Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

ND 1000

Ellie
2015-05-23 18:31:04+02
Zdravím... niekto kto sa vyzná a vie poradiť.
Mám foták NIKON D3200 + 18-55 VR II a chcem vedieť či sa vôbec dá dať na takýto foťák filter ND 1000 a či sa ním vôbec dajú fotiť také pekné fotografie ako mi ukáže na internete ked zadám tento názov filtru do googlu.

(foták využijem iba pár krát do roka na bežné použitie takže žiaľbohu sa v tomto vôbec nevyznám ako vidíte ) tak bola by som rada keby mi v tomto trošku pomôžete. ďakujem
 
Marcel Rebro
2015-05-23 18:56:50+02
príspevok od: Ellie
Zdravím... niekto kto sa vyzná a vie poradiť.
Mám foták NIKON D3200 + 18-55 VR II a chcem vedieť či sa vôbec dá dať na takýto foťák filter ND 1000 a či sa ním vôbec dajú fotiť také pekné fotografie ako mi ukáže na internete ked zadám tento názov filtru do googlu.

(foták využijem iba pár krát do roka na bežné použitie takže žiaľbohu sa v tomto vôbec nevyznám ako vidíte ) tak bola by som rada keby mi v tomto trošku pomôžete. ďakujem
Dá. Ale čo z toho vylezie záleží len a len na Tebe. D3200 a ND1000 sú len nástroje. Rovnako ako lopata a sekera ....
 
Mikon
2015-05-23 19:28:28+02
príspevok od: Ellie
Zdravím... niekto kto sa vyzná a vie poradiť.
Mám foták NIKON D3200 + 18-55 VR II a chcem vedieť či sa vôbec dá dať na takýto foťák filter ND 1000 a či sa ním vôbec dajú fotiť také pekné fotografie ako mi ukáže na internete ked zadám tento názov filtru do googlu.

(foták využijem iba pár krát do roka na bežné použitie takže žiaľbohu sa v tomto vôbec nevyznám ako vidíte ) tak bola by som rada keby mi v tomto trošku pomôžete. ďakujem
Ano da sa to dať na každy objektiv . A tak ako napisal Marcel je len na tebe ako ho dokažeš využiť
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()