Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Produktove Foto

tbenes
2012-08-28 22:13:15+02
hladam fotografa na produktove foto okolie ziliny
 
MaPe
2012-08-28 22:27:07+02
úff...tak myslím si že za založenie tohto vláka dostaneš pekný "náklad"
 
tbenes
2012-08-28 22:38:03+02
?hehe nepochopil som hehe
 
tom-o
2012-08-28 22:51:17+02
poskytol si prilis malo informacii... a isto si toto vlakno zalozil bez dajakeho hladania...
 
MaPe
2012-08-28 23:36:54+02
príspevok od: tom-o
poskytol si prilis malo informacii... a isto si toto vlakno zalozil bez dajakeho hladania...
myslím že poskytol dosť vela info... hlada niekoho kto bude fotiť za neho
 
tbenes
2012-08-29 10:58:35+02
chalani ja som sa sem neprisiel hadat a ak ma niekto chut tak to musi hladat iny chat.
Potrebujem niekoho kto bude pre moj eshop fotit oblecenie
 
martin9113
2012-08-29 11:03:07+02
príspevok od: tbenes
chalani ja som sa sem neprisiel hadat a ak ma niekto chut tak to musi hladat iny chat.
Potrebujem niekoho kto bude pre moj eshop fotit oblecenie
co ponukas napis súravu
 
MaPe
2012-08-29 11:04:51+02
ja sa tiež nehccem hádať...len proste som si povedal svoj názor, že sa mi to sem nechodí, a aj téma je venovaná pomoci AKO FOTOGRAFOVAT
 
tomis.ales
2012-08-29 14:25:45+02
Myslim, ze taky opis co konktetne, kedy a kolko toho je, by neskodilo. Oblecenie je na modelkach, alebo na figurinach, vnutri, vonku, pocet, ako casto????? Skor by som povedal, ze fotenie oblecenia je skor moda ako produktovka (pokial to neni proste smarene na zemi). Proste je tu pramalo informacii. Profik sa ta na toto ani nebude pytat a amatera , co sa bude chciet na tom naucit, to bude paradana vyhra.
 
tbenes
2012-08-29 22:59:03+02
ospravedlnujem sa .mam eshop zamerany na oblecenie .zatial by som potreboval fotit oblecenie na figurinach ktore dodam a potrebujem niekoho kto ma atelier vie ako na to a ma na to cas ponukam od 30 do 40 centou za foto jedneho kusu oblecenia po 3 fotky predok zadok detail , mam prefektneho fotografa ale je strasne daleko a je to kopa starosti navyse pridavam stranku pre predstavu www.najoutlet.sk
 
laurafigurova
2012-08-29 23:04:08+02
príspevok od: tbenes
ospravedlnujem sa .mam eshop zamerany na oblecenie .zatial by som potreboval fotit oblecenie na figurinach ktore dodam a potrebujem niekoho kto ma atelier vie ako na to a ma na to cas ponukam od 30 do 40 centou za foto jedneho kusu oblecenia po 3 fotky predok zadok detail , mam prefektneho fotografa ale je strasne daleko a je to kopa starosti navyse pridavam stranku pre predstavu www.najoutlet.sk
laura.figurova@gmail.com .napis mi. tu sa nechcem rozpisovat
 
GHPArt-JurajHanakovič
2012-08-30 19:37:17+02
Zdravím. Fotím tu v ZA v improvizovanom ateliéri u mňa v garáži. Ukážky mojich foto sú napr na fb -
http://www.facebook.com/GHP.Art
Fotenie šiat na figurínach myslím nie je taký problém a určite by som to zvládol.
Ak by sa ti pozdávala moja tvorba kľudne napíš.
S pozdravom,

Juraj Hanakovič
 
slavmiro
2012-08-30 22:05:18+02
príspevok od: tbenes
ospravedlnujem sa .mam eshop zamerany na oblecenie .zatial by som potreboval fotit oblecenie na figurinach ktore dodam a potrebujem niekoho kto ma atelier vie ako na to a ma na to cas ponukam od 30 do 40 centou za foto jedneho kusu oblecenia po 3 fotky predok zadok detail , mam prefektneho fotografa ale je strasne daleko a je to kopa starosti navyse pridavam stranku pre predstavu www.najoutlet.sk
Hm, to je cena za fotku 13x18 vo fotolabe. Kde zostal honorar fotografa, amortizacia techniky a pod.? Len tak pre zaujimavost, kolko je celkovo kusov oblecenia? Odhadujem ze za hodinu sa da pri vybornej organizacii prace nafotit 10-20 kusov siat na figurine. Vyborna organizacia znamena mat stab co zvlieka/oblieka, pripadne doladuje (spendli a zehli) a fotograf svieti a fotografuje, neskor bazalny PP. Kamarat sa raz namotal na podobny job, isiel fotit ponozky, 20 halierov kus! Strange world.
 
ErikDuris
2012-08-30 22:20:57+02
Bil by som kazdeho ,,fotografa,, co by to za take peniaze fotil to je neskutocne hlboko pod cenu a nici to uplne biznis jednoducho katastrofa... a potom to vsetko aj tak vyzera ako to vyzera robota za hentake peniaze....
 
GHPArt-JurajHanakovič
2012-08-30 22:47:00+02
príspevok od: ErikDuris
Bil by som kazdeho ,,fotografa,, co by to za take peniaze fotil to je neskutocne hlboko pod cenu a nici to uplne biznis jednoducho katastrofa... a potom to vsetko aj tak vyzera ako to vyzera robota za hentake peniaze....
Všetko je otázka dohody. V princípe s tebou súhlasím. Avšak zrejme ani sám prevádzkovateľ eshopu nemá úplne jasno aké sú náklady na podobné foto a je to na fotografovi sa s ním o tom porozprávať. To, že on navrhol takú cenu ešte neznamená, že za takú cenu sa bude aj fotiť
 
ErikDuris
2012-08-30 23:12:04+02
príspevok od: GHPArt-JurajHanakovič
Všetko je otázka dohody. V princípe s tebou súhlasím. Avšak zrejme ani sám prevádzkovateľ eshopu nemá úplne jasno aké sú náklady na podobné foto a je to na fotografovi sa s ním o tom porozprávať. To, že on navrhol takú cenu ešte neznamená, že za takú cenu sa bude aj fotiť
Ked to zacina pri hentakej cene neverim ze by sa to dostalo aspon na priemer... ale budiz mam skusenosti s ludmi co chcu daco podobne a fotim aj produktove fotky tak celkom vidim aj do tohto odvetvia fotografie. A dobre viem ked zacne veta zakaznika chcem to nafotit a najlespie tak okolo 50 centov za ks ze je zle a dalej ani moc netreba pokracovat... Netrvrdim ze je to az tak zlozite odfotit ale hento je priserne malo.
 
GHPArt-JurajHanakovič
2012-08-30 23:15:35+02
príspevok od: ErikDuris
Ked to zacina pri hentakej cene neverim ze by sa to dostalo aspon na priemer... ale budiz mam skusenosti s ludmi co chcu daco podobne a fotim aj produktove fotky tak celkom vidim aj do tohto odvetvia fotografie. A dobre viem ked zacne veta zakaznika chcem to nafotit a najlespie tak okolo 50 centov za ks ze je zle a dalej ani moc netreba pokracovat... Netrvrdim ze je to az tak zlozite odfotit ale hento je priserne malo.
Možno máš pravdu. Uvidím či sa T.Benes(š) ozve a potom uvidím(e).
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()