Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

fotenie svadba

mirozvolen
mirozvolen 2015-06-28 07:42:54+02
Ahojte, ma niekto zaujem nafotit si svadbu pre rozsirenie svojho portfolia? Nafotenie je vsak bez honoraru, iba preplatenie PHM a samozrejme obcerstvenie na svadbe. Blizsie info v sprave. Lokalita Zvolen.
 
STEVIEO
2015-11-19 19:39:46+01
toto si dovoli napisat len niekto na Slovensku, aj ty robis vsetko zadarmo kamosko? mirozvlen vies co stoji normalny objektiv ktorym sa da svadba fotit? nafot si to mobilom aj tak to chces len na fejsbuk
 
seifi
2015-11-19 21:23:48+01
skôr súhlasím s PeCHom , že niekto má príležitosť;
ako chceš nasať atmosféru a vyskúšať si to ? musíš mať šťastie aby ťa profesionál zobral na svadbu ako prívesok; tu máš možnosť nafotiť to, síce zadarmo, ale bez nároku na reklamáciu; ja byť mladším, tak to beriem ; a dôvod ? aby som sa posunul ďalej;
niekedy fotím 1-2 dni zadarmo jarmok, len pre seba, prečo by som pre seba nemohol nafotiť amatérsky svadbu, ktorá sa na ulici nepovaľuje ako jarmok; a keď kvalita páru vyhovuje;
zaujímalo by ma, ako beriete napr. tie lacné taxíky Uber ?
zaujímalo by ma, koľkí chodíte s autom do autorizovaného servisu a koľkí za kamošmi
tým chcem povedať, že príkladov, ako znižovať náklady je habadej
 
stano48
2015-11-19 22:23:33+01
príspevok od: vedro
Mimochodom, ak by si chcel niekto prijemne zafotit v krasnom stredoslovenskom mestecku, buduci rok v juni, ozvite sa.
Skusnost vitana rozumna cena este viac

Poprosim Vas, ak sa najde sikovny otograf, tak do spravy kratke info.
Pekny vecer.
beriem
 
francesco
2015-11-20 16:22:22+01
príspevok od: seifi
skôr súhlasím s PeCHom , že niekto má príležitosť;
ako chceš nasať atmosféru a vyskúšať si to ? musíš mať šťastie aby ťa profesionál zobral na svadbu ako prívesok; tu máš možnosť nafotiť to, síce zadarmo, ale bez nároku na reklamáciu; ja byť mladším, tak to beriem ; a dôvod ? aby som sa posunul ďalej;
niekedy fotím 1-2 dni zadarmo jarmok, len pre seba, prečo by som pre seba nemohol nafotiť amatérsky svadbu, ktorá sa na ulici nepovaľuje ako jarmok; a keď kvalita páru vyhovuje;
zaujímalo by ma, ako beriete napr. tie lacné taxíky Uber ?
zaujímalo by ma, koľkí chodíte s autom do autorizovaného servisu a koľkí za kamošmi
tým chcem povedať, že príkladov, ako znižovať náklady je habadej
S prvou polovicou sa da ako tak suhlasit.

Kamosi zo servisu ani lacny taxik uber ta nevezme zadarmo. Lepsi fotograf vezme viac, priemerny priemerne, slaby menej... Ale zadarmo? ta ako keby mi taxikar povedal, ze nevie kam ma odvezie.
Neviem, pre mna osobne ked mi zaplatia za fotenie je to aj taka zodpovednost za výsledok.
Ale nevravim, ze som nefotil zadarmo. Fotil a este velakrat budem.
Podla mna svadba zalezitost, ktoru by mal fotit fotograf /neriesim na akej urovni/

 
pandartsk
2015-11-23 18:35:09+01
tak len pre tu srandu, daj info do PM
 
Peterke
2017-10-09 22:04:52+02
Dobrý večer, našiel som túto tému čo sa týka svadby. V skratke povedané idem sa ženiť a potreboval by som dobrého fotografa. S mojou snúbenicou sme sa dohodli tak, že chceme len fotky. Majú pre nás väčší význam ako video. Preto som sa rozhodol napísať na toto fórum. Ak by mal niekto záujem tak ma prosím kontaktujte na: r.peterke@gmail.com

Keď sa niekto ozve na mail tak si vymeníme tel. čísla a budeme komunikovať telefonicky.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()