Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

AMFO

bajo
bajo 2010-06-12 00:10:06+02
Ahojte, chodím na ephoto.sk pomerne často ale ešte som tu nevidel zmienku o súťaži amatérskych fotografov AMFO, ktorá je údajne najstaršou a najväčšou fotosúťažou tohto druhu na Slovensku. Zúčastnili ste sa niekedy? Ako hodnotíte úroveň vystavovaných fotografií?
 
Tibor74
2012-10-27 18:33:57+02
V Kosiciach organizuje AMFO pani Mgr. Helga Tomondyová
Kultúrne centrum KSK
Strojárenská 3
040 01 Košice

Sutaz je na vynikajucej urovni
Info:
koordinacia.kcksk@gmail.com
 
Dano Leitman
2012-10-27 21:57:38+02
tiez som sa s AMFO stretol az v miestnom fotoklube zatial som neposielal nic ale v buducnosti sa chystam ... a ze ephoto zamietlo uverejnenie informacii o AMFO koli reklame ? WTF ? ved to organizuje narodne osvetove centrum tj statna a nie sukromna zalezitost
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2012-10-27 22:23:55+02
amfo je na 2 a pol vynikmy velky odpad, ale to je na dlhsie
 
total empty
2012-10-27 22:45:58+02
príspevok od: sankiakis
amfo je na 2 a pol vynikmy velky odpad, ale to je na dlhsie
Si myslím,že sa mýliš. Vždy je to amatérska tvorba ale na vysokej úrovni.
Pripadáš mi teraz ako minister financií, ktorý berie plat 3500 eura a tvrdí,že bez problémov by vyžil aj z 300 euramy mesačne a radí ľuďom aké je to ľahké a ako maju hospodáriť .
Aj s tých amatérov raz môže vyrásť nejaký profík,ktorý ťa svojou tvorbou zotrie ľavou zadnou.
Trocha rešpektu by ti neuškodilo.
 
lu_boss
2012-10-27 23:35:54+02
príspevok od: sankiakis
amfo je na 2 a pol vynikmy velky odpad, ale to je na dlhsie
Preco si to myslis ? Je to vzdy o ludoch ktori to organizuju, o ludoch, ktori posielaju fotografie a o ludoch, ktori fotografie porotuju... Na troch miestach moze byt slaby clanok, ale ze by som to nazval velkym odpadom ?
 
Luu
2012-10-27 23:40:18+02
ked sme uz pri sutaziach....co foto roka 2012? kde sa rodzdalo 10 000 euro ale to organizuje sukromna komunikacia takze asi by sa o tom nemalo rozpravat
 
total empty
2012-10-27 23:49:07+02
príspevok od: lu_boss
Preco si to myslis ? Je to vzdy o ludoch ktori to organizuju, o ludoch, ktori posielaju fotografie a o ludoch, ktori fotografie porotuju... Na troch miestach moze byt slaby clanok, ale ze by som to nazval velkym odpadom ?
Neni to o organizátoroch ale o porote-odbornej porote ľudí ktorí študovali umenie a venuju sa mu celý život. Prebieha v troch nezávyslých kolách-okres,kraj,celoštátne. A určite je tam kopa skvelých fotiek.
Sachtikus to svojím komentom dosť dehonestoval, ako to podujatie,fotografov a ľudí čo sú zatým.
Stačí si dať do google AMFO a nájsť si info o všetkom okolo tohto podujatia, a nie hneď všetko odrovnáť ako odpad.
To potom aj kolega DEVOTTE dostal ocenenie za svoje bágriky na odpadovej šou ??!!!
 
