Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Wildlife Portál

janseman
2015-02-08 15:16:58+01
Ahojte,

Venujem sa Wild life fotografii a na slovenskom webe mi chýba portál venujúci sa tomuto druhu fotografie. Áno, je tu ephoto, čo je super, ale hľadám portál, kde budú ľudia s rovnakým zameraním ako ja denne prispievať svojimi fotografiamy. Portál, kde si človek zriadi účet, a môže sa prezentovať. V konkrétnej oblasti wildlife. Ephoto je fajn, ale pre mňa je príliž všeobecné. Viac mi vyhovoval poľovnícky portál ,,L.Z.sk,, ale týto ľudia sú tak úzkoprsí, že ma prešla chuť naďalej ho navštevovať. Ľudia fotografujúci Wildlife sú nútený si zriaďovať vlastné stránky s minimálnou návštevnosťou a minimálnim update-om, čo je škoda. Apelujem týmto na ľudí venujúcim sa IT, s možnosťou zriadiť takýto portál. Je to medzera v slovenskom webe a mnohé e-schopi ponúkajúce napríklad maskovacie oblečenia by sa potešili možnosti reklami.
Na slovensku je nás veľké množstvo, bazáre sú plné dlhých ohnísk, verím že by sa to oplatilo, pretože všetci utekajú na český web. Je to škoda!
 
ferio
2015-02-08 15:29:06+01
http://wildlifefotoforum.cz Je tam aj kopa slovákov, je to síce česká stránka , ale myslím že to vôbec nevadí, ale tak aj ja osobne by som privítal nejakú slovenskú verziu S tým LZ súhlasím , chodím tam len kvôli fotkám , čítať tam niečo nemá moc veľký význam
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-08 15:36:24+01
príspevok od: janseman
Ahojte,

Venujem sa Wild life fotografii a na slovenskom webe mi chýba portál venujúci sa tomuto druhu fotografie. Áno, je tu ephoto, čo je super, ale hľadám portál, kde budú ľudia s rovnakým zameraním ako ja denne prispievať svojimi fotografiamy. Portál, kde si človek zriadi účet, a môže sa prezentovať. V konkrétnej oblasti wildlife. Ephoto je fajn, ale pre mňa je príliž všeobecné. Viac mi vyhovoval poľovnícky portál ,,L.Z.sk,, ale týto ľudia sú tak úzkoprsí, že ma prešla chuť naďalej ho navštevovať. Ľudia fotografujúci Wildlife sú nútený si zriaďovať vlastné stránky s minimálnou návštevnosťou a minimálnim update-om, čo je škoda. Apelujem týmto na ľudí venujúcim sa IT, s možnosťou zriadiť takýto portál. Je to medzera v slovenskom webe a mnohé e-schopi ponúkajúce napríklad maskovacie oblečenia by sa potešili možnosti reklami.
Na slovensku je nás veľké množstvo, bazáre sú plné dlhých ohnísk, verím že by sa to oplatilo, pretože všetci utekajú na český web. Je to škoda!
na ephoto najdete widlife skupinu.
 
janseman
2015-02-08 15:43:34+01
áno, skupinu som našiel, hľadám však portál Áno, aj český portál som našiel, hľadám však slovenský Chcel som len upriamiť pozornosť, a verím, a teším sa, že niečo vznikne
 
Martin Prievalsky
2015-02-08 16:29:58+01
no na slovenskom webe neexistuje žiadne podobné fórum, okrem fotonet.sk, čo je ale skôr atlas kde je dôležité hlavne čo je fotené a nie ako je to odfotené.

Český portál wildlifefotoforum.cz je celkom fajn, aj keď by sa mi páčil skôr dizajn pravého fotoportálu, než phpbb interface. Avšak komunita a úroveň je vynikajúca.

Ak by si chcel v zahraničí, tak whytake.net (EN) alebo naturfotografen-forum.de (DE) - dosť dobré stránky.

Ak by sa niekto podujal na programovaní niečoho takého v SK, určite by som to s radosťou privítal, no na vytvorenie takého niečoho treba dosť času a skúseností...
 
lacobi
redakcia ephoto.sk 2015-02-08 17:57:55+01
príspevok od: janseman
áno, skupinu som našiel, hľadám však portál Áno, aj český portál som našiel, hľadám však slovenský Chcel som len upriamiť pozornosť, a verím, a teším sa, že niečo vznikne
www.ephoto.sk/komunita/skupiny/16/wildlifephoto/

Prave tato cast ephoto je urcene presne na to co hladate :
1. moznost prezentovat sa
2. moznot diskutovat
3. moznost pridavat fotografie
4. stretavat, blogovat ,........a mnozstvo dalsich aktivit

Pre tych co su na stranke prvy krat doporucujem prejst si najskor vsetky moznosti tejto casti postupne . Zaroven je dobre ak si do profilu uploadnete nejake vlastne fotografie , pripadne zapojite sa do diskusie alebo otvorite temu k wildlife foto . Verim ze reakcii aj prispevkov bude hodne
 
janseman
2015-02-08 18:25:31+01
lacobi ďakujem. Na ephoto nie som nový, chodím sem už niekoľko rokov, táto stránka mi pred rokmi pomohla vybrať fotoaparát, pomohla mi aj s objektívmi, často krát poradí. Je tu množstvo dobrých článkov. Samozrejme teda poznám aj skupinu Wildlife, ktorá za štyri roky nazbierala 19 fotografií. Premýšľal som nad jej ,,znovuoživením,, ale dospel som k záveru, že keď sa to neujalo vtedy, neujme sa to ani teraz. Ja len žiadam v mene všetkých wildfotografov o stvorenie slovenského wildlife portálu, na ktorý keď si kliknem naaranžuje mi najnovšie pridané wildfotografie rôznych členov na rôznych úrovniach s popismi exifmi bodovaním...
 
