Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Fotografia Academica 2014

ummagama
ummagama 2014-01-15 00:13:15+01
Ďalšie bienále súťaže Fotografia Academica.
http://fotografiaacademica.zenfolio.com/akosaprihlasit
 
total empty
2014-01-15 20:32:59+01
príspevok od: ummagama
Rad by som sa naozaj dozvedel o nejakej podobnej akcii prosim mozte mi poslat link nejak neviem nic najst.

A este mi nedalo ak si myslite, ze by som cele to mortirium podstupoval len kvoli tomu aby som ziskal nejake fotografie tak sa nedajte vysmiat. Mimochodom je tam napisane, ze fotografie mozu byt pouzite na propagaciu sutaze a nie firiem alebo niecoho ineho. Len aby sme mali jasno o co v tej vete ide.
Aj tu na ephote najdeš reklamy na také súťaže, ale skús si dať napr, digitoto Galanta, to má aj medzinárodnú účasť, alebo klasické AMFO.....je ich spusta aj od Nikon či Canon.Treba hľadať.Kopa sa ich robí v Bratislave......
 
ummagama
2014-01-15 21:22:45+01
Ale ziadna nie je zamerana cisto na slovenskych studentov. A cela platforma ma vacsie ambicie ako byt len sutazou. Nehovoriac o zostave poroty a mentorov sutaze.

Ta Galanta je snad vtim nic proti som z polovice madar ale nedopatral som sa slovenskej stranky zatial budem sa nadalej snazit. AMFO je tema sama o sebe a hlavne ide o sutaz sirokej skupiny fotografov od povedzme 8 po 85 rokov. Nikon a Canon sutaze su tiez vacsinou celosvetove alebo zamerane na siroke spektrum fotografov.

Cielom Fotografie Academicy je najma podporit mladych zacinajucich fotografov v ich snazeni a je mi luto, ze sa ludia do toho navazaju ako by slo o nejaky nekaly biznis alebo nieco podobne.
 
ummagama
2014-01-15 21:23:40+01
príspevok od: Marcel Rebro
asi som zabudol dat smajlika, ze?
Tak potom plati tento moj komentar:
 
total empty
2014-01-16 15:17:38+01
príspevok od: ummagama
Ale ziadna nie je zamerana cisto na slovenskych studentov. A cela platforma ma vacsie ambicie ako byt len sutazou. Nehovoriac o zostave poroty a mentorov sutaze.

Ta Galanta je snad vtim nic proti som z polovice madar ale nedopatral som sa slovenskej stranky zatial budem sa nadalej snazit. AMFO je tema sama o sebe a hlavne ide o sutaz sirokej skupiny fotografov od povedzme 8 po 85 rokov. Nikon a Canon sutaze su tiez vacsinou celosvetove alebo zamerane na siroke spektrum fotografov.

Cielom Fotografie Academicy je najma podporit mladych zacinajucich fotografov v ich snazeni a je mi luto, ze sa ludia do toho navazaju ako by slo o nejaky nekaly biznis alebo nieco podobne.
Limit 15-26 rokov je tiež tak trochu off. Ale pokiaľ je zameraná len pre mládež a začiatočníkov, tak OK.
Ale pripadá mi to ako inzerát z jednej dopravnej firmy.:
"Hľadáme mladého šofera na kamion ,do 30 rokov z 20 ročnou praxou. "
A o to navážanie, no niekde sa niečo stalo, niekde sa niečo zneužilo, či ukradlo, takže nieje to len tak paranoja bez ničoho.
Ak ste iný, všetka česť, postav si na tom reklamu a vysvetli všetkým záujemcom po lopate,že žiadné nekalé praktiky nerobíte,nie len citovať zákony.
Ja sa prihlásiť nemôžem, ani veľa dalších.
 
