asi stoja.
 
JakubCibik
2013-03-02 11:26:02+01
príspevok od: Martin Školiak
Smiešne ceny? Nedávno som bol v jednom antikvariáte kde mali pár kníh od Martinčeka všetko to bolo od 60Euro hore. Tie ceny sa mi nezdajú až také smiešne aj keď tie knihy za to asi stoja.
Hmm, tak zrejme dosť záleží od antikvariátu. U nás v Púchove som Martinčekovu knihu Hora kúpil za 5€ (až na obal vo výbornom stave), rovnako Vrchársky chlieb od Benického. Niektorí ľudia často nevedia, čo predávajú a za akú cenu.
 
seifi
2013-03-02 14:40:52+01
príspevok od: JakubCibik
Hmm, tak zrejme dosť záleží od antikvariátu. U nás v Púchove som Martinčekovu knihu Hora kúpil za 5€ (až na obal vo výbornom stave), rovnako Vrchársky chlieb od Benického. Niektorí ľudia často nevedia, čo predávajú a za akú cenu.
nie niektorí, ale všetci - to je preto, že každý si cení niečo iné; nemáš záujem to opatrovať a ešte k tomu ponáhľaš, a dobrá cena je na svete
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()