Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Vyhladavace najlepsej ceny tovaru neeviduju ePhotoShop

WildSammy
2012-03-19 20:39:03+01
Dobrý deň.

Chcem sa spýtať prečo vyhľadávače tovaru za najlepšiu cenovú ponuku neevidujú shop.ephoto.sk?

Mám namysli napr. Heureka alebo Najnakup. Da sa na nich vidiet aj porovnanie ceny, graf vyvoja ceny a podobne.

Častokrát sa stane, že ePhoto shop má aj lepšiu cenu alebo tovar skladom a tieto stránky ho proste neevidujú. Hovorím teraz za seba, ale ak ja hľadám tovar na nete, pozerám si najmä tieto dve stránky a ešte sa mi nestalo, že by mi ePhotoShop zobrazili. Potom sa stane, že zabudnem aj na túto možnosť, ktorá by bola v niektorých prípadoch aj výhodnejšia.

Dalo by sa toto napraviť?

Ďakujem za info.
 
Midzi
2012-03-19 20:52:07+01
Asi zalezi od toho co hladas, mne ich aspon do vcera ukazovalo.
 
Gino
2012-03-19 21:07:00+01
funguje to,
len tovar ktorý si hladal asi neponúkajú ...
 
lacobi
redakcia ephoto.sk 2012-03-19 21:11:29+01
príspevok od: WildSammy
Dobrý deň.

Chcem sa spýtať prečo vyhľadávače tovaru za najlepšiu cenovú ponuku neevidujú shop.ephoto.sk?

Mám namysli napr. Heureka alebo Najnakup. Da sa na nich vidiet aj porovnanie ceny, graf vyvoja ceny a podobne.

Častokrát sa stane, že ePhoto shop má aj lepšiu cenu alebo tovar skladom a tieto stránky ho proste neevidujú. Hovorím teraz za seba, ale ak ja hľadám tovar na nete, pozerám si najmä tieto dve stránky a ešte sa mi nestalo, že by mi ePhotoShop zobrazili. Potom sa stane, že zabudnem aj na túto možnosť, ktorá by bola v niektorých prípadoch aj výhodnejšia.

Dalo by sa toto napraviť?

Ďakujem za info.
Produkty z ephotoshopu su pravidelne uvadzane v porovnavacoch cien Najnakup a Pricemania.

S pozdravom
L.Biath
 
philips
2012-03-19 22:30:49+01
jj na pricemanii som ich tiez videl
 
WildSammy
2012-03-20 00:05:40+01
príspevok od: lacobi
Produkty z ephotoshopu su pravidelne uvadzane v porovnavacoch cien Najnakup a Pricemania.

S pozdravom
L.Biath
Ďakujem Vám za odpoveď.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()