Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Svadobny fotograf - Martin

stepfun
2011-03-22 16:17:43+01
Zdravim,

kamarati z BA sa rozhodli mat svadbu v Martine (su tam rodicia nevesty). Svadba sa ma konat v Maji, ale nevedia zohnat ziadneho volneho a dobreho fotografa.

Nasiel by sa niekto?

Ak nie, budem to tam musiet ist odfotit ja. Ja do toho velmi nechcem ist, pretoze nepoznam ziadne miesta v Martine, kde by sa dali spravit pekne portretne fotografie.

Viete nieco poradit? Nejaky park a pod....


Vdaka za akukolvek odpoved.
 
uncle_roxor
2011-03-22 16:22:45+01
odporucam park v Turcianskej Stiavnicke pri MT, uz som tam sice dlhsie nebol, ale je to siroko-daleko najvacsi a najkrajsi park
 
Kaiman81
2011-03-22 16:42:55+01
príspevok od: stepfun
Zdravim,

kamarati z BA sa rozhodli mat svadbu v Martine (su tam rodicia nevesty). Svadba sa ma konat v Maji, ale nevedia zohnat ziadneho volneho a dobreho fotografa.

Nasiel by sa niekto?

Ak nie, budem to tam musiet ist odfotit ja. Ja do toho velmi nechcem ist, pretoze nepoznam ziadne miesta v Martine, kde by sa dali spravit pekne portretne fotografie.

Viete nieco poradit? Nejaky park a pod....


Vdaka za akukolvek odpoved.
Ako profesionálovi by ti nemalo robiť problém nafotiť dobre aj tam kde to nepoznáš.... )
 
stepfun
2011-03-22 16:48:57+01
príspevok od: Kaiman81
Ako profesionálovi by ti nemalo robiť problém nafotiť dobre aj tam kde to nepoznáš.... )
Jasne, ja sa nebojim ist odfotit svadbu aj do fabriky. Ale ak su nejake pekne miesta kam sa oplati ist, tak preco toho nevyuzit.
 
Kaiman81
2011-03-22 16:53:15+01
príspevok od: stepfun
Jasne, ja sa nebojim ist odfotit svadbu aj do fabriky. Ale ak su nejake pekne miesta kam sa oplati ist, tak preco toho nevyuzit.
)
 
stepfun
2011-03-23 08:49:56+01
Nema nikto este nejake pekne miesta pri Martine?
 
BYko
2011-03-23 09:17:23+01
Zalezi kde v MT? V centre?, na mesti, su tam nejake sochy + fontanka, maly parcik lavicky + presklena budova Milenium.
Hned o ulicku vedla pod muzeumom je vacsi pekny park aj tieniste casti s velkymi stromami a altanky.

Pozri foto.
Potom tam mas muzea, galerie a narodny cintorin
Ale pocul som, ze sa chodiva na Stiavnicky (tam som nebol).
V podstate Martin je kolturne centrum SVK
 
scoty
2011-03-23 10:56:14+01
uz som zazil aj to, ze mladym ,aj ked si vyhradili ,no neostal cas na fotografa... takze improvizacia na dvore, este dobre,ze bolo zeleno a vsetko kvitlo vysledok bol aj tak super
 
brki
2011-03-23 11:08:30+01
ja som svoje svadobné fotky videl asi 2 x...mať vymakané svadobné fotky je pre život a vzťah veľmo dôležité
 
Akademik
2011-03-23 13:07:40+01
príspevok od: stepfun
Zdravim,

kamarati z BA sa rozhodli mat svadbu v Martine (su tam rodicia nevesty). Svadba sa ma konat v Maji, ale nevedia zohnat ziadneho volneho a dobreho fotografa.

Nasiel by sa niekto?

Ak nie, budem to tam musiet ist odfotit ja. Ja do toho velmi nechcem ist, pretoze nepoznam ziadne miesta v Martine, kde by sa dali spravit pekne portretne fotografie.

Viete nieco poradit? Nejaky park a pod....


Vdaka za akukolvek odpoved.
Okrem parku v T.Štiavničke by snáď mohol byť zaujímavý (nie som na svadobnú fotografiu) tamojší skanzen, plus v okolo neho je celkom malebná príroda. Prikladám pár mojich foto pre ilustráciu.
 
Ferdo
2011-03-23 13:08:14+01
príspevok od: brki
ja som svoje svadobné fotky videl asi 2 x...mať vymakané svadobné fotky je pre život a vzťah veľmo dôležité
co si tym chcel povedat?

Keby si mal vymakane svadobne fotky, urcite si ich pozries viac ako 2x Vymakane svadobne fotky nemaju s kvalitou vztahu a zivota nemaju ziadny suvis. Ked ma niekto rad fotografie, chce vidiet seba na kvalitnych fotkach, nech si kludne zaplati profika ktory mu ich spravi... ja na tom nic zle nevidim.

 
brki
2011-03-23 13:43:32+01
príspevok od: Ferdo
co si tym chcel povedat?

Keby si mal vymakane svadobne fotky, urcite si ich pozries viac ako 2x Vymakane svadobne fotky nemaju s kvalitou vztahu a zivota nemaju ziadny suvis. Ked ma niekto rad fotografie, chce vidiet seba na kvalitnych fotkach, nech si kludne zaplati profika ktory mu ich spravi... ja na tom nic zle nevidim.

jasné, o tom nepolemizujem...ale ak som si pozrel svoje svadobné fotky, tak nie tie, ktoré boli naaranžované niekde v interiéri, alebo exteriéri, kde sme pôsobili ukrutne umelo, ale tie zo "zákulisia" svadby ...okrem toho, myslím, že sa ľudia na samotnú svadbu pripravujú viac ako na život vo dvojici...ale to už nie je téma o fotografovaní
 
Ferdo
2011-03-23 14:14:34+01
príspevok od: brki
jasné, o tom nepolemizujem...ale ak som si pozrel svoje svadobné fotky, tak nie tie, ktoré boli naaranžované niekde v interiéri, alebo exteriéri, kde sme pôsobili ukrutne umelo, ale tie zo "zákulisia" svadby ...okrem toho, myslím, že sa ľudia na samotnú svadbu pripravujú viac ako na život vo dvojici...ale to už nie je téma o fotografovaní
ale ano, s tymto suhlasim... niektori to s pripravou na svadbu priliz prehanaju a dokazu nechat za vsetko okolo svadby majland a nakoniec to vyznie gycovo. Ja som za taky zlaty stred. Ale o podobnych veciach su uplne ine weby, nie ephoto
 
BYko
2011-03-23 14:22:51+01
príspevok od: Ferdo
co si tym chcel povedat?

Keby si mal vymakane svadobne fotky, urcite si ich pozries viac ako 2x Vymakane svadobne fotky nemaju s kvalitou vztahu a zivota nemaju ziadny suvis. Ked ma niekto rad fotografie, chce vidiet seba na kvalitnych fotkach, nech si kludne zaplati profika ktory mu ich spravi... ja na tom nic zle nevidim.

tak, ja som bol velmi spokojny s fotkami ,

Foto u mna vzdy lepsie ako video, lebo skor pokecas k fotografii ako pri sledovani filmu

PS: tak skancem je tiez pekny, len ozaj na fotenie samotnych dvoch hlavnych akterov je malo casu, a presuvanie dost unavuje (pocasie, saty, makeup,...). Miesta na fotenie sme nakoniec v den svadby zoskrtali na 50% a aj to mi uz bolo vela
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()