Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

bratislava open air!

leto
leto 2010-08-06 18:52:23+02
priatelia ePhota a dobrého svetla,augustové \"stretko v BA\" je tu! ako mi isto mnohí pamätníci dajú za pravdu, už na prvom stretnutí,v predvianočnom Slovak Pube sme si povedali: toto dáme vonku, v lete:),,, a dáme! dňa 21.08.2010 na mieste zvanom \"písky\" (po mrcovom pysky):) v bratislavskej mestskej časti Rača! sám som tam nebol,ale dopodrobna nám to zmapoval Luboss,zraz je o 13:00 hod. (na priloženej mape označené krížikom),tu ponecháte svoje \"tátoše\",odtiaľ sú to necelé 3km na lúku(spomínané písky),na ktorej sa koná deviate, (prvé open air) strenutie užívateľov webu Ephoto! pozvánka platí pre všetkých rodinných príslušníkov(vrátane psov,škrečkov a rybičiek) bude táborák,čaká nás FOTOLES o ceny(Lubossov nápad,ceny redakcia),a hlavne veľa zábavy,,, pribalte(okrem rodiny)zo sebou všetko čo máte radi(grilujeme)stany(keby dačo),gitaru,loptu,šípky,karty,proste to pravé na pravú zábavu na letnej lúke! dovtedy krásne leto,bohaté zážitky,a dobré svetlo,,,
 
Granko
2010-08-06 19:46:33+02
príspevok od: IceDive1
Mrco dufam ze s helikopterou to lahko najdem. :)
aj ja rozmýšľam, že zoskočím priamo na lúku a potom isto nezablúdim :o)
 
Granko
2010-08-06 20:01:29+02
ja by som túto tému resetol a napísal to odznovu bez pomýlení v obrázkoch, mapkách a všetkého + info, či tam je niekde prameň, wifi alebo prípojka na elektrinu (akože nabiť mobil alebo notebook :o))) lebo sa ľudia dochaosia dostatočne :o) ale nemusí to byť, to je len akože poznámka pod čiarou :o))
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-08-06 20:04:52+02
príspevok od: IceDive1
Mrco dufam ze s helikopterou to lahko najdem. :)
Zvezieš nás? :D
 
lu_boss
2010-08-06 20:12:39+02
Ja tam budem o 13:00 /parkovisko, konecna spoja 56, inak - Potocna ulica/. Vlakno by som uz nechal, kto ma zaujem o podrobnejsiu mapu, nech mi napise do SS, poslem mailom.
LESOPARK - medzi stromy natiahneme snuru od pradla, kto tam zavesi dvomi stipcami svoju fotku, aspon velkosti A4, bude vystaveny a hodnoteny /system hodnotenia vymyslim/e/ a na zaklade hodnotenia moze okrem hany utrzit aj tricko portalu ephoto ! Ocenene budu prve tri miesta. :-)
 
lu_boss
2010-08-06 20:13:29+02
jaaaaj sorry, LESOPARK = FOTOLES, pis ako pocujes...
 
leto
2010-08-06 20:13:45+02
príspevok od: Granko
ja by som túto tému resetol a napísal to odznovu bez pomýlení v obrázkoch, mapkách a všetkého + info, či tam je niekde prameň, wifi alebo prípojka na elektrinu (akože nabiť mobil alebo notebook :o))) lebo sa ľudia dochaosia dostatočne :o) ale nemusí to byť, to je len akože poznámka pod čiarou :o))
granko nekomplikuj,jediný kto to nechápe si ty! miesto doporučil mrco,isto ti ozrejmí každú nejasnosť! od miesta stretnutia(kde je parkovisko) stále rovno podľa mrcovho popisu asi 3km! všetko bude označené páskami,kto bude blúdiť pôjde po modrej,,, je to lúka,neviem odkiaľ si ty,ale na bratislavských lúkach wifi nie je,treba mať prenosný net! VODA najlepšie vo fľašiach,no nikde v okolí je vraj prameň,jej chemické zloženie snád pozná mrco(ako domorodec)


