Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Canon 450D nefoti na AF

idasa
2012-03-16 17:08:30+01
Ahoje všetci
budem vďačná za akúkoľvek radu. Najakým záhadným spôsobom sa nám zablokoval foťák. V akomkoľvek programe nám nefotí, fotí len ak sa prepne AF na MF.
Chcela by som vedieť či je to len moja nešikovnosť a niečo som pri fotení prepla a dá sa to nejak jednoducho nastaviť alebo je to skôr pre odbornú opravu. A ak áno poradte kde, pretože foťák som kupovala v UK a vôbec neviem kde by som ho dávala na opravu.
Ďakujem
Dáša
 
lowenature
2012-03-16 17:21:00+01
Vyber baterku CF kartu a ak nepomože tak servis pop. ešte raz preštudovať manuál.
 
Gino
2012-03-16 17:31:06+01
skús v menu nastaviť továrenské nastavenie fotoaparátu:
(menu-clear setings-clear all camera setings)

keď to nepomôže tak servis Canon:

CANON
PRO.Laika spol. s r.o.
Palackého 12
811 02 Bratislava
Tel.: 02 / 5464 7792
E-mail: prijem@prolaika.sk
E-mail: servis@prolaika.sk
Web: http://www.prolaika.sk
 
Lubin
2012-12-06 12:26:15+01
príspevok od: idasa
Ahoje všetci
budem vďačná za akúkoľvek radu. Najakým záhadným spôsobom sa nám zablokoval foťák. V akomkoľvek programe nám nefotí, fotí len ak sa prepne AF na MF.
Chcela by som vedieť či je to len moja nešikovnosť a niečo som pri fotení prepla a dá sa to nejak jednoducho nastaviť alebo je to skôr pre odbornú opravu. A ak áno poradte kde, pretože foťák som kupovala v UK a vôbec neviem kde by som ho dávala na opravu.
Ďakujem
Dáša
Ahoj Dášo. Jsem z ČR a mám problém s tím stejným. Jsem celkem zoufalý. Mohla by jsi poradit, jak jsi to vyřešila? Moc děkuji Luboš
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()