Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Kniha Carovne Slovensko

Jaro Ondra
Jaro Ondra 2017-09-12 23:59:00+02
Neviem preco tu nikto nepise o tejto nadhernej knihe, vela z vas tam ma krasne fotografie . Vela ludi by chcelo o tom vediet viac a hlavne o spoluautoroch ktori su z ephota .
A nazor na tu knihu no povedzme aj kritiku
 
katjo
2018-04-09 21:47:07+02
príspevok od: Martin Kurka
Môj názor ako spoluautora v tomto projekte: pokiaľ niečo v knihe nieje tak to nieje preto že by to tam redaktor nechcel dať. Jednoducho nemal vhodné fotky. Zapojiť sa môže každý fotograf ktorý má záujem. Stačí navštíviť stránku CBS. Sú oblasti na slovensku ktoré sú pofotené milion x a sú miesta z ktorých je fotiek málo...
Ako som uz uviedol,
staci vyvinut len trochu viac snahy, aby publikacia, jej obsah bol skutocne viac prierezovy,
nikto nepredpoklada, ze by redaktor tam fotky nechcel dat.

Ak chyba napr. HC, tak je to chyba a takych fotiek sa skutocne najde "milion".
Aby nevzniklo nedorozumenie, vobec sa nejedna o jedno mesto, ale o celkovy pristup,
takych "bielych miest" tam je totiz viac.

A neda sa to odbyt tym, ze ved fotografi mali sami navstivit (a vediet o zamere) CBS...

Je to dobry pocin, ale zaroven aj skoda, ked je to nedotiahnute...
 
Martin Kurka
2018-04-10 07:38:43+02
Celá edicia ČS je rozdelená na jednotlivé regiony, prva kniha bola prierez celým sk. Nasledujúce su po oblastiach bude v nich podstatne viac ako v prvej knihe.
 
katjo
2018-04-10 18:40:37+02
príspevok od: Martin Kurka
Celá edicia ČS je rozdelená na jednotlivé regiony, prva kniha bola prierez celým sk. Nasledujúce su po oblastiach bude v nich podstatne viac ako v prvej knihe.
Klinec po hlavičke..
- presne, ak to už nie je - a to teda nie je - ani v tých regiónoch (konkrétne som prešiel Dolné Považie - a už to bolo v príspevku uvedené )
tak to je fail, prosím skontrolujte si to...
 
seifi
2018-04-12 08:04:00+02
jeden z mnoha a mnoha dobrých motívov na "Čarovné Slovensko". Aj takú knihu by bolo vydať. Možno by to pohlo našim svedomím, aj keď pochybujem ...
https://domov.sme.sk/c/20799790/rieka-bodva-moldava-nad-bodvou-plasty-pet-flase-plastove-more-ostrov.html
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()