lu_boss
2012-10-28 00:00:12+02
príspevok od: total empty
Neni to o organizátoroch ale o porote-odbornej porote ľudí ktorí študovali umenie a venuju sa mu celý život. Prebieha v troch nezávyslých kolách-okres,kraj,celoštátne. A určite je tam kopa skvelých fotiek.
Sachtikus to svojím komentom dosť dehonestoval, ako to podujatie,fotografov a ľudí čo sú zatým.
Stačí si dať do google AMFO a nájsť si info o všetkom okolo tohto podujatia, a nie hneď všetko odrovnáť ako odpad.
To potom aj kolega DEVOTTE dostal ocenenie za svoje bágriky na odpadovej šou ??!!!
...ja AMFO poznam.
Objektivne - da sa mu co to vycitat, ale pokial ide o pausalne hodnotenie, tvrdenie, ze ide o odpad je fakt prisilne.
Je to o ludoch, ako som pisal. su tam priblizne take fotografie ako priblizne v kazdej dobrej sutazi.
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2012-10-28 09:00:09+01
príspevok od: total empty
Si myslím,že sa mýliš. Vždy je to amatérska tvorba ale na vysokej úrovni.
Pripadáš mi teraz ako minister financií, ktorý berie plat 3500 eura a tvrdí,že bez problémov by vyžil aj z 300 euramy mesačne a radí ľuďom aké je to ľahké a ako maju hospodáriť .
Aj s tých amatérov raz môže vyrásť nejaký profík,ktorý ťa svojou tvorbou zotrie ľavou zadnou.
Trocha rešpektu by ti neuškodilo.
ano ano, prave pre vsetky tie okolnosti som dodal ako vzdy ked sa o amfe s niekym bavim ze je to na dlhsie a najma nie na pisanie ale na rozpravanie
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2012-10-28 09:00:30+01
príspevok od: lu_boss
Preco si to myslis ? Je to vzdy o ludoch ktori to organizuju, o ludoch, ktori posielaju fotografie a o ludoch, ktori fotografie porotuju... Na troch miestach moze byt slaby clanok, ale ze by som to nazval velkym odpadom ?
takisto ano ano, prave pre vsetky tie okolnosti som dodal ako vzdy ked sa o amfe s niekym bavim ze je to na dlhsie a najma nie na pisanie ale na rozpravanie
 
hladacvody
2012-10-28 10:07:35+01
príspevok od: bajo
Ahojte, chodím na ephoto.sk pomerne často ale ešte som tu nevidel zmienku o súťaži amatérskych fotografov AMFO, ktorá je údajne najstaršou a najväčšou fotosúťažou tohto druhu na Slovensku. Zúčastnili ste sa niekedy? Ako hodnotíte úroveň vystavovaných fotografií?
ja som bol na celostatnej a vobec to nie je odpad ,maju tam vystavene fotky aj ludia co tu pravidelne prispievaju ,takze si nemyslim ze je to odpad ,podujatie malo slusnu uroven ,bol som spokojny ,ak chces vediet viac napisem ti do spravy ,daj vediet ....
 
ivvlko
2012-10-28 11:46:18+01
príspevok od: hladacvody
ja som bol na celostatnej a vobec to nie je odpad ,maju tam vystavene fotky aj ludia co tu pravidelne prispievaju ,takze si nemyslim ze je to odpad ,podujatie malo slusnu uroven ,bol som spokojny ,ak chces vediet viac napisem ti do spravy ,daj vediet ....
budem rád,napíšeš do správy svoje názory,lebočosom ja videl na facebooku,ma sklamalo a na Amfo chodím roky
 
total empty
2012-10-28 11:59:31+01
príspevok od: ivvlko
budem rád,napíšeš do správy svoje názory,lebočosom ja videl na facebooku,ma sklamalo a na Amfo chodím roky
Treba ísť pozrieť na vlastné oči.
http://www.youtube.com/watch?v=kxURc057G7g&feature=share&list=UUPSSn4fnxlgLegvqDUIw93g
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-28 12:19:31+01
príspevok od: Dano Leitman
tiez som sa s AMFO stretol az v miestnom fotoklube zatial som neposielal nic ale v buducnosti sa chystam ... a ze ephoto zamietlo uverejnenie informacii o AMFO koli reklame ? WTF ? ved to organizuje narodne osvetove centrum tj statna a nie sukromna zalezitost
neviem o tom, ze by sme nieco take zamietli. Je to vec vzajomnej dohody. Prehlad zaujimavych akcii podľa nášho výberu uverejňujeme v tipoch dna a pokial sa dohodneme na medialnom partnerstve uverejnime info ako samostatny clanok. Je to velmi jednoduche, staci iniciativa z druhej strany. Nemame vsak radi snahy o obchadzanie a pretlacanie reklamnych informacii cez forum bez akejkoľvek dohody (co, ak sa dobre pamatam sa kedysi davno v minulosti stalo).
 