blahoslav J B Art
2014-01-16 16:32:04+01
príspevok od: total empty
Limit 15-26 rokov je tiež tak trochu off. Ale pokiaľ je zameraná len pre mládež a začiatočníkov, tak OK.
Ale pripadá mi to ako inzerát z jednej dopravnej firmy.:
"Hľadáme mladého šofera na kamion ,do 30 rokov z 20 ročnou praxou. "
A o to navážanie, no niekde sa niečo stalo, niekde sa niečo zneužilo, či ukradlo, takže nieje to len tak paranoja bez ničoho.
Ak ste iný, všetka česť, postav si na tom reklamu a vysvetli všetkým záujemcom po lopate,že žiadné nekalé praktiky nerobíte,nie len citovať zákony.
Ja sa prihlásiť nemôžem, ani veľa dalších.
nam, ktori sme uz zo skol vysli, ostava jedine cakat a prihlasit sa do podobnej sutaze organizovanej pre studentov univerzit tretieho veku
 
ummagama
2014-01-16 22:04:56+01
príspevok od: total empty
Limit 15-26 rokov je tiež tak trochu off. Ale pokiaľ je zameraná len pre mládež a začiatočníkov, tak OK.
Ale pripadá mi to ako inzerát z jednej dopravnej firmy.:
"Hľadáme mladého šofera na kamion ,do 30 rokov z 20 ročnou praxou. "
A o to navážanie, no niekde sa niečo stalo, niekde sa niečo zneužilo, či ukradlo, takže nieje to len tak paranoja bez ničoho.
Ak ste iný, všetka česť, postav si na tom reklamu a vysvetli všetkým záujemcom po lopate,že žiadné nekalé praktiky nerobíte,nie len citovať zákony.
Ja sa prihlásiť nemôžem, ani veľa dalších.
Sutaz je presne zamerana na zacinajucich fotografov a hlavne studentov. Samozrejme zvazime zvysenie veku ale max. do veku 27 rokov. Je to uz 4 bienale co znamena, ze ti, ktori maju dnes povedzme 30 mali na zaciatku tejto sutaze 22 a nic im nebranilo sa prihlasit do tejto sutaze vtedy. Ale proste kazda sutaz ma urcite obmedzenia a tie treba respektovat.

Nemyslim si, ze je potrebne kazdemu nieco polopate vysvetlovat, najma ak za vas hovoria skutky a spravanie sa k ludom (v tomto pripade sutaziacim).

Ja sa tiez nemozem prihlasit do mnohych sutazi ale to neznamena, ze su tieto sutaze zle alebo skorumpovane. Taky je zivot ale tak to ma byt .

Drzim palce nech najdete sutaz do ktorej sa mozete prihlasit a zelam vela uspechov vo fotografickom remesle.
 
total empty
2014-01-16 22:46:23+01
príspevok od: ummagama
Sutaz je presne zamerana na zacinajucich fotografov a hlavne studentov. Samozrejme zvazime zvysenie veku ale max. do veku 27 rokov. Je to uz 4 bienale co znamena, ze ti, ktori maju dnes povedzme 30 mali na zaciatku tejto sutaze 22 a nic im nebranilo sa prihlasit do tejto sutaze vtedy. Ale proste kazda sutaz ma urcite obmedzenia a tie treba respektovat.

Nemyslim si, ze je potrebne kazdemu nieco polopate vysvetlovat, najma ak za vas hovoria skutky a spravanie sa k ludom (v tomto pripade sutaziacim).

Ja sa tiez nemozem prihlasit do mnohych sutazi ale to neznamena, ze su tieto sutaze zle alebo skorumpovane. Taky je zivot ale tak to ma byt .

Drzim palce nech najdete sutaz do ktorej sa mozete prihlasit a zelam vela uspechov vo fotografickom remesle.
Vďaka nápodobne, ale mňa najviac teraz momentálne štve, že sa mi strácajú fotky zo súťaží, konkrétne z AMFO, neboli ani ocenené a stratili sa, zaujímavé že ostatným došli a mne nie.Aj predtým sa inde nejaké stratili. Z AMFO 2013 mi chýba 7 kusov formát A3+ na fotopapieri osvit mokrou cestou vo fotolabe, čo ma jeden kus vyšiel na 5eura, napr. Ja viem ,že na celoštátnom toho majú kopu, ale prečo práve moje ? Normálne vracajú všetky fotky,po čase.
 
ummagama
2014-02-12 10:28:27+01
Do ukončenia súťaže ostáva už len 6 dní, takže kto chce hrať o skvelý FujiFilm X-A1 tak neváhajte a prihláste sa tu: http://wpppa2014.e-wpp.com/?q=sk/user/register.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()