Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Kde v BA nafotit portret/fashion (nie v atelieri)

wilku
2012-05-18 13:44:38+02
Ahojte,

Nevie mi niekto poradit ked by mozna nafotit nejake zaujimave portrety/fashion v BA a okoli. Ide mi o pozadie. Mam uz vela atelierovych fotiek a chcel by som nieco ine, niekde v exterieri alebo v nejakom hrade, hoteli, tovarni atd.
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-05-18 13:47:12+02
príspevok od: wilku
Ahojte,

Nevie mi niekto poradit ked by mozna nafotit nejake zaujimave portrety/fashion v BA a okoli. Ide mi o pozadie. Mam uz vela atelierovych fotiek a chcel by som nieco ine, niekde v exterieri alebo v nejakom hrade, hoteli, tovarni atd.
Bratislavský hrad.
 
simo
2012-05-18 13:54:33+02
Pentagon vo Vrakuni - len pre odvážnych !!!
 
simo
2012-05-18 13:56:06+02
v Rači pred dvoma rokmi zhorel amfiteáter, vyzerá to tam dosť opustené, ohorené,......
 
tonlou
2012-05-18 13:59:44+02
kusok od eurovei je stara budova,dalsia je na bajkalska/zahradnicka, pripadne sa poobzeraj okolo seba,isto najdes nejake steny s grafitmi, pripadne chod na namestia, mosty. moznosti v exterieri je vela.
 
oiep
2012-05-18 14:07:00+02
- lúka hore nad dlhými dielmi je velmi pekné miesto s vysokou trávou, západom slnka akurát v dobrom smere a pekným horským vzidialeným pozadím, oplatí sa tam prejsť
- staré mesto, ulička Kapitulská, taká tá klasická so starými domami, celkom pekné prostredie na fotenie
 
wilku
2012-05-18 14:32:38+02
vo vrakuni zatial nebudem riskovat aj ked su tam modelky pri ceste
Kde presne v Raci je ten zhoreli amfiteatr ? nepoznam tam to dobre.
Viac by mi vyhovovali nejake stare budovy alebo industrial, v prirode nejak mi to neide
Ma niekto skusenost z hotelom, kolko sa plati za prenajom izby na par hodin a ci je nejaky hotel na styl retro
 
simo
2012-05-18 14:39:42+02
príspevok od: wilku
vo vrakuni zatial nebudem riskovat aj ked su tam modelky pri ceste
Kde presne v Raci je ten zhoreli amfiteatr ? nepoznam tam to dobre.
Viac by mi vyhovovali nejake stare budovy alebo industrial, v prirode nejak mi to neide
Ma niekto skusenost z hotelom, kolko sa plati za prenajom izby na par hodin a ci je nejaky hotel na styl retro
Amfiteáter v Rači: Knižkova dolina (nad kúpaliskom) pozri Google Maps.
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2012-05-18 16:26:48+02
Podľa mňa sa zaujímavé pozadie dá nájsť takmer všade, iba treba hľadať. Samozrejme niektoré lokácie sú viac zaujímavé ako iné, ale je to aj o kreatívnom využití toho čo nájdeš.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()