Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ephoto fail ?

djpali
2013-04-18 22:18:11+02
takato message mi prisla v ramci ephota ? to snad ne... osetrit !!!
Este k tomu mailu : http://antiscam.de/printthread.php?tid=5714 atd atd...

"Som Djenné Gaillard. Som 21 rokov stará dievčina. Z Haiti v severnej Ameriky (Karibik). Hovorím anglicky a francúzsky. Videl som váš profil a rozhodol sa kontaktovať. Mám záujem mať vážny a úprimný vzťah s vami. Tiež sa návrh, myslím, že by ste sa zaujíma by som veľmi rád, aby sa kontaktu s vami, ako sa domnievam, by to mohlo byť obojstranne výhodné. Prosím, odpovedzte mi na môj súkromný boxu (djennygaillard2015@yahoo.com) pre pohodlie, pretože n emám moc času na chat on-line. A ja tiež vám moje fotografie. Čakám poštu.

(djennygaillard2015@yahoo.com)"
2
1
 
bobo222
2013-04-18 22:29:03+02
Ide po tebe jak po údenom ...
0
5
 
Neschopko
2013-04-18 22:32:54+02
a mne nikto z Haiti nenapíše ... čo robím zle?
0
2
 
keko
2013-04-18 22:33:03+02
príspevok od: djpali
takato message mi prisla v ramci ephota ? to snad ne... osetrit !!!
Este k tomu mailu : http://antiscam.de/printthread.php?tid=5714 atd atd...

"Som Djenné Gaillard. Som 21 rokov stará dievčina. Z Haiti v severnej Ameriky (Karibik). Hovorím anglicky a francúzsky. Videl som váš profil a rozhodol sa kontaktovať. Mám záujem mať vážny a úprimný vzťah s vami. Tiež sa návrh, myslím, že by ste sa zaujíma by som veľmi rád, aby sa kontaktu s vami, ako sa domnievam, by to mohlo byť obojstranne výhodné. Prosím, odpovedzte mi na môj súkromný boxu (djennygaillard2015@yahoo.com) pre pohodlie, pretože n emám moc času na chat on-line. A ja tiež vám moje fotografie. Čakám poštu.

(djennygaillard2015@yahoo.com)"
A co, das jej sancu ?
0
6
 
tomatito
ocenenie redakciou 2013-04-18 22:38:03+02
elsy003 napísal
hi
Som Djenné Gaillard. Som 21 rokov stará dievčina. Z Haiti v severnej Ameriky (Karibik). Hovorím anglicky a francúzsky. Videl som váš profil a rozhodol sa kontaktovať. Mám záujem mať vážny a úprimný vzťah s vami. Tiež sa návrh, myslím, že by ste sa zaujíma by som veľmi rád, aby sa kontaktu s vami, ako sa domnievam, by to mohlo byť obojstranne výhodné. Prosím, odpovedzte mi na môj súkromný boxu (djennygaillard2015@yahoo.com) pre pohodlie, pretože nemám moc času na chat on-line. A ja tiež vám moje fotografie. Čakám poštu.

(djennygaillard2015@yahoo.com)

Pozri aj mne to doslo a temu som kvoli tomu nezakladal
1
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-18 22:41:41+02
Vazne neviem, preco sa kvoli takymto veciam zaprasuje forum, miesto toho, aby si to oznamil adminovi, mne, alebo na email redakcie?
Nick bol zmazany uz pred tyzdnom. Pouzil normalny postup registracie a po jednom tozoslal niekolkodesiatok sprav, kym som ho vymazal. Nie je to ziaden robot, osetrit sa to neda. Da sa na to len upozornit z vasej strany a my sa na to pozrieme.
1
2
 
total empty
2013-04-18 22:46:06+02
Sú to klasické podvodné správy,maily. Po zoznámeni ti napíše svoj ťažký životný príbeh,ako ne na nule ale má peniaze po ocovy na účte v banke a potrebuje ich previesť a bla,bla blá.....omotá ťa nezmyslamy a presvedči ťa ,že ona je tá správna a sľúby ti aj modré z neba,za maličkú pomoc.
No a záver je taký,že skončíš z vybieleným účtom ty.
Mne také chodili zo Senegalu a z iných prdelý sveta.
0
0
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()