Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Už žiadne zaostrovanie - nove čipy

vd
vd 2013-05-02 15:02:03+02
http://tech.sme.sk/c/6787280/nokia-chysta-extremny-fotocip-pre-mobily.html

tak si hovorim, ze predam zrkadlovky....
 
panpriatel
2013-05-02 22:45:12+02
zrkadlo je na nic,
skuste dialkomer.
 
total empty
2013-05-02 23:40:22+02
-Myslenie a tvorivosť človeka žiadná technika nenahradí.
-Ja si vždy radšej kúpim dobrú hudbu na vinyle,hoci je to drahšie,ako sťahovať MP3.
-Fyziku neobabru, od zrkadla som prešiel na mirrorless ale prejsť na Nokiu telefon na všetko,to neplánujem vôbec, tá je dobrá pre obyčajných ľudí,ktorí sa zo svojích cvakov vytešujú na fejsbuku.
 
bonifacko
2013-05-03 08:00:33+02
príspevok od: vd
..ktove, cim, co a ako sa bude fotit tak o 100rokov....ci sa vlastne fotit bude. mozno nas implantovany cip dokaze 3D nasnimat realitu a zdielat ju na socialnych sietach....
Možno nebudu ani sklene šošovky, ale smerovanie lúčov bude pomocou elektromagnetickeho poľa. Pojdeš fotiť s telezoomom 500 mm a bude to važiť 300 gramov.
 
Domino
2013-05-03 08:18:46+02
príspevok od: vd
..ktove, cim, co a ako sa bude fotit tak o 100rokov....ci sa vlastne fotit bude. mozno nas implantovany cip dokaze 3D nasnimat realitu a zdielat ju na socialnych sietach....
O sto rokov sa už nebude fotiť....už bude všetko odfotené!!
 
total empty
2013-05-03 08:49:36+02
príspevok od: Domino
O sto rokov sa už nebude fotiť....už bude všetko odfotené!!
Hovoríš blbosti, svet nieje statický ale dynamický a entropia sa stále zvyšúje a nakoniec,človek si stále bude dávať pekné obrázky na stenu, to začalo už v praveku ,keď si vymaľoval jaskyňu.
 
kozakm
2013-05-03 09:10:34+02
Stejně jako Lytro to bude mít malé rozlišení a tím i kvalitu.
 
j.a.r.o.
2013-05-03 09:19:27+02
príspevok od: Domino
O sto rokov sa už nebude fotiť....už bude všetko odfotené!!
O 100 rokov bude zakázané niečo na verejnosti odfotiť - vlastnícke práva a pod. Už teraz je to dosť obmedzované.
 
Domino
2013-05-03 10:22:37+02
príspevok od: total empty
Hovoríš blbosti, svet nieje statický ale dynamický a entropia sa stále zvyšúje a nakoniec,človek si stále bude dávať pekné obrázky na stenu, to začalo už v praveku ,keď si vymaľoval jaskyňu.
S Tebou musí byť zábava.....no čo už,vtipnej kaše sa neujde každému rovnako
 
JohnNewton
2013-05-03 12:16:54+02
príspevok od: total empty
Hovoríš blbosti, svet nieje statický ale dynamický a entropia sa stále zvyšúje a nakoniec,človek si stále bude dávať pekné obrázky na stenu, to začalo už v praveku ,keď si vymaľoval jaskyňu.
Vtedy bol ale pekných obrazkov nedostatok , dnes obrovský prebytok
 
total empty
2013-05-03 12:31:46+02
príspevok od: Domino
S Tebou musí byť zábava.....no čo už,vtipnej kaše sa neujde každému rovnako
To nebolo vtipné, len také konštatovanie,dúfam ,že si to pochopil, ja budem fotiť a filmovať dokedy nebudem mať na hrudi dva kubíky zeme, potom budem hrať z anjeličkamy na harfe , a keď sa budem nudiť, tak ťa pridem strašiť.
 
total empty
2013-05-03 12:32:52+02
príspevok od: JohnNewton
Vtedy bol ale pekných obrazkov nedostatok , dnes obrovský prebytok
Prebytok hej,ale či pekných....
 
JohnNewton
2013-05-03 12:50:24+02
príspevok od: total empty
Prebytok hej,ale či pekných....
Jasné že pekných, a j tu ich je dostatok, bez ďalšieho reálneho využitia, populácia ktorá sa fotografovaniu nevenuje to už ani nevníma. Valí sa to na nich z každej strany.
 
ROBAN
2013-05-03 13:22:33+02
príspevok od: j.a.r.o.
O 100 rokov bude zakázané niečo na verejnosti odfotiť - vlastnícke práva a pod. Už teraz je to dosť obmedzované.
Vobec to neni obmedzovane ked vies ako na to... Pri odfoteni staci povedat ze to mas na umelecke ucely a fotka je tvoja.
 
dalay-lamma
2013-05-03 13:28:47+02
príspevok od: phototomas
akuráto som to sem išiel dať a ty si ma takto predbehol... lol
pred pár rokmi keď prišlo Lytro na trh sa tiež hovorilo o revolúcii. A nikomu som to ešte nevidel. Takých prevratných vecí sa báť nemusíme.
Sorry za predbehnutie Zatial su tie veci asi skor taka "hracka", aj ked v pripade Lytro celkom dost draha. Ale ako technologia je to v kazdom pripade zaujimave.
 
Domino
2013-05-03 13:52:47+02
príspevok od: total empty
To nebolo vtipné, len také konštatovanie,dúfam ,že si to pochopil, ja budem fotiť a filmovať dokedy nebudem mať na hrudi dva kubíky zeme, potom budem hrať z anjeličkamy na harfe , a keď sa budem nudiť, tak ťa pridem strašiť.
Vzhľadom na to,že dnes vieš celkom obstojne písať na PC tak je reálny predpoklad,že o sto rokov budeš mať už všetko odfotené tak ako väčšina ľudí z tohto portálu.Na rozdiel od Teba ja už mám istotu,že budem mať odfotené ešte skôr.
 
total empty
2013-05-03 14:03:36+02
príspevok od: Domino
Vzhľadom na to,že dnes vieš celkom obstojne písať na PC tak je reálny predpoklad,že o sto rokov budeš mať už všetko odfotené tak ako väčšina ľudí z tohto portálu.Na rozdiel od Teba ja už mám istotu,že budem mať odfotené ešte skôr.
Na blbé poznámky sa neoplatí asi reagovať,žiješ v nejakých výšinach a máš všetko ofotené,ži si vo svojích omyloch
 
Domino
2013-05-03 14:10:51+02
príspevok od: total empty
Na blbé poznámky sa neoplatí asi reagovať,žiješ v nejakých výšinach a máš všetko ofotené,ži si vo svojích omyloch
Len pre poriadok:Odfotené nie je to isté ako ofotené tak ako odpité nie je opité
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()