Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

prechod do galerie autora

Brian
2012-03-22 22:54:03+01
Teraz neviem ci to len ja nevidim, alebo tu naozaj nie je taka funkcia, vysvetlim....
ked si kliknem napr. na fotografiu dna ako sa dostanem na "jeden sup" do galerie autora ktory tuto fotku pridal?
nikde nevidim na to odkaz....ja to riesim len tak ze kliknem na odkaz "napis autorovi" tam si skopirujem meno a dam ho do vyhladavania a ked mi ho najde idem sa pozriet do galerie...neverim ze tu nie jenieco jednoduchsie, zatial som to nenasiel
 
Jurij88
2012-03-22 22:59:02+01
príspevok od: Brian
Teraz neviem ci to len ja nevidim, alebo tu naozaj nie je taka funkcia, vysvetlim....
ked si kliknem napr. na fotografiu dna ako sa dostanem na "jeden sup" do galerie autora ktory tuto fotku pridal?
nikde nevidim na to odkaz....ja to riesim len tak ze kliknem na odkaz "napis autorovi" tam si skopirujem meno a dam ho do vyhladavania a ked mi ho najde idem sa pozriet do galerie...neverim ze tu nie jenieco jednoduchsie, zatial som to nenasiel
ak dobre viem, tak je to kvôli tomu aby si nevidel (neovplyvnil ťa) autor pri hodnotení fotiek (na kritike) Viď práve pridané fotky, tam autora vidíš hned bez hodnotenia
 
Cook
2012-03-22 23:14:43+01
príspevok od: Brian
Teraz neviem ci to len ja nevidim, alebo tu naozaj nie je taka funkcia, vysvetlim....
ked si kliknem napr. na fotografiu dna ako sa dostanem na "jeden sup" do galerie autora ktory tuto fotku pridal?
nikde nevidim na to odkaz....ja to riesim len tak ze kliknem na odkaz "napis autorovi" tam si skopirujem meno a dam ho do vyhladavania a ked mi ho najde idem sa pozriet do galerie...neverim ze tu nie jenieco jednoduchsie, zatial som to nenasiel
Tak isto to riešim aj ja
 
Marosh
2012-03-22 23:55:35+01
Na galériu autora fotografie dňa sa dá dostať jednoduchým spôsobom, a to kliknutím na meno hneď pod fotkou dňa na hlavnej stránke..
u ostatných fotiek to môžeš riešiť len týmto spôsobom ako si popisoval, je to kvôli istej objektívnosti ako písal Jurij88
 
Robert Simeg
2012-03-23 09:13:49+01
Ja to tiez tak riesim, ked fotografiu ohodnotis tak sa ti zobrazi aj nick autora. Podla mna je to taky krok na povazenou, ako sa hovori. Nemyslim si, ze to nejak ovplyvni moje hodnotenie fotografie, ze nevidim autora hned, skor mi to vadi a mal by sa podla mna rozhodnut sam autor ci necha svoj nick zobrazit alebo nie + to, ze sa to da jednoducho zistit klinknutim na odkaz "napis autorovi" takze je to trochu nedotiahnute zo strany redakcie dla mna.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()