seifi
2012-10-28 12:26:38+01
príspevok od: admin
neviem o tom, ze by sme nieco take zamietli. Je to vec vzajomnej dohody. Prehlad zaujimavych akcii podľa nášho výberu uverejňujeme v tipoch dna a pokial sa dohodneme na medialnom partnerstve uverejnime info ako samostatny clanok. Je to velmi jednoduche, staci iniciativa z druhej strany. Nemame vsak radi snahy o obchadzanie a pretlacanie reklamnych informacii cez forum bez akejkoľvek dohody (co, ak sa dobre pamatam sa kedysi davno v minulosti stalo).
Prečo z druhej strany ? Možno to beriem špatne, ale vy by ste boli predávajúci a oni kupujúci. Píšeš - uverejníme info ako článok.
 
tHono
2012-10-28 14:07:44+01
prinos AMFO je pre slovensku fotograficku amatersku tvorbu nepopieratelny,ked sa na jednej vystave stretnu 2-3 generacie fotografov ma vyznam najmä pre mladez , starsi mame zase moznost vidiet ,ze doterajsia praca prinasa svoje ovocie,AMFO treba brat aj ako odrazovy mostik pre ucast na vystavach pod patronatom ZSF a tiez FIAP ,ppodla mna je potesitelne ,ze sa o AMFO diskutuje aj na tomto fore
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-28 15:41:02+01
príspevok od: seifi
Prečo z druhej strany ? Možno to beriem špatne, ale vy by ste boli predávajúci a oni kupujúci. Píšeš - uverejníme info ako článok.
nerozumiem. Ak chce niekto spropagovat svoju akciu tak by mal vyvinut iniciativu. Ano uverejnime info o akcii ako clanok, ktory doda druha strana. Napr. clanok o FOTODAY v Topolcanoch. Co je na tom divne? My nie sme ani kupujuci ani predavajuci. Sprostredkujeme informaciu.
 
seifi
2012-10-28 16:51:33+01
príspevok od: admin
nerozumiem. Ak chce niekto spropagovat svoju akciu tak by mal vyvinut iniciativu. Ano uverejnime info o akcii ako clanok, ktory doda druha strana. Napr. clanok o FOTODAY v Topolcanoch. Co je na tom divne? My nie sme ani kupujuci ani predavajuci. Sprostredkujeme informaciu.
Ste predávajúci priestoru na vašom portáli. Z toho predsa žijete. Žijete z počtu klikov a predaja reklamného priestoru, propagácie, a čo ja viem ako to všetko nazvať, podrobne do toho nevidím. Peniaze potrebujete tak ako každý a snažíte sa o max. zisk. Kedže viete, že sme prejavili záujem o informácie o AMFO, predpokladal by som, že by ste aj mohli osloviť AMFO a popýtať sa ich, akým spôsobom vyriešiť tento problém. Presne ako píšeš, ste sprostredkovatelia informácii, a za to utržíte peniaze. Tak by som AMFOu ako sprostredkovateľ služby ponúkol a zarobil na tom. Ale dá sa aj tak, počkať. Ale AMFO má určite len nemalú časť peňazí na propagáciu, môže ich minuť aj inde ako u vás.
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-10-28 19:29:08+01
príspevok od: vladisko
Ja som tam zazrel meno Peter Majkút ...náš DEVOTEE a jeho Rocker
dikes, ja som sa o cestnom uznanu dozvedel iba cez mail... nikto nic, ani neviem co sa dialo Samozrejme poteši..
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-10-28 19:30:15+01
príspevok od: total empty
Hej,mal tam tri čb fotky bagrikov, výstava tam bude celý mesiac,asi do 19nov. takže ak máš chuť a čas tak zajdi mrknúť. Je načo pozerať.
hej hej dikes, skoda ze tu to len taky lowendy bagrikov.. o rok si vytiahnem lepsie kusky
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()