 
Marcel Rebro
2010-08-06 20:15:05+02
príspevok od: Granko
ja by som túto tému resetol a napísal to odznovu bez pomýlení v obrázkoch, mapkách a všetkého + info, či tam je niekde prameň, wifi alebo prípojka na elektrinu (akože nabiť mobil alebo notebook :o))) lebo sa ľudia dochaosia dostatočne :o) ale nemusí to byť, to je len akože poznámka pod čiarou :o))
je tam aj pramen a dokonca aj latrina ... voda je pitna, latrina sratelna
 
leto
2010-08-06 20:16:21+02
príspevok od: Marcel Rebro
je tam aj pramen a dokonca aj latrina ... voda je pitna, latrina sratelna
a že pustatina,,, :))))
 
Marcel Rebro
2010-08-06 20:17:34+02
No s tym netom je to picike zlozite. T-Mobile velmi slaby (aj na fonovanie), Orange trosku lepsi (ale na net asi nie). Ale ak by mal niekto vazne abstak z nenetovania, mozem zapozicat satelitny telefen a modem Thuraya.
 
leto
2010-08-06 20:27:20+02
príspevok od: Marcel Rebro
No s tym netom je to picike zlozite. T-Mobile velmi slaby (aj na fonovanie), Orange trosku lepsi (ale na net asi nie). Ale ak by mal niekto vazne abstak z nenetovania, mozem zapozicat satelitny telefen a modem Thuraya.
ten si nechaj,budeš sa nám priebežne hlásiť z kanárov,,,
 
Granko
2010-08-06 20:41:20+02
Peťo, však všetko neber vážne :o)) mne wifi netreba, ale nempochopil si pointu, nevadí...
 
Granko
2010-08-06 20:42:49+02
príspevok od: Marcel Rebro
je tam aj pramen a dokonca aj latrina ... voda je pitna, latrina sratelna
no, toto je odpoveď :o) a vôbec nie komplikovaná, však aj otázka bola jednoduchá :o)
 
Marcel Rebro
2010-08-06 20:51:33+02
príspevok od: IceDive1
Mrco dufam ze s helikopterou to lahko najdem. :)
jasan Harmasan. ak budes startovat z LZBA tak po starte z RWY22 toc dolava na kurz 317 a po cca 8.5km si na mieste ...
 
maTTo_corp
2010-08-06 22:03:42+02
...mam usmev od pysku k písku :)...ked mi hrabne v tej kotrbe tak sadám na tsm a som tam ;)
 
leto
2010-08-06 22:07:35+02
príspevok od: maTTo_corp
...mam usmev od pysku k písku :)...ked mi hrabne v tej kotrbe tak sadám na tsm a som tam ;)
potešilo by,,, ;)
 
Granko
2010-08-06 22:08:16+02
príspevok od: maTTo_corp
...mam usmev od pysku k písku :)...ked mi hrabne v tej kotrbe tak sadám na tsm a som tam ;)
stačí povedať a nakazím ťa, aby aj tebe hrablo ;o)
 
2010-08-06 22:08:23+02
príspevok od: maTTo_corp
...mam usmev od pysku k písku :)...ked mi hrabne v tej kotrbe tak sadám na tsm a som tam ;)
Presne nad tym rozmyslam aj ja :-) Tato akcia vyzera lakavo a o tyzden KE..
 
maTTo_corp
2010-08-06 22:18:13+02
príspevok od: leto
potešilo by,,, ;)
verím...taká hviezda ako ja...;))))))))))
 
maTTo_corp
2010-08-06 22:20:24+02
príspevok od: Granko
stačí povedať a nakazím ťa, aby aj tebe hrablo ;o)
tak to sa ani ja nemusím moc snažiť, nieto ešte ty ;) skôr nakaz dakoho kto býva poblíž a má auto ;)))
 
Granko
2010-08-06 22:28:06+02
príspevok od: maTTo_corp
tak to sa ani ja nemusím moc snažiť, nieto ešte ty ;) skôr nakaz dakoho kto býva poblíž a má auto ;)))
ja poznám človeka, čo býva v Ke a možno aj auto má :o))
ale však vlak to istí, viem prísť pre teba :o))
 
Strana 2 z 18
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()