Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Topolcany-zajtra-strobist

Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-04-23 22:04:17+02
Ahojte, je to na rychlo, ale povodne stretnutie strobistov a inych priatelov fotografie chceme presunut do Topolcian na zajtra - sobota 24.april 2010 v poobednych hodinach az vecer. Zatial pridu isto: ja branislavbuzek Osloveni: Albedo monasko Jake Kto mate volno a chut ste vitani..
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-04-23 22:04:56+02
.
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2010-04-24 09:28:13+02
ak by sa našiel niekto na trase Žilina, Rajec, Prievidza, Partizánske, Topoľčany, kto by chcel ísť a hľadá odvoz, ozvite sa mi prosím čo najskôr. ;)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-04-24 14:04:05+02
príspevok od: Jozef Krajčo
Ahojte, je to na rychlo, ale povodne stretnutie strobistov a inych priatelov fotografie chceme presunut do Topolcian na zajtra - sobota 24.april 2010 v poobednych hodinach az vecer. Zatial pridu isto: ja branislavbuzek Osloveni: Albedo monasko Jake Kto mate volno a chut ste vitani..
No chlapci...tak sa na Vás teším, ...idem si rýchlo upraviť rohy ...nech som fešná :) To mám dneska teda super deň...prisááám vačku, že tým fotkám celkom ,,prepadnem ,, :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-04-24 14:04:58+02
príspevok od: branislavbuzek
ak by sa našiel niekto na trase Žilina, Rajec, Prievidza, Partizánske, Topoľčany, kto by chcel ísť a hľadá odvoz, ozvite sa mi prosím čo najskôr. ;)
No chlapci...tak sa na Vás teším, ...idem si rýchlo upraviť rohy ...nech som fešná :) To mám dneska teda super deň...prisááám vačku, že tým fotkám celkom ,,prepadnem ,, :)
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-04-24 14:14:20+02
Zoberiem stetec fialovu farbu... :)

Kto by sa chcel pridat budeme okolo 17:30 na Duchonke - priehrada aj s modelkou..
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-04-25 22:42:35+02
Tak a Jožko, čo teraz ?...hm...polovička ma už dnes trikrát na dvore
,, drhla,, ..prčic, čo je to za farbu ? za ten svet nechce dole, tak ma pri tom karhala: ,,Ty sa furt necháš nahovoriť na kde jakú kravinu, nechať sa natrieť fialovou farbou, kto to kedy videl????,,...ma napadlo jediné riešenie, mám v kotolni ešte kúsok primalexu – tak si do tej fialovej napíšem MILKA...a rovno ne čelo.............Hotovo...no tak sa fakt teším zajtra do práce :)) Ďakujem Tebe a Braňovi za veľmi príjemné poobedie a večer. Len veľká škoda, ...veď určite vieš...nevieš?...že nelietal nejaký hmyz, sto pro by si si aj Ty nejaký rád nafotil :-)))
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-04-25 22:50:53+02
Lubko ano! Ja hej! :) Ako stabilizator na hmyz pouzivam BIOLIT :)
Inac na facebooku mam BACKSTAGE s fotenia.. veeela fotiek.. pridam zopar.. :)
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-04-25 22:52:10+02
Tu vidiet tu obrovsku rychlost akou fotograf a modelka pracovali..
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-04-25 22:54:41+02
Posledna.. len take anonymne som daval.. nedovolim si bez suhlasu dat aj tvoju.. :))


 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()