Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Black list

Filip Bucher
2013-05-07 13:36:54+02
Neplánuje sa niečo ako black list? lebo nazaj ma nebaví otvoriť 4 témy vo fóre a stoho v 2 sa hádajú medzy sebou dvaja ludia uplne Off topic... ako uberá ma to dosť o čas. chcem niekomu pomoct a miesto toho musím čítať ako sa niekto háda a uráža.

fungovalo by to ako ze by boli príspevky hidnute a skrátená lišta bolo by tam len nick: správa schovaná, a možnosti zobraziť, zobraziť všetky vo vlákne vymazať s black listu.
 
mtko
2013-05-07 13:44:06+02
príspevok od: Filip Bucher
Neplánuje sa niečo ako black list? lebo nazaj ma nebaví otvoriť 4 témy vo fóre a stoho v 2 sa hádajú medzy sebou dvaja ludia uplne Off topic... ako uberá ma to dosť o čas. chcem niekomu pomoct a miesto toho musím čítať ako sa niekto háda a uráža.

fungovalo by to ako ze by boli príspevky hidnute a skrátená lišta bolo by tam len nick: správa schovaná, a možnosti zobraziť, zobraziť všetky vo vlákne vymazať s black listu.
Kto ti káže čítať všetky všetky príspevky v danom vlákne? nedokážeš očami preskočiť príspevok od tebe nesympatického užívatela?..
Ja by som tu skôr zaviedol nejaké gramatické okienko
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-05-07 13:44:09+02
pouvazujeme POsuniem to dalej. Dik za napad.
 
blahoslav J B Art
2013-05-07 14:00:33+02
kedze sme na fotoportali, ja sa prihovaram aj za white list, co by bol opakom black listu
 
seifi
2013-05-07 14:56:39+02
4 témy a z toho sú 3 aký jeden objektív na portrét, krajinku, reportáž a macro na canon 1000D, t.j. málokto hľadá informácie, ktoré tu už sú; odtiaľ by som začal; o fotografii sa nebaví nikto, o pixeloch áno;
 
Filip Bucher
2013-05-07 17:51:41+02
príspevok od: mtko
Kto ti káže čítať všetky všetky príspevky v danom vlákne? nedokážeš očami preskočiť príspevok od tebe nesympatického užívatela?..
Ja by som tu skôr zaviedol nejaké gramatické okienko
Gramatické okienko by bolo fajn ja totižto som 1/4 slovak a robi mi to strašný problém. takže toto keby ma niekto naučil bol by som veľmi vdačný.
Ale dufam že to je ešte akceptovatelne a tolerovatelne tie moje hrubky

ale inak ma fascinuje ako su slovaci hrdy na svoj jazyk a nutia všetkych dodržiavať presne pravidla ja som za to len vdačný svojmu okoliu keď ma opravuje.
 
Y535
2013-05-07 22:56:05+02
príspevok od: mtko
Kto ti káže čítať všetky všetky príspevky v danom vlákne? nedokážeš očami preskočiť príspevok od tebe nesympatického užívatela?..
Ja by som tu skôr zaviedol nejaké gramatické okienko
kto ti kaže hľadať všetky gramatické chyby vo fóre ? nedokážeš ich očami preskočiť ?..
 
Neschopko
2013-05-07 23:02:08+02
príspevok od: Filip Bucher
Gramatické okienko by bolo fajn ja totižto som 1/4 slovak a robi mi to strašný problém. takže toto keby ma niekto naučil bol by som veľmi vdačný.
Ale dufam že to je ešte akceptovatelne a tolerovatelne tie moje hrubky

ale inak ma fascinuje ako su slovaci hrdy na svoj jazyk a nutia všetkych dodržiavať presne pravidla ja som za to len vdačný svojmu okoliu keď ma opravuje.
no keď tak strašne chceš ... prídavné meno jednotné číslo hrdý (Slovák), množné číslo hrdí (Slováci)
 
Guybrush Threepwood
2013-05-07 23:34:34+02
Úplne by stačilo, ak by sa ku každej téme vyjadrili iba takí ľudia, ktorí majú záujem pomôcť autorovi témy, alebo chcú o danej problematike diskutovať. Naozaj je pre mňa smutné, keď z prvých 5 odpovedí sú minimálne 4 typu: "už to tu bolo 1000x spomenuté", "najskôr si prečítaj fotoškolu" a pod (pravidelný úkaz). No a čo, keď to tu už bolo? Keď nemám záujem riešiť danú tému, tak sa nevyjadrujem a hotovo. Už dlhší čas si všímam, že tento "jav" je vidieť iba na našich odborných fórach. Oveľa radšej hľadám informácie na anglicky hovoriacich fórach a stránkach, kde sa ľudia nevyjadrujú k tomu, či už otázka bola x-krát položená a debatujú priamo k veci v snahe čo najlepšie poradiť a pomôcť autorovi. Máme sa ešte veľa čo učiť, hlavne trošku pokory a trpezlivosti by nezaškodilo.
 
Paulie
2013-05-07 23:50:47+02
Možno by sa to sprehladnilo, ak by si sám zakladatel mohol moderovať vlastnú tému, ak aj nie mazať vybrané príspevky, tak aspoň ich dať skryť ako spomínal Filip.
 
Guybrush Threepwood
2013-05-07 23:59:34+02
príspevok od: Paulie
Možno by sa to sprehladnilo, ak by si sám zakladatel mohol moderovať vlastnú tému, ak aj nie mazať vybrané príspevky, tak aspoň ich dať skryť ako spomínal Filip.
zaujímavý nápad
 
xmartankox
2013-05-08 00:00:11+02
príspevok od: Guybrush Threepwood
Úplne by stačilo, ak by sa ku každej téme vyjadrili iba takí ľudia, ktorí majú záujem pomôcť autorovi témy, alebo chcú o danej problematike diskutovať. Naozaj je pre mňa smutné, keď z prvých 5 odpovedí sú minimálne 4 typu: "už to tu bolo 1000x spomenuté", "najskôr si prečítaj fotoškolu" a pod (pravidelný úkaz). No a čo, keď to tu už bolo? Keď nemám záujem riešiť danú tému, tak sa nevyjadrujem a hotovo. Už dlhší čas si všímam, že tento "jav" je vidieť iba na našich odborných fórach. Oveľa radšej hľadám informácie na anglicky hovoriacich fórach a stránkach, kde sa ľudia nevyjadrujú k tomu, či už otázka bola x-krát položená a debatujú priamo k veci v snahe čo najlepšie poradiť a pomôcť autorovi. Máme sa ešte veľa čo učiť, hlavne trošku pokory a trpezlivosti by nezaškodilo.
Na zahranicnych forach to nenajdes, lebo su vacsinou moderovane.
Moderator temu zamkne a zmaze a autorovi spravou odporuci pouzivat najskor vyhladavanie, v pripade nedodrzania zrusenie registracie, neskorsie ban IP/hostname.
Ked tak vela citas zahranicne fora, toto si tam spozorovat musel. Alebo skus zacat citat tie naozaj odborne.
Odporucania zneju nieco v zmysle:

1. Think
2. Search
3. Think
4. Search
5. Ask
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()