Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Time Lapse

jakabko
2019-08-19 19:30:19+02
Dobrý deň, snažím sa robiť časozberné videá na mojej 3D tlačiarni. Všetko funguje tak ako má jedine ma trápi výdrž batérie. Mám Canon 250D a zrkadlovky vydrží približne 2-3 hodiny aj so sklopeným displejom a niektoré tlače môžu trvať aj niekoľko dní. Vymieňanie batérie je dosť náročne aby som nepohol so statívom. Viete niečo poradiť ?
 
francesco
2019-08-19 20:05:55+02
príspevok od: jakabko
Dobrý deň, snažím sa robiť časozberné videá na mojej 3D tlačiarni. Všetko funguje tak ako má jedine ma trápi výdrž batérie. Mám Canon 250D a zrkadlovky vydrží približne 2-3 hodiny aj so sklopeným displejom a niektoré tlače môžu trvať aj niekoľko dní. Vymieňanie batérie je dosť náročne aby som nepohol so statívom. Viete niečo poradiť ?
Pouzit fotoaparat,ktory ma nabijaie akumulatora v tele (USB) a napajat ho z nabijacky alebo powerbanky.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-08-19 20:08:40+02
Treba mať fotoaparát, ktorý sa pripojí za externý zdroj. Väčšinou je to u vyšších modelov, kde sa podobné nasadenie predpokladá. Osobne si ale myslím, že celkovo zrkadlovka nie je ideálny na takýto spôsob využitia. Lepšie sú bezzrkadlovky bez otrasu od zrkadla, alebo doknac by stačila aj nejaká akčná kamera, čo dokáže fungovať napájaná z USB. DOkaážu to aj niektoré modely bezzrkadlviek (myslím, že Sony A6000).
 
mllpo
2019-08-20 13:57:30+02
https://www.amazon.com/FIT-POWER-ACK-E18-Adapter-Charger-Coupler/dp/B0746KXJ26
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()