Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Pochvala

piere333
2014-08-29 14:06:47+02
Nechcem tu moc spamovať, aj keď som to hneď aj urobil aaaale chcel by som len hodiť pochvalu na tento portál a na ľudí, čo sa mu venujú. Minulý týžden sa mi rozbil fotoaparát a hned som rozmýšlal čo kúpiť, pozeral som na ceny, mysliac si, že drahší je lepší atd. Z časti je to tak, ale každý deň odvtedy tu čítam viac a viac a mám pocit, že pomaly zisťujem, čo naozaj chcem. Dôležíté je zachovať chladnú hlavu, nerobiť unáhlené závery a čítať (nerád čítam, ale toto ma baví ) Je tu veľké množstvo vynikajúcich článkov, čo dokážu otvoriť oči a pomôžu pochopiť podstatu fotografovania. Priateľka sa ma pýta, čo toľko čítam, hľadám... a ja zisťujem, že o fotení sa človek nenaučí asi ani za celý život Takže predtým ako ma ukrižujete za spamovanie, chcem sa len poďakovať za vznik tohto portálu, ľudom čo sem chodia a posúvajú ho ďalej. Pekný predĺžený víkend
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2014-08-29 18:43:27+02
Ziadne spamovanie, mile slova si napisal. Casto sa tu nevidia. Urcite potesia kazdeho zainteresovaneho
 
Martin8101
2014-09-02 06:03:53+02
príspevok od: piere333
Nechcem tu moc spamovať, aj keď som to hneď aj urobil aaaale chcel by som len hodiť pochvalu na tento portál a na ľudí, čo sa mu venujú. Minulý týžden sa mi rozbil fotoaparát a hned som rozmýšlal čo kúpiť, pozeral som na ceny, mysliac si, že drahší je lepší atd. Z časti je to tak, ale každý deň odvtedy tu čítam viac a viac a mám pocit, že pomaly zisťujem, čo naozaj chcem. Dôležíté je zachovať chladnú hlavu, nerobiť unáhlené závery a čítať (nerád čítam, ale toto ma baví ) Je tu veľké množstvo vynikajúcich článkov, čo dokážu otvoriť oči a pomôžu pochopiť podstatu fotografovania. Priateľka sa ma pýta, čo toľko čítam, hľadám... a ja zisťujem, že o fotení sa človek nenaučí asi ani za celý život Takže predtým ako ma ukrižujete za spamovanie, chcem sa len poďakovať za vznik tohto portálu, ľudom čo sem chodia a posúvajú ho ďalej. Pekný predĺžený víkend
Pripajam sa - aj ked mam aj ja sem-tam svoje vyhrady, ale tie sa najdu vsade, vzdy a vo vsetkych sferach nasej cinnosti. "Kto nic nerobi, nic nepokazi". Autori sa ucia a zdokonaluju kazdy den. Clankov tiez neurekom, kiez by som mal tolko casu... Pochvala!
 
Daniel Leitman
2014-09-02 20:40:24+02
je super ze si aj zaciatocnik najde vo fotoskole rady ako vybrat spravny fotak atd...
avsak trochu ma zaraza ze je tam o tom viac clankov, ako clankov v sekcii "Svetlo vo fotografii" co ma trochu zaraza lebo prave koli svetlu vlastne cela fotografia vznika
 
fatality
2018-12-13 10:43:51+01
obcas sa algoritmu zadari
lofoty-tatry..
 
duroslav
2018-12-13 15:10:10+01
Boli tie dve fotky aj fotené v rovnaký deň?
 
Goriot
2021-01-31 12:36:39+01
Viacej ako šesť rokov tu nedal nik pochvalu ... je to na zamyslenie.
Ja som mal platený účet, ale kvôli neustálim reklamám a strašnej pomalosti som ho nepredlžil.
No a teraz tá pochvala ... reklamy ostali, ale rýchlosť narástla násobne a za to tlieskam a chválim.
Ale aby zodpovedným nestúpla sláva do hlavy, tak ešte jedna chybička tu je na ktorú som už pred pár rokmi upozorňoval. Po kliknutí na fotku sa v novom okne zobrazí podľa mňa ORIGINÁL ... čoho je dôkazom to, že ak je väčšia a nezmesti sa celá do okna, tak je orezaná. Podľa mňa by bolo omnoho lepšie keby sa najprv objavila fotka upravená veľkosti okna a ten kto by si chcel pozrieť aj detaily by potom použil to člačítko "Zobraziť originál" a vtedy by videl originál.
Ja viem že je to uhol pohľadu, ale pre komfort prezerania je určite lepšie, ak by sa najprv zobrazovala celá fotka prispôsobená oknu.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()