Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Fotenie kapely

dynnamic
2012-11-19 18:51:13+01
Mám možnosť pofotiť jednu menej známu hudobnú kapelu ktorá hrá tvrdú hudbu (hardcore , crustcore) ... ešte nikdy som nič také nerobil , čo by ste sa snažili na fotkách vypichnúť vy ? Životný štýl ( tetovania , piercingy ) ? Alebo vymyslieť nejaký motív na fotomontáž ?

Ak máte nejaké skúsenosti s takýmto fotením podeľte sa so mnou s nejakými inšpiratívnymi fotkami , linkami ...

Vďaka za zastavenie
 
inkubbus
2012-11-19 18:58:44+01
chlapče, na toto musíš prísť sám. hlavne prekonzultuj s kapelou ich predstavy a potom niečo vymysli. ak by som ti niečo poradil a ty to nafotíš, považoval by som to za svoju fotku.
 
dynnamic
2012-11-19 19:01:25+01
príspevok od: inkubbus
chlapče, na toto musíš prísť sám. hlavne prekonzultuj s kapelou ich predstavy a potom niečo vymysli. ak by som ti niečo poradil a ty to nafotíš, považoval by som to za svoju fotku.
ide len o "obyčajnú" radu , keď nechceš poradiť tak potom nic ...
 
inkubbus
2012-11-19 19:13:25+01
veď som ti poradil. prekonzultuj s kapelou a vymisli(te) niečo. ak chceš inšpiratívne linky, popozeraj si oficiálne stránky kapiel čo hrajú podobný štýl.
 
Shooter
2012-11-19 19:21:35+01
prečítaj si napr. toto:

www.ephoto.sk/komunita/clanky-uzivatelov/391/fotografovanie-koncertov/

A skúšaj všetko možné, čo ťa len napadne. Nezameraj sa len na jednu vec, ale foť všetko, detaily celky,...
 
velecky
2012-11-19 19:38:58+01
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/pribeh-fotografie/hrame-sa-s-bleskami-guitar-solo/
a ešte si pamätám jeden článok, ako fotili celú kapulu, na futbalovom štadióne v Petržlake, len to neviem nájsť
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()