Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

pozadie fotografie je stale tmave/cierne

Posterusak
Posterusak 2012-02-25 12:38:13+01
Nazdar mam problem ze vzdy na fotografii srpavenu s externym bleskom mam pozadie tmave a malo osvetelne skusal som uz vela moznosti korekciu EV nic vsak na to nepomaha, skusal som vsimnut si ci neidke neni rexlexny prvok ze by pohlcal svetlo ale ani ten sa nikde nevyskytoval som uz zufali lebo neviem ako to napravit nepomaha ani sveteljsi objekiv ani vysie ISO proste nic skusal som rozne kombinacie clona/cas no vsak marne ak mate niekto na riesenei toht oproblemu prosim danapiste mi
 
tbenes
2012-03-22 00:56:29+01
hehe ste tu rozbehli poriadnu diskusiu hehe
no na zemy pre to lebo na figurine je to us neoriginalne a my sme outlet takze mame nove ale pokrcene vecy pretoze to vozyme v paletach a pod potrebujem teda tym padom niekoho kto ma cas tak 5 dni do mesiaca ja mu veci doveziem odveziem pokial mozno netreba upravovat je to super pretoze ked si fotim sam tak stiham aj 200 veciciek za den pricom jedna zaberie tak 1 as 1,5 =)
a preto je najlepsie nekoho kto ma prostriedky a potrebuje vyplnit cas kludne sa mi ozvyte na tel 0904883481 Tomas vdaka za ponuky
 
tbenes
2012-03-22 00:58:31+01
ale moznostiam sa medze nekladu ale musim vydiet =)no najlepsie a najoriginalnejsie nam vysla zem obycajna jeden kus =)

 
conan7
2012-03-22 08:09:10+01
príspevok od: tbenes
hehe ste tu rozbehli poriadnu diskusiu hehe
no na zemy pre to lebo na figurine je to us neoriginalne a my sme outlet takze mame nove ale pokrcene vecy pretoze to vozyme v paletach a pod potrebujem teda tym padom niekoho kto ma cas tak 5 dni do mesiaca ja mu veci doveziem odveziem pokial mozno netreba upravovat je to super pretoze ked si fotim sam tak stiham aj 200 veciciek za den pricom jedna zaberie tak 1 as 1,5 =)
a preto je najlepsie nekoho kto ma prostriedky a potrebuje vyplnit cas kludne sa mi ozvyte na tel 0904883481 Tomas vdaka za ponuky
nedáš nejaké ukážky, čo presne od toho očakávaš?
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-03-22 08:13:53+01
Ja to kľudne vezmem, akurát, že mi to musíš doviezť do PB. No a čo sa ceny týka, tak bežná cena u mňa je 50,- Euro / fotografia, ale keďže by si bol veľko odberateľ, tak ti dám zľavu 30%.
 
tbenes
2012-03-22 09:59:13+01
hehe vy ste zlaty neviem ci vam nieco hovory slovicko outlet =)a ja som skusal za teda fakt jednoduchych podmienok robit a upravovat foto a jedna my nezabrala viac aj z aranzovanim a light upravenim v photoshope 2minutky =) a predstavujem si nejak takto
samozrejme ako som uz povedal potrebujem niekoho kto bude somnou spolupracovat stale a za rozumnu cenu pretoze toho bude dost ale nieje to praca na cely mesiac skor na par dni do mesiaca
Vdaka zatial
 
conan7
2012-03-22 10:07:47+01
príspevok od: Martin Brojo
Ja to kľudne vezmem, akurát, že mi to musíš doviezť do PB. No a čo sa ceny týka, tak bežná cena u mňa je 50,- Euro / fotografia, ale keďže by si bol veľko odberateľ, tak ti dám zľavu 30%.
toto som čakal, kedy prídeš s ponukou
900 kusov x 35EUR za kus = 31500 €
tak sa robí biznis
 
conan7
2012-03-22 10:10:24+01
príspevok od: tbenes
hehe vy ste zlaty neviem ci vam nieco hovory slovicko outlet =)a ja som skusal za teda fakt jednoduchych podmienok robit a upravovat foto a jedna my nezabrala viac aj z aranzovanim a light upravenim v photoshope 2minutky =) a predstavujem si nejak takto
samozrejme ako som uz povedal potrebujem niekoho kto bude somnou spolupracovat stale a za rozumnu cenu pretoze toho bude dost ale nieje to praca na cely mesiac skor na par dni do mesiaca
Vdaka zatial
skús napísať do súkromnej pošty ponuku za koľko si to predstavuješ. mňa vyslovene bavia také produktovky rád by som to skúsil....
(keby si ešte nemal človeka na to....)
 
tbenes
2012-03-22 10:14:48+01
skromny sefko=)hehe
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()