Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

fotenie nastrocnych

martinpsenky
2013-01-28 15:45:23+01
Ahojte,

Pamatam si ze tu bola taka tema, ale nenasiel som cez vyhladavanie.
Niekto sa pytal ci moze fotit akty 17 rocnej...
Moja otazka, ako daleko sa da zajst pri foteni zien od kedy maju obciansky bez toho aby bol pruser....
Ako napriklad taka 17 rocna baba vyzera ako 20 rocna a chce fotky v spodnom pradle...ak z tohto by mohol byt „pruser“?
A taka fotka ze ma prsia prekryte rukou (nic nevydno) tak z toho detto?
Myslim ze asi kazdy sa stretne s tym ze prosim ta sprav mi taketo fotky...fotograf v dobrej viere odfoti...a mozno si ani neuvedomi ze pacha (mozno, asi) trestny cin? Priestupok?
 
lu_boss
2013-01-28 16:00:25+01
Spisat zmluvu bez ohladu na vek a bez ohladu na vztahy, pokial nema 18, tak overeny suhlas zakonneho zastupcu.
Co "ano" a co "nie", ti nepovie nik. Mas svoj cit, svoju mieru, hadam aj urcity respekt a vnimanie k modelke. Dost dobre je vopred sa otvorene porozpravat.

Su 17-ky co behaju cele leto po plazi hore bez (niektore aj dole) a niektore sa nevyzlecu ako Muller, ani u lekara

Ale pokial chces byt ty kryty, drz sa prvej vety.


 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-01-28 16:01:44+01
Je na tebe aby si to preveril. To je problem vypytat si obcanak? A ci je mlada alebo starsia, spisat riadnu modelkovsku zmluvu aj ked je fotenie zadarmo.
 
Tomáš Muška
2013-01-28 16:08:59+01
lu_boss ti napísal presne čo potrebuješ vedieť... pokiaľ má 17 a súhlasia s tým jej rodičia + podpíše sa model release, tak by si mal byť viac menej krytý... alebo si počkaj kým bude mať 18 a foť si čo chceš
 
martinpsenky
2013-01-28 16:11:54+01
ok pokial to dovolia rodiciaza predpokladu ze nebude nic vidiet ( a spise sa zmluva) a zrazu sa najde nejaky dement co ma uda ze aha uchylak foti 16 - 17 nastky, ci napriek zmluve nebude problem so zakonom...
nejdem samozrejme fotit nahe nastky, ale pokial budu len v spodnom pradle ( tangace a tak) moze byt teoreticky nejaky problem so zakonom?
ako vidim aj na FB, ze pomali nahe sa tam fotia, ale to si tam pridavaju sami...ale ked sa zverejni fotka nejakej nastky inou osobou to je asi o niecom inom....
ale aj tu na ephote som videl nejaky"akt" kde bola mladucka chuda baba a nejaky starsi obtlstly panko ( tosku na styl Saudka)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()