Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Predvianocna Budapest

Bpali
2010-11-27 11:34:32+01
Ahojte. Chcel by som hlavne oslovit vychodniarov ephotakov. Nechysta sa nahodou niekto z Kosic alebo okolia na vylet na predvianocnu Budapest? Nieco pofotit, pobehat mesto a nakupit aj nejake darceky na Vianoce? Minuly rok som bol vo Viedni a bolo krasne. A pocul som,ze aj Budapest je pekna...
 
Bpali
2010-11-27 11:36:43+01
mne ide hlavne o to,ze by som sa rad ku niekomu pridal, kto tam uz aj bol, kto to tam pozna a kto hlavne im aj rozumie :D Ak by sa nasiel niekto, kto by sa chystal niektory piatok alebo sobotu a mal by volne miesto v aute, rad sa pridam...
 
Radko.com
2010-11-27 11:52:23+01
Aj ja by som sa rád pridal, ak bude miesto, som zo Zvolena.
 
leto
2010-11-27 13:05:03+01
Budapašť je krásna, cez vianoce navyše každé mesto dostáva svoje čaro, tak ja len
doporučujem,,,
;)
 
Plyšiak
2010-11-27 16:11:30+01
Len aby ste páni nedopadli ako Brad Pitt, ktorému tam prednedávnom ukradli stredoformát :) Aj keď si asi myslel že sa mu nič nemôže stať lebo je americká stáááár, klasika...
Ja idem do Viedne tento rok, celkom sa tam teším, bol som tam raz ale to ešte dávno bez foťáku :)
 
Marcel Rebro
2010-11-27 16:14:03+01
