Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Fotografická literatúra

mareko
2012-07-10 08:54:48+02
Dobrý deň. Možno tu už táto téma bola, ale predtým než ma sfúknete (fórum čítam ) by som Vás chcel poprosiť nejakú kvalitnú fotoknihu o krajine, kde by bola vysvetlená kompozícia, práca so svetlom a podobne. Našiel som niečo tu a href="http://shop.ephoto.sk/katalog/literatura/jak-fotografovat-krajinu.html" class="link">shop.ephoto.sk/katalog/literatura/jak-fotografovat-krajinu.html čo na to vravíte prípadne niečo iné ak poznáte. Dik za odpovede.
 
peter.korytiak
ePhotoshop 2012-07-10 10:41:46+02
Dobrý deň, Vami vybraná kniha je dobrou voľnou, skúste si pozrieť ešte túto: shop.ephoto.sk/katalog/literatura/krajinarska-fotografie.html prípadne: shop.ephoto.sk/katalog/literatura/mistrovstvi-prace-se-svetlem.html
 
mareko
2012-07-10 13:38:57+02
príspevok od: peter.korytiak
Dobrý deň, Vami vybraná kniha je dobrou voľnou, skúste si pozrieť ešte túto: shop.ephoto.sk/katalog/literatura/krajinarska-fotografie.html prípadne: shop.ephoto.sk/katalog/literatura/mistrovstvi-prace-se-svetlem.html
V tej, ktorú som spomínal nájdem aj kompozíciu aj svetlo ? A tá kniha mistrovstvy prace se svetlem tu si kúpim využijem ju aj pri portrétoch.
 
peter.korytiak
ePhotoshop 2012-07-11 18:04:59+02
V knihe Jak fotografovat krajinu je toho o kompozícii menej, skôr odporúčam knihu krajinarska fotografie...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()