Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky

Pomale otváranie stránok

Goriot
Goriot 2020-04-26 05:57:37+02
Že je všadeprítomná reklama to chápem ... surfovanie po ephoto v mobile je kvôli neustálemu vyskakovaniu reklám a posúvaniu stránky skôr horor, ale na stolnom počítači to celkom ujde, ale tá rýchlosť patrí do doby kamennej. Je nedeľa ráno 5:50 hod. a stránka s poštou sa mi otvorila presne za 91 sekúnd. Prečo je tomu tak ?

seifi
2024-07-07 15:54:44+02
príspevok od: Paladin25
Nie je to internetom. Problém má stránka.
tak tak; čakal som, že odpovie Admin ; hádam pomôže, keď si tvoju odpoveď prečíta čo ideme robiť s tým ephoto ?
alebo sú pre nápravu potrebné veľké investície ? ktoré neprinesú väčší zisk ... tak načo investovať
naše (moje) nariekanie nevedie k náprave ... žiaľ

gytheio
2024-07-07 16:13:48+02
príspevok od: seifi
tak tak; čakal som, že odpovie Admin ; hádam pomôže, keď si tvoju odpoveď prečíta čo ideme robiť s tým ephoto ?
alebo sú pre nápravu potrebné veľké investície ? ktoré neprinesú väčší zisk ... tak načo investovať
Uz sa nad tym treba iba smiat, pred casom ked ste sa na to tu stazovali to mne nerobilo, teraz uz asi 2 mesiace to robi aj mne. Prestalo ma to bavit, ked sem chcem pridat fotografiu musim vymazat nejaku z mojho portfolia, taku absurditu inde nemaju..

Inac nenajde sa tu niekto kto vie programovat krokove motory v programe Arduino? Alebo sa v tej problematike vie orientovat?

landov
2024-07-07 16:15:33+02
Bohužiaľ, tento portál už len chátra. A nie je to (len) vinou užívateľov. Pamätníci asi vedia o čom hovorím. To, že to občas iskrí na nejakej téme, je len excesmi jedného individiua. R. I. P.

gytheio
2024-07-07 16:37:37+02
vzdy je to iba otazka casu ked to tu nejaky šmejd zase nastartuje

Paladin25
2024-07-07 21:04:10+02
príspevok od: seifi
Seifi my s tým žiaľ nič nespravíme. Je to tu v exoduse a vlastne sa divím že to ešte ide.

Fotografie pridáva malo užívateľov, kvalitných je ako šafranu a ani fotka dňa už nie je zárukou dobrého snímku.

Stránka viac nejde ako ide.

A čerešničkou je už len miestny troll ktorého by inde netolerovali, ale to len podčiarkuje neprítomnosť admina.

Myslím že jednoho dňa sa zobudíme dáme načítať ephoto a stránka sa nezobrazí...

Rofo
2024-07-07 22:16:17+02
Mnohé foto portály budú chátrať, lebo boli založené v dobe digitálneho fotografického boomu. Mimochodom dnes Ephoto vyzerá oproti svojmu mladšiemu bohatšiemu bratovi Fotoma ako nechcené decko. Ten druhý portál má snáď po technickej a obsahovej stránke všetko čo Ephoto chýba. Ale všimnite si komentáre pod článkami. 3 komentáre je maximum, ale väčšinou nič. Žiadne diskusie medzi uživateľmi. Tá istá fotka ak sa nachádza na obidvoch portáloch v galérii, tu má stovky videní a tam má sotva desiatky videní.

tyto
2024-07-08 21:21:36+02
Na fotome sa mi nepaci, ze tam kazdy prihlaseny uzivatel moze pridat 5fotiek denne. Staci ze tam prida par ludi nic nehovoriace mobilovky a ked k tomu priratam ze vacsina ludi si pozrie len odporucane fotky tak aj co trocha lepsi zaber sa behom chvile moze stratit v kope odpadu...

tu som si aj platil ten zaklad, ale jediny rozdiel bol iba v tom ze mozem pridat fotku kazdy den a teraz
len jednu za tri dni....hmmm dost malo. A vobec...preco platit ked sa tu tomu aj tak nikto nevenuje.

Linuxak
2024-07-09 12:34:50+02
príspevok od: tyto
Na fotome sa mi nepaci, ze tam kazdy prihlaseny uzivatel moze pridat 5fotiek denne. Staci ze tam prida par ludi nic nehovoriace mobilovky a ked k tomu priratam ze vacsina ludi si pozrie len odporucane fotky tak aj co trocha lepsi zaber sa behom chvile moze stratit v kope odpadu...

tu som si aj platil ten zaklad, ale jediny rozdiel bol iba v tom ze mozem pridat fotku kazdy den a teraz
len jednu za tri dni....hmmm dost malo. A vobec...preco platit ked sa tu tomu aj tak nikto nevenuje.
Ono aj to hodnotenie fotiek je kapitola sama o sebe. Stačí aby si pár ľuďom pochválil fotku, dal im palec hore a oni z vďačnosti alebo zo solidarity urobia to isté a vlastne takto ti stúpa hodnotenie fotky. Celkovo ale upadá komunikácia aj na iných portáloch (aj na nefoto), čo je určite na škodu.

Strana 2 z 2

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()