janseman
2015-02-08 18:27:41+01
Do posiaľ som len nemal potrebu zaregistrovať sa
 
blahoslav J B Art
2015-02-08 18:48:21+01
príspevok od: janseman
lacobi ďakujem. Na ephoto nie som nový, chodím sem už niekoľko rokov, táto stránka mi pred rokmi pomohla vybrať fotoaparát, pomohla mi aj s objektívmi, často krát poradí. Je tu množstvo dobrých článkov. Samozrejme teda poznám aj skupinu Wildlife, ktorá za štyri roky nazbierala 19 fotografií. Premýšľal som nad jej ,,znovuoživením,, ale dospel som k záveru, že keď sa to neujalo vtedy, neujme sa to ani teraz. Ja len žiadam v mene všetkých wildfotografov o stvorenie slovenského wildlife portálu, na ktorý keď si kliknem naaranžuje mi najnovšie pridané wildfotografie rôznych členov na rôznych úrovniach s popismi exifmi bodovaním...
mozno sa to neujalo preto, lebo chybal taky zapaleny vajldlajfista ako ty ... preto by si nemal hadzat fotoaparat do zita, ale ujat sa toho na tomto portali ... a ak sa to tu neozivi, mozes zalozit samostatny portal
 
Roman Point
2015-02-08 18:56:29+01
Alebo si to uľahčíi a založ alebo nájdi wildlife skupinu na fB.
Každopádne hotové web stránky si môžeš kúpiť a spravovat sám. Si prvý čo tu o tom píše takže by si sa mal toho podujat. Návštevnosť, peniaze z reklám, produkty do súťaže ktorú vyhlasis atď to sú už len bonusy
 
janseman
2015-02-08 19:06:15+01
ale chlapci, ja chodím po horách... na ,,odbornú prácu,, potrebujem ľudí Odfotiť Jelienka to ešte hej, ale internetová stránka? Na to nemám gule
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-08 19:08:21+01
príspevok od: janseman
lacobi ďakujem. Na ephoto nie som nový, chodím sem už niekoľko rokov, táto stránka mi pred rokmi pomohla vybrať fotoaparát, pomohla mi aj s objektívmi, často krát poradí. Je tu množstvo dobrých článkov. Samozrejme teda poznám aj skupinu Wildlife, ktorá za štyri roky nazbierala 19 fotografií. Premýšľal som nad jej ,,znovuoživením,, ale dospel som k záveru, že keď sa to neujalo vtedy, neujme sa to ani teraz. Ja len žiadam v mene všetkých wildfotografov o stvorenie slovenského wildlife portálu, na ktorý keď si kliknem naaranžuje mi najnovšie pridané wildfotografie rôznych členov na rôznych úrovniach s popismi exifmi bodovaním...
O skupinu sa treba starat, aby fungovala. Pokial to zakladatel nerobi skupina prestane fungovat.
Zalozit a prevadzkovat web nie je jednoduche a hlavne nie na Slovensku. Stoji to peniaze a treba mat na to cas a aj obchodnícke schopnosti, kedze ziskat reklamu nie je jednoduche (ani ceny do sutaze nie su zadarmo . Dostat stranku do vyhladavacov nejaky cas trva a chce to tiez urcite skusenosti. Celu sekciu skupiny na ephoto budeme taktiez menit, aby stránka skupiny bola krajsia, prehladnejsia a funkcnejsia. Je to najjednoduchsia a najlacnejsia cesta ako zdruzit zaujmovu skupinu.
 
seifi
2015-02-08 21:00:08+01
ja hľadám portál pre reportáž, fotografie ľudí, ... čo sa týka fotografie , ephoto je portál pre krajinu a hory, sem tam portrét a to je všetko; nikto to nekočíruje, úroveň fotografov nestúpa; niekedy mám dojem, že lepší fotografi to tlačia dole, žiadna kritika, žiadne usmernenie, jedine tak waw ; všetci sú pozitívne naladení, výtky nie sú v móde; skupinky, lajky, ja tebe ty mne ... , no na dlhú debatu, ... treba si nájsť menší portál, vyhranenejší, s majiteľmi ktorí fotia a sú zameraní na to, čo fotíš ty, ... inak sú to masovky
 
blahoslav J B Art
2015-02-08 21:21:24+01
príspevok od: seifi
ja hľadám portál pre reportáž, fotografie ľudí, ... čo sa týka fotografie , ephoto je portál pre krajinu a hory, sem tam portrét a to je všetko; nikto to nekočíruje, úroveň fotografov nestúpa; niekedy mám dojem, že lepší fotografi to tlačia dole, žiadna kritika, žiadne usmernenie, jedine tak waw ; všetci sú pozitívne naladení, výtky nie sú v móde; skupinky, lajky, ja tebe ty mne ... , no na dlhú debatu, ... treba si nájsť menší portál, vyhranenejší, s majiteľmi ktorí fotia a sú zameraní na to, čo fotíš ty, ... inak sú to masovky
navrhoval som, aby boli 2 fotky dna: jedna s clovekom ako hlavnym motivom a druha vsetko ostatne ... bez odozvy
takto je to podobne ako s jedinym volebnym obvodom na Slovensku ... co Fico v politike, to inverzna krajinka na Ephote
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()