Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

pole/luka vlcich makov

goodlight
goodlight 2012-05-11 11:16:40+02
Ahojte,

chcel by som poprosit o radu. Hladam v blizkom okoli BA alebo priamo v BA luku, na ktorej rastu vlcie maky v hojnejsom pocte. Buduci vikend fotim svadbu, svadobcanom som slubil vlcie maky a mal som z minuleho roku vytipovanu luku v Moste pri BA. Zial druzstvo ju oplotilo, pustilo tam kravy a tento rok tam nie je po vlcich makoch ani zmienky.
Keby niekto vedel o inej, velmi by ste mi pomohli.

Dakujem
Michal
 
Marcel Rebro
2012-05-12 11:53:33+02
príspevok od: Fatty
no mám predstav si...ale priznám sa, v máji som maky ešte nevidel kvitnúť treba počkať na júl-august
príp. možno v Bratislave hej, predsa len hlavnô mesto máte tam všetko
Touche!

PS : pozri si moj profil. Vidis tam uvedene Bratislava?
 
Marcel Rebro
2012-05-12 11:56:29+02
inac @ som fas cinovany z tem, kde zadavatel polozi nezrozumitelnu / nepochopenu / naivnu / smiesnu otazku ... nasledne sa strhne vesely FLAMEware a autor otazky sa uz ani neukaze ... alebo sa tisko hanbi v kute ... alebo sa uchechtava ako nas opat raz nastartoval
 
majster333
2012-05-12 12:00:07+02
príspevok od: Fatty
no mám predstav si...ale priznám sa, v máji som maky ešte nevidel kvitnúť treba počkať na júl-august
príp. možno v Bratislave hej, predsa len hlavnô mesto máte tam všetko
Ak chceš odfotím tých pár čo mám pred činkom, už aj odkvitajú...
 
Fatty
2012-05-12 12:02:20+02
príspevok od: Marcel Rebro
Touche!

PS : pozri si moj profil. Vidis tam uvedene Bratislava?
tak neviem či ty si ale zadávatel témy že vraj je
 
keko
2012-05-12 14:07:37+02
príspevok od: slavmiro
a moze byt aj canabis sattiva, nech su mladomanzelia spontanne vesely
A bola by?
Dam kuklu dole a dojdem na kostovku
 
goodlight
2012-05-12 23:29:10+02
príspevok od: Marcel Rebro
Ty mas zmapovany kazdy porast / vysadbu / luku v svojom okoli?

Podla Tvojej reakcie predpokladam ze patris k ludom co radsej prejdu (napriklad) vsetky knihkupectva v okrese, namiesto toho aby si ich obvolali ci maju hladany titul ... nuz ale ked nevies co s volnym casom.

Zadavatelovi otazky : lutujem, neviem o ziadnom. A to som z okolia BA ... ach ja uboziak lenivy, tento rok som mapovanie vlcich makov zanedbal na ukor repky olejnej
Dakujem pekne za odpoved
repka olejna mi unika uz tretim rokom, skor ako sa rozhybem, tak odkvitne a tento rok to uz vyzeralo fakt nadejne
 
goodlight
2012-05-12 23:32:50+02
príspevok od: Dusan76
- smerom z Kalnej n/Hronom na Podhájsku
- možno aj smer na Tlmače, ale ešte je asi skoro, či???
vdaka za typa, zial pre mna trosku od ruky
asi by mi nepreslo cestovanie hodinu a pol tam a dalsiu hodinu a pol spat nevesta by si musela riadne privstat
v kazdom pripade dakujem za vyjadrenie k teme
 
goodlight
2012-05-12 23:48:30+02
príspevok od: Fatty
no mám predstav si...ale priznám sa, v máji som maky ešte nevidel kvitnúť treba počkať na júl-august
príp. možno v Bratislave hej, predsa len hlavnô mesto máte tam všetko
Fotene 22.5.2011 a to uz vacsina makov bola odkvitnuta, tri dni na to tam uz nebolo nic
 
goodlight
2012-05-12 23:55:39+02
príspevok od: Marcel Rebro
inac @ som fas cinovany z tem, kde zadavatel polozi nezrozumitelnu / nepochopenu / naivnu / smiesnu otazku ... nasledne sa strhne vesely FLAMEware a autor otazky sa uz ani neukaze ... alebo sa tisko hanbi v kute ... alebo sa uchechtava ako nas opat raz nastartoval
autor temy sabol lucit so slobodou zenicha ...a nemysli si , ze otazka je nezrozumitelna / nepochopena / naivna / smiesna snazil som sa reagovat na odpovede, ktore boli aspon trochu k teme
 
goodlight
2012-06-08 19:19:27+02
nikto nevie? svadba uz je pase, ale tak aj tak by som si na nejakom rad zafotil, uz som prebrazdil asi cele okolie BA
 
chps
2012-06-08 22:03:56+02
na modrom konikovi su take iste, podrivacne, ustipacne a premudrele mamicky, ked snimi niekto nesuhlasi tak ako vy tu.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()