Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

SOČ - fotografia

Thirring
Thirring 2012-11-11 16:06:14+01
Ahojte. Na zajtra potrebujem vypracovať 10 stranovú prácu o fotografií. Tak by som sa Vás chcel opýtať, či nemáte niečo v PC čo ste robili na túto tému. Veľmi by ste mi pomohli Ďakujem
 
Thirring
2012-11-12 01:13:07+01
príspevok od: MarianDLL
Pocuj, bud frajer, postav sa k tomu chlapsky.
Zajtra povies pred celou triedou: "Pani ucitelka, ja viem ze som mal na to dost casu, ale vykaslal som sa na to, nechcelo sa mi to robit, nebavilo ma to. Vcera som si daco aj vygooglil a vytlacil, ale dnes rano som si povedal, ze by to nebolo fer voci mojim spoluziakom. Prepacte."
Dostanes sice tak ci tak 5-ku, ale bude to frajerska 5-ka. Uvidis, stupnes v ociach ako ucitelky tak aj spoluziakov.
Pekne napísané ale radšej budem ponocovať.
1
0
 
Thirring
2012-11-12 01:15:19+01
príspevok od: stokinger
priatelu nehnevaj sa ale bolo by treba ta nakopať do zadku z predu... takto sa to robí teraz skoro všade... a robí to dosť ľudí podobným no menej drzím spôsobom... a výsledkom je potom spoločnosť v ktorej žijeme (hovorím len o slovensku s iným nemám skúsenosti), potom je na
,, správnych miestach,, plno pseudoodborníkov a tak ,,odborne,, potom vyzerá ich práca... najsmutnejšie na tom je že si to nakoniec najviac vyžerú tí poctiví... ale ja stále (dufam že nie naivne) verím že koľko dáš, toľko sa ti vráti v dobrom aj zlom...
Pekne som poprosil a opýtal som sa či náhodou niekto nerobil nejaký projekt o fotení. Strašný problém. Keby som nebol ateista tak sa bojím čo bude posmrti.. A svet ovládajú tí, čo boli vždy najväčší špekulanti a zoskupujú si ovečky do ohrádok. A spoliehať sa na karmu sa mne osobne nechce.
2
0
 
alexei
2012-11-12 08:19:08+01
príspevok od: Thirring
Hanbiť*

Ak Vás baví žiť s minima a sledovať ako sa najhorší žiaci z vašej základnej školy vozia v najlepších autách tak žite poctivo.
* "z koho, z čoho" => teda z minima
Ak by to všetko bolo iba o ,,prachoch" a parádnych autách, tak medzi celebritami nemáme toľko nespokojných a stále viac majetku chtivých ľudí, samovrážd a drogovo-závislých. Podľa tvojho úsudku by to mali byť najšťastnejší ľudia na svete...
0
2
 
viking81
2012-11-12 08:54:51+01
príspevok od: Thirring
ťažko je žiť poctivo v nepoctivom štáte
toto si povieme vsetci a kam to dopracujeme ? asi vies kam....respektive to pomalicky dopracuvavame...

ale precitaj si toto

http://babarik.blog.sme.sk/c/311969/Narod-zlodejov.html

bohuzial musim suhlasit....a pokial si to ludia neuvedomia tak to tu bude vyzerat tak ako to tu vyzera...
0
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-11-12 09:09:56+01
Dufam, ze nikomu nevadi uzamknutie tejto temy.
0
4
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()