Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

google-analytics.com spomaluje Ephoto

CrazY_Red_FoX
2019-05-30 14:58:26+02
Zdravim,

Vsimol som si, ze ked chcem niekomu podakovat za hlas, nacitanie okna po kliknuti na smajl trva 6-10 sekund. Po zablokovani google-analytics.com je nacitavanie okna okamzite.

Neplanujete s tym nieco spravit? "Dakovacom" by sa zjednodusil zivot
 
JanM
2019-05-31 03:37:59+02
Týmto si tu asi veľa priateľov nenarobím, ale podľa mňa jediné čo treba s 'clickbait' štýlom dakovania spraviť je ho totálne zrušiť alebo ho jednoducho ignorovať. Jednoklikove automatické dakovanie nemá žiadnu hodnotu. Samozrejme okrem prikraslovania štatistiky premávky na ePhoto. Ďaleko účinnejšie a hodnotnejšie podľa mna je napísať tvorivý komentár, čo ako stručný, a potom konverzovat (ako ľudia a nie ako stroje).
 
z80
2019-05-31 07:04:01+02
príspevok od: CrazY_Red_FoX
Zdravim,

Vsimol som si, ze ked chcem niekomu podakovat za hlas, nacitanie okna po kliknuti na smajl trva 6-10 sekund. Po zablokovani google-analytics.com je nacitavanie okna okamzite.

Neplanujete s tym nieco spravit? "Dakovacom" by sa zjednodusil zivot
Neviem, ci je to sposobene google analytics. Ja ho mam standartne zablokovany (ako vsetkych sledovacov) a aj tak sa to nacita pomaly.
 
JohnNewton
2019-05-31 07:24:36+02
príspevok od: JanM
Týmto si tu asi veľa priateľov nenarobím, ale podľa mňa jediné čo treba s 'clickbait' štýlom dakovania spraviť je ho totálne zrušiť alebo ho jednoducho ignorovať. Jednoklikove automatické dakovanie nemá žiadnu hodnotu. Samozrejme okrem prikraslovania štatistiky premávky na ePhoto. Ďaleko účinnejšie a hodnotnejšie podľa mna je napísať tvorivý komentár, čo ako stručný, a potom konverzovat (ako ľudia a nie ako stroje).
Tuleňa vycvičíš rybou, psa piškótou a človeka laikom
 
Seemann Martin
2019-05-31 09:00:37+02
príspevok od: JanM
Týmto si tu asi veľa priateľov nenarobím, ale podľa mňa jediné čo treba s 'clickbait' štýlom dakovania spraviť je ho totálne zrušiť alebo ho jednoducho ignorovať. Jednoklikove automatické dakovanie nemá žiadnu hodnotu. Samozrejme okrem prikraslovania štatistiky premávky na ePhoto. Ďaleko účinnejšie a hodnotnejšie podľa mna je napísať tvorivý komentár, čo ako stručný, a potom konverzovat (ako ľudia a nie ako stroje).
súhlasím!
 
blahoslav J B Art
2019-05-31 09:24:34+02
Na úpravu rawov a fotiek používam laik rum
 
seifi
2019-05-31 13:04:23+02
dne ráno to úplne mrzlo, vraj čaká na adx ephoto (to je čo ?) ; ale nedočkal sa, bo som to po 10 sek zatvoril; píšem, nie vravím, na tete bete sa tu mi trápime
 
JanM
2019-06-01 04:27:15+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Na úpravu rawov a fotiek používam laik rum
Keby som bol mozgový chirurg podľa toho čo píšeš aj inde by som chcel vedieť ako to máš tie neuróny tam hore pospájané Keďže nie som a je všeobecne známe, že okrem LR je dobré aj kadečo iné, tak len poviem, že toto sa ti aj celkom podarilo.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()