Hore
Fórum » Vybavenie ateliéru
 

štúdiový blesk

ADIDKA6
2016-01-22 14:46:35+01
Dobrý deň, prosím poradte mi, chcem si kúpiť štúdiový blesk a mám aj finančú obmedzenosť. Aký blesk mám uprednostniť? Rozhodujem sa medzi Elinchrom D-Lite RX 4, alebo Quantuum pulse 400-600. A ku ktorému je viac a kvalitnejsieho prislusenstva,ako je softbox, bajonety.
Dakujem za odpoved.
 
tomis.ales
2016-01-22 15:10:01+01
Ku kazdemu dostanes dostatok proslusenstva. Original elinchrom je ale dost drahy. Na druhu stranu je bajonet Bowens je najrozsirenejsi na svete a je teda aj najviac dostupny a aj lacnejsi.
Mimochodom predavam 2x Pulse 300Ws ak by bol zaujem. ephoto.sk/bazar/predam/studiove-vybavenie/kraj/42492/studiove-2-ks-blesky-quantuum-pulse-300ws/
 
Akelan
2016-01-22 17:55:22+01
Keď som zadanie témy dočítal do polovice tretej vety, začal som sa smiať , prišlo mi to ako dobrý vtip. Potom som prečítal štvrtú vetu a hneď ma napadla zbytočnosť ľudského bytia... Ale hlavne, že sme zdraví.
 
ADIDKA6
2016-01-25 13:51:26+01
príspevok od: Akelan
Keď som zadanie témy dočítal do polovice tretej vety, začal som sa smiať , prišlo mi to ako dobrý vtip. Potom som prečítal štvrtú vetu a hneď ma napadla zbytočnosť ľudského bytia... Ale hlavne, že sme zdraví.
Neviem kam tým vtipom mierite...Žiaľ nie som milionárka, preto sa vážnejšie rozhodujem nad výberom štúdiového osvetlenia, ktoré nechcem meniť po pol roku...lebo sú v značkách fototechniky rozdiely v kvalite aj cene. Aj ked iste sú tie parametre v mnohom podobné... Toto nie je kúpa kabelky, alebo tenisiek, ktoré vymeníte hocikedy. Preto som sa chcela poradiť, kto s tým má skúsenosti.
 
ADIDKA6
2016-01-25 13:53:06+01
príspevok od: tomis.ales
Ku kazdemu dostanes dostatok proslusenstva. Original elinchrom je ale dost drahy. Na druhu stranu je bajonet Bowens je najrozsirenejsi na svete a je teda aj najviac dostupny a aj lacnejsi.
Mimochodom predavam 2x Pulse 300Ws ak by bol zaujem. ephoto.sk/bazar/predam/studiove-vybavenie/kraj/42492/studiove-2-ks-blesky-quantuum-pulse-300ws/
Ďakujem Vám za rady , porozmýšlam nad vašou ponukou, ale chem si kúpiť jeden blesk.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()