Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Holohlavá modelka

Artpraktik
2015-03-03 16:16:00+01
Hľadám (výlučne) holohlavú modelku pre publikáciu (reprint) Rezba motorovou pílou – príručka pre výtvarníkov. Jedná sa o rozšírenie, doplnenie a samozrejme zvýšenie úrovne úspešného titulu, ktorý je v súčasnosti vypredaný. Nutné je prirodzené vystupovanie, zvládnutie náročných úloh (pózy). Práca je dlhodobá, reprezentatívna (niekoľko fotení aj hraných scén). Výstupmi budú fotografie, kniha, video a plne realistické sochy modelky v životnej veľkosti. Modelka bude hlavnou tvárou knihy. Nevylučuje sa produkcia viacerých výstupov - napríklad vydanie kalendára pre niektorého z donorov projektu. Odmena je finančná, aj podielom na zisku z predaja knihy a predaja sôch (s výnimkou prvých dvoch). Otázka znie: Máte vhodný tip?
 
Brian
2015-03-03 19:04:20+01
mas ucet na facebooku?
 
Brian
2015-03-03 19:11:38+01
príspevok od: Artpraktik
Hľadám (výlučne) holohlavú modelku pre publikáciu (reprint) Rezba motorovou pílou – príručka pre výtvarníkov. Jedná sa o rozšírenie, doplnenie a samozrejme zvýšenie úrovne úspešného titulu, ktorý je v súčasnosti vypredaný. Nutné je prirodzené vystupovanie, zvládnutie náročných úloh (pózy). Práca je dlhodobá, reprezentatívna (niekoľko fotení aj hraných scén). Výstupmi budú fotografie, kniha, video a plne realistické sochy modelky v životnej veľkosti. Modelka bude hlavnou tvárou knihy. Nevylučuje sa produkcia viacerých výstupov - napríklad vydanie kalendára pre niektorého z donorov projektu. Odmena je finančná, aj podielom na zisku z predaja knihy a predaja sôch (s výnimkou prvých dvoch). Otázka znie: Máte vhodný tip?
ak mas FB profil, skus kontaktovat tuto osobu. nepoznam ju osobne, ale vyzera to tak ze svoju karieru modelky stavia na kratkovlasom/holohlavom image. narazil som na nu z jednych holohlavych fotiek, a pri tomto tvojom prispevku som si na nu spomenul
https://www.facebook.com/blaza.hlasova/media_set?set=a.3466566240816.1073741843.1770854179&type=3
 
Artpraktik
2015-03-03 21:11:49+01
príspevok od: Brian
ak mas FB profil, skus kontaktovat tuto osobu. nepoznam ju osobne, ale vyzera to tak ze svoju karieru modelky stavia na kratkovlasom/holohlavom image. narazil som na nu z jednych holohlavych fotiek, a pri tomto tvojom prispevku som si na nu spomenul
https://www.facebook.com/blaza.hlasova/media_set?set=a.3466566240816.1073741843.1770854179&type=3
Ďakujem za tip - k Bláži Hlasovej mám niekoľko odporučení. Už som ju oslovil. Nebránim sa síce "novému objavu" no možno je najvhodnejším riešením vložiť na profesionalitu, ktorá je u tejto modelky zrejmá. Uvidím.
 
Artpraktik
2015-03-10 11:47:31+01
Bude to Blažena Hlasová. Už sme sa predbežne dohodli. Koncom mesiaca sa podpíše zmluva, urobím ešte nutné úpravy ateliéru-dielne a v apríli sa fotí. Som presvedčený - že práve pre to herectvo a veľmi špecifickej téme knihy je tým správnym typom.
 
Artpraktik
2015-05-20 23:35:37+02
Prvé fotografie už sú - robia sa odliatky a sadrové modely postavy a podľa nich sa to preboduje do dreva. Zverejním len jednu fotografiu z budúcej knihy a aj to zdegradovanú tým pásikom cez prsia. Bláža je veľmi dobrým tipom - výborná spolupráca. Bohužiaľ - po dotiahnutí započatých projektov končí s modelingom.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()