Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Stretnutie v BA - Máj

leto
leto 2010-04-20 22:16:10+02
priatelia fotografie a stretávania sa, mám pre vás opäť dobrú správu! Pripravené je dalšie, v poradí 6.stretnutie ePhotakov v Bratislave! Všetko sa uskutoční 7.5.2010(tradične piatok) o 18:00 v priestoroch DK Ružinov, kde je pre nás pripravená akcia,ktorú nám k výročnému poltuctu stretávania sa pripravila redakcia ePhoto! Pôjde o krátku prezentáciu niektorých výrobkov(napr.Nikon,Canon,statívy,brašne atd.)a následný RYCHLOKURZ FOTENIA OHNOSTROJA v podaní Karola Srnca,,, pokúsime sa (teda skôr redakcia:))vtesnať sa do 2 hodín,a následne sa dobre naladení a opäť o niečo múdrejší a hladný presunieme do podniku "u deda" kde na nás bude (opät tradícia) čakať dobré pivko,kofola,niečo pod zub,ale hlavne dobrá nálada,,, teším sa na vás,nech už prídete odkiaľkoľvek :)) dobré svetlo a krásne jarné dni všetkým,,, :))
 
IceDive1
2010-05-24 16:46:50+02
príspevok od: haplo602
nemyslim, F80 ma tiez len jeden krizovy ostriaci bod v strede, takze to je rovnake ...
To bola len sranda. F80 bola a je urcite podarenejsia. V tomto pripade za to moze skor ten alkohol. :)
 
haplo602
2010-05-24 16:53:05+02
príspevok od: IceDive1
To bola len sranda. F80 bola a je urcite podarenejsia. V tomto pripade za to moze skor ten alkohol. :)
jasne jasne :-) ja si musim zarypnut do technickych detailov kedze fotit neviem ..
 
leto
2010-05-24 17:14:14+02
príspevok od: IceDive1
V kazdom pripade som si okrem expozicnym problemov vsimol aj problemy s ostrenim. Podla fotiek sudim ze som spravil dobre ze som moju F70 neupgradol na F80. Alebo to suviselo s poctom vypitych piv/tequil? :D
páni,treba ale uznať,že najlepšia foto,na ktorej je Polal a Mato na terase,je môj cvak,ale neviem či to bude tým,že som to robil ja,bo tento aparát som držal v rukách prvý krát,,, :))))
 
Strana 9 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()