Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

VÝSTAVA V PEZINKU

koseckym
2010-02-07 17:21:28+01
Zdravím Vás, som z OZ P.D.F. a chystáme v Pezinku taku akciu. Jedná sa o to, že vystavíme fotografie na nezvyčajných miestach v meste. Zatiaľ sa uvažuje nad námestím, plavárňou, možno parkoviskom a zatávkami. Máme niekoľko tém: 1.Street foto 2. Púšť a polopúšť 3. Príroda atď Kto by mal záujem tak sa vieme dohodnúť na samostatných vernisážach v podnikoch. Ak máte záujem alebo otázky napíste nám na mail: priateliadf@gmail.com PS: Anketová otázka: kde by ste vonku nečakali foto. PS2: Kto by mal moznosť finančne dopomôcť tak to radi uvítame a ďakujeme.
 
slavmiro
2010-02-07 18:01:31+01
ponukate malo muziky za vela vlozenych penazi, ale drzim palce..
 
delfinmsvk
2010-02-07 18:43:12+01
To si potom pozrem i ked som neni z PK ale chodim tam:-)
GL
 
koseckym
2010-02-08 09:57:32+01
príspevok od: slavmiro
ponukate malo muziky za vela vlozenych penazi, ale drzim palce..
co myslis malo muziky?? a co sa tyka financii tak to sa vsetko vybavuje.
 
Lekso
2010-02-08 10:38:59+01
Vyuzijem toto vlakno a davam do pozornosti zaujimavu vystavu v nasom meste:
http://www.brezova.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=662&Itemid=1

Pridete niekto?
 
slavmiro
2010-02-08 15:55:09+01
príspevok od: koseckym
co myslis malo muziky?? a co sa tyka financii tak to sa vsetko vybavuje.
-hodnota jednej velkorozmernej foto, vodovzdorne passparotvanej a pripadne v prislusnom rame je okolo 30 EUR. Moznost vystavit to na zastavke, parkovisku, vlhkej plavarni a pod. je malo muziky za vela penazi. Nepomylili ste si to s plagatovou tvrobou? Ak diela od autorov odkupite, som ochotny vam nejake veci poskytnut..
 
delfinmsvk
2010-02-08 18:14:37+01
príspevok od: slavmiro
-hodnota jednej velkorozmernej foto, vodovzdorne passparotvanej a pripadne v prislusnom rame je okolo 30 EUR. Moznost vystavit to na zastavke, parkovisku, vlhkej plavarni a pod. je malo muziky za vela penazi. Nepomylili ste si to s plagatovou tvrobou? Ak diela od autorov odkupite, som ochotny vam nejake veci poskytnut..
:-)
 
koseckym
2010-02-08 18:48:21+01
príspevok od: slavmiro
-hodnota jednej velkorozmernej foto, vodovzdorne passparotvanej a pripadne v prislusnom rame je okolo 30 EUR. Moznost vystavit to na zastavke, parkovisku, vlhkej plavarni a pod. je malo muziky za vela penazi. Nepomylili ste si to s plagatovou tvrobou? Ak diela od autorov odkupite, som ochotny vam nejake veci poskytnut..
pokial sa bude dat tak my preplatime s radostou co najviac fotiek, peniaze sa zohanaju. A mame fotografov z klubu priatelov fotografie, ktory do toho idu... uvidime ale bol by som rad keby Vas bolo viac. My to myslime dobre a vieme zabezpecit reklamu...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()