Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Spolupracuje Ephoto

šereda
2016-09-28 10:19:08+02
Spolupracuje Ephoto s políciou? Či oná je tiež taká prehnitá ako tvorba niektorých fotografov.
-3
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-28 10:26:39+02
príspevok od: šereda
Spolupracuje Ephoto s políciou? Či oná je tiež taká prehnitá ako tvorba niektorých fotografov.
O co sa jedna?
0
0
 
šereda
2016-09-28 11:02:16+02
príspevok od: Karol Srnec
O co sa jedna?
O nič len som čítal pár článkov na toto tema na paladix a flickr preto ma to zaujímalo, nehovoriac o možno pomyslenom obťažovaní zo strany užívateľov.Tiež mám pocit že táto virtuálna realita za prejavuje viac v našom súkromnom živote.
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-28 11:17:28+02
príspevok od: šereda
O nič len som čítal pár článkov na toto tema na paladix a flickr preto ma to zaujímalo, nehovoriac o možno pomyslenom obťažovaní zo strany užívateľov.Tiež mám pocit že táto virtuálna realita za prejavuje viac v našom súkromnom živote.
Ako si mi unika v com je problem. Ide o nieco konkretneho, alebo len tak hodena tema do placu? A preco vobec sa na taketo nieco pytate uzivatelov, miesto redakcie?
0
1
 
šereda
2016-09-28 11:23:37+02
príspevok od: Karol Srnec
Ako si mi unika v com je problem. Ide o nieco konkretneho, alebo len tak hodena tema do placu? A preco vobec sa na taketo nieco pytate uzivatelov, miesto redakcie?
Je to viac menej hodené do placu a neviem preco mi odpoveda redakcia ked sa pýtam uzívatelov.
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-28 11:31:50+02
príspevok od: šereda
Je to viac menej hodené do placu a neviem preco mi odpoveda redakcia ked sa pýtam uzívatelov.
Pretoze je to otazka na redakciu. Odkial maju uzivatelia vediet, ci spolupracujeme s policiou. Kedy, kolkokrat, preco? Hlavne preco? Nieco sa prihodilo, co to vyzaduje? Ak ano, kde konkretne? Komu?
0
5
 
šereda
2016-09-28 11:35:17+02
príspevok od: Karol Srnec
Pretoze je to otazka na redakciu. Odkial maju uzivatelia vediet, ci spolupracujeme s policiou. Kedy, kolkokrat, preco? Hlavne preco? Nieco sa prihodilo, co to vyzaduje? Ak ano, kde konkretne? Komu?
Ok uzatvorte vlákono, ak sa dá asi zbytočná otázka na publikum.
-2
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-28 11:52:22+02
príspevok od: šereda
Ok uzatvorte vlákono, ak sa dá asi zbytočná otázka na publikum.
Ani ako uzivatel nechapem o co ti ide.
Odporucam vyrazne preformulovat. Popisat preco sa vobec na nieco take pytas. Neviem mozno nieco stylom: Ako vnimate diskusie na ephote a inych portaloch? Myslite si, ze niektore nazory prekracuju zakony? Ak ano, kto by to mal riesit: Atd.... ALebo mas na mysli nieco uplne ine?
0
6
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-28 12:11:15+02
0
0
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()