Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ako vymazat fotku?

marvi
2012-07-17 18:48:59+02
ahojte....nejak prudko sa to tu meni....uz ani foto z galerie neviem vymazat...neviete mi pomoct?
 
transporti686
2012-07-17 18:51:59+02
príspevok od: marvi
ahojte....nejak prudko sa to tu meni....uz ani foto z galerie neviem vymazat...neviete mi pomoct?
možno nová funkcia, mazanie zakázané boli vyslyšané prosby niektorých užívateľov
 
kaFOtka
2012-07-17 20:07:32+02
príspevok od: marvi
ahojte....nejak prudko sa to tu meni....uz ani foto z galerie neviem vymazat...neviete mi pomoct?
ahoj, ja som tento problem tiez riesila.. ale potom sa mi to ukazalo ked som mala tie fotky v nahlade galerie tak pod kazdou bolo take male "x"
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-07-17 20:34:28+02
príspevok od: transporti686
možno nová funkcia, mazanie zakázané boli vyslyšané prosby niektorých užívateľov
Čo keby si marvimu radšej poradil...? A keď nevieš, tak nemaj provokačné reči... Zrejme narážaš na mňa, lebo ja som prišiel s tým, aby sa fotky nemohli mazať - ale pozor, nie celkovo, len 24 hodín po pridaní do kritiky...
A môžem ťa ubezpečiť, že žiadna moja prosba, ani žiadny môj návrh, nebol dosiaľ vyslyšaný...

Ešteže prišla koFOtka a rozumne poradila...
 
Marián Kuric
2012-07-17 20:51:07+02
príspevok od: Stratený Stano
Čo keby si marvimu radšej poradil...? A keď nevieš, tak nemaj provokačné reči... Zrejme narážaš na mňa, lebo ja som prišiel s tým, aby sa fotky nemohli mazať - ale pozor, nie celkovo, len 24 hodín po pridaní do kritiky...
A môžem ťa ubezpečiť, že žiadna moja prosba, ani žiadny môj návrh, nebol dosiaľ vyslyšaný...

Ešteže prišla koFOtka a rozumne poradila...
Nechcem rypat, naozaj nie, ale koFOtka neznie dobre, ono to je kaFotka :o)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-07-17 20:54:12+02
príspevok od: Marián Kuric
Nechcem rypat, naozaj nie, ale koFOtka neznie dobre, ono to je kaFotka :o)
kaFOtke sa týmto ospravedlňujem a zároveň jej ďakujem, že dobre poradila pýtajúcemu sa...

P.S. Večer je už, svetlo je slabšie, oči unavené...
 
lgsvgh
2012-07-17 20:55:37+02
príspevok od: marvi
ahojte....nejak prudko sa to tu meni....uz ani foto z galerie neviem vymazat...neviete mi pomoct?
Podľa mňa sa nemení. 1. Prihlásiť sa do svojho profilu. 2. otvoriť moje fotografie. Vybrať fotografiu, ktorú chcem vymazať, ale len v náhľadoch. 3. Pod fotografiou sú symboly ceruzka je na úpravu textu, ďalší je šípka na nastavenie top fotografie, nasledujúci je fotografia na kritiku, no a ten posledný je krížik, ktorým sa zvolená fotografia maže. Tha´ts all.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-07-17 21:02:50+02
príspevok od: lgsvgh
Podľa mňa sa nemení. 1. Prihlásiť sa do svojho profilu. 2. otvoriť moje fotografie. Vybrať fotografiu, ktorú chcem vymazať, ale len v náhľadoch. 3. Pod fotografiou sú symboly ceruzka je na úpravu textu, ďalší je šípka na nastavenie top fotografie, nasledujúci je fotografia na kritiku, no a ten posledný je krížik, ktorým sa zvolená fotografia maže. Tha´ts all.
Áno - takto by sa malo reagovať vo fóre - k veci... Tvoja odpoveď je plne vyčerpávajúca, palec hore...
 
transporti686
2012-07-17 21:17:32+02
príspevok od: Stratený Stano
Čo keby si marvimu radšej poradil...? A keď nevieš, tak nemaj provokačné reči... Zrejme narážaš na mňa, lebo ja som prišiel s tým, aby sa fotky nemohli mazať - ale pozor, nie celkovo, len 24 hodín po pridaní do kritiky...
A môžem ťa ubezpečiť, že žiadna moja prosba, ani žiadny môj návrh, nebol dosiaľ vyslyšaný...

Ešteže prišla koFOtka a rozumne poradila...
nerozčuluj sa, iba som naozaj srandoval, nechcel som ťa provokovať
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-07-18 07:11:43+02
príspevok od: transporti686
nerozčuluj sa, iba som naozaj srandoval, nechcel som ťa provokovať
Som cholerik, tak som rýchlo nasierateľný... Čudoval som sa tvomu príspevku, lebo na jednej strane si s mojim návrhom vo fóre súhlasil a o pár dní si z neho uťahuješ... a ešte aj jazyk vyplazuješ... Vtedy už pením...
 
marvi
2012-07-18 08:01:55+02
dakujem za vycerpávajúce odpovede...aj mimo temy
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()