Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Nahrá jednu fotku dvakrát

okanom
okanom 2012-03-12 16:01:31+01
Zdravím ephoto mi nahrá jednu fotku dvakrát a ked jednu zmazem zmazu sa obe. Viete mi nejak pomoct? Dakujem
 
lowenature
2012-03-12 21:04:03+01
príspevok od: Marcel Rebro
Opat vedla. Sietova komunikacia sa chyta na medzi tvojim PC / FW a prvym DNS. Ak nie je sifrovana (SSL) je to brnkacka.
OK
 
Blackman
2012-03-12 21:05:02+01
príspevok od: Marcel Rebro
Opat vedla. Sietova komunikacia sa chyta na medzi tvojim PC / FW a prvym DNS. Ak nie je sifrovana (SSL) je to brnkacka.
Mrco SSL bolo tiez nedavno prekonane, takze ani to nie je na 100%
 
Marcel Rebro
2012-03-12 21:06:49+01
príspevok od: Blackman
Mrco SSL bolo tiez nedavno prekonane, takze ani to nie je na 100%
... napisal som ze bez SSL je to brnkacka. Ak pouziva SSL je to trosku narocnejsie ...
 
total empty
2012-03-12 21:13:48+01
príspevok od: Marcel Rebro
Kto si robi taku reklamu? Vyrobcovia AV SW? Zabrania aby sa ti do PC nedostal malware, spyware, trojany a podobne sracky ... ale neriesia nic na urovni komunikacie so svetom. Tam pomoze jedine sifrovanie - ako ho druha strana podporuje.
A AVG antivirus tam čosi také naznačuje na svojích stránkach,tiež niečo o webových štítoch at´D.Nejak sa v tom nevyznám,som len bežný uživateľ, v podstate nemám čo chrániť,niesom banka ani ž iadný netobchod. Ale pokiaľ to nerieši ako hovoríš,tak potom nič.
 
lowenature
2012-03-12 21:18:49+01
príspevok od: Marcel Rebro
... napisal som ze bez SSL je to brnkacka. Ak pouziva SSL je to trosku narocnejsie ...
A to nevraviac o hacker ktorý si pekne odomknú a sadnú za vaše PC . TV už radšej nesledujem.
 
Marcel Rebro
2012-03-12 21:49:10+01
príspevok od: lowenature
A to nevraviac o hacker ktorý si pekne odomknú a sadnú za vaše PC . TV už radšej nesledujem.
... to je (v prenesnom slova zmysle) cracker ... pretože sa vlámal ... síce odomknutím ale vlámal
 
total empty
2012-03-12 21:52:23+01
príspevok od: Marcel Rebro
... to je (v prenesnom slova zmysle) cracker ... pretože sa vlámal ... síce odomknutím ale vlámal
Ty sa nejak vyznáš,určite budeš z tej sekty že Anonymous.
 
Marcel Rebro
2012-03-12 21:57:11+01
príspevok od: total empty
Ty sa nejak vyznáš,určite budeš z tej sekty že Anonymous.
Ale kdeže. Stojím na opačnej strane barikády ... netvrdím že tej lepšej a / alebo spravodlivejšej. Je to práca ako každá iná.

Immanis pecoris custos immanior ipse ...
 
pyrula
2012-03-12 22:11:27+01
príspevok od: Marcel Rebro
Opat vedla. Sietova komunikacia sa chyta na medzi tvojim PC / FW a prvym DNS. Ak nie je sifrovana (SSL) je to brnkacka.
co s tym ma DNS? a preco prave prve dns? DNS sluzi na preklad adries (domain name system) asi si myslel men in the middle attack, to sa robi odchytom paketov hocikde medzi obetou a serverom, na hocijakej GW na ktoru mas pristup (pripadne si ju vyrobis arp spoofingom na rovnakej siete, ak mas stastie ze ti to switch alebo router dovoli), samozrejme existuju aj utoky kde sa da vyuzit DNS, ale v tomto pripade si myslim, ze si spravil preklep
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()