Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

stretnutie v BA-marec

leto
leto 2010-02-11 21:27:56+01
priatelia fotografie,užívatelia ePhota,kamaráti,je mi už tradíciou a milou povinnosťou pozvať Vás na dalšie(v poradí štvrté),strenutie Bratislavskej základne(nielen:)) portálu ePhoto,ktorá sa uskutoční dna 12.03.2010 o 18:00 hod v priestoroch Bratislavskej Sladovne na Sedlárskej ul.Ak sa niekomu nezdá termín(pravidlom je každý prvý piatok v mesiaci),vedzte že tak robíme pre prebiehajúce jarné prázdniny(v prvý marcový týžden)a dúfame,že Vám tento termín bude vyhovovať a stretneme sa opäť v tak hojnom počte ako naposledy,verím že medzi nás opäť zavíta redakcia a prídu i nový záujemcovia o túto príjemnú udalosť.Co sa však nemení je nepovinná domáca úloha,ktorá má pre mesiac marec názov:SPEKTRUM! ak niekto nevie,čo si pod touto témou predstaviť,tak vedzte že čokoľvek,teda uzdu fantázie môžte pustiť naplno:))Uvítame Vaše portfolia,sme zvedaví na Vaše nové zážitky,a hlavne výtvory,už teraz sa teším,tak do skorého videnia a dovtedy prajeme pevnú ruku a dobré svetlo,,, :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-03-18 12:58:47+01
príspevok od: Marcel Rebro
neviem kam som pozeral, ale ziadneho stvornozca ani rohateho dobytka som nevidel ... ale je pravda ze som neodchadzal posledny, tazke neviem po kolkych koncatinach sli domov posledni mohykani ;-)
:-) veď polal ma tám má pred sebou nastole, ako na zelenej lúke- sa ako tak na štyroch ešte držím ...len som bol prefarbený na hnedo( ak dobre vidím ;)...
Tiež si musel byť ,, dobrý ,,...keď si nepamätáš :-)
 
Yamismo
2010-03-19 17:58:27+01
inak nechystate sa o tyzden prelozit aj aprilovu stretavku? alebo majovu? to som zase prec :((
 
lu_boss
2010-03-19 19:32:34+01
príspevok od: Yamismo
inak nechystate sa o tyzden prelozit aj aprilovu stretavku? alebo majovu? to som zase prec :((
...uvazuje sa o tom pre april :-) Cez vikend budu dalsie informacie v novom vlakne. Leto to sklada dohromady.
 
tinasunny
2010-03-21 19:34:04+01
aj ja hlasujem za posun v aprili. 9.4 budem este na cestach-necestach po turecku a strasne nerada by som prisla o odborny vyklad na temu blesky...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-03-24 15:43:46+01
som nenašiel ot tak to šupnem sem aj tak je to vlákno po funuse :) soráč peťo :) takže už len 9 mesiacov a máme tu vianoce takže kto by chcel bábo pod stromček teraz je ten čas to ja len tak keby niekto plánoval a zabudol :) teraz
 
conan7
2010-03-24 15:57:38+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
som nenašiel ot tak to šupnem sem aj tak je to vlákno po funuse :) soráč peťo :) takže už len 9 mesiacov a máme tu vianoce takže kto by chcel bábo pod stromček teraz je ten čas to ja len tak keby niekto plánoval a zabudol :) teraz
čo si ty nenašiel???? nejak budeš pomýlený ;)a hlásiš sa teraz ako donor alebo o čo ti ide? :D
 
Strana 15 z 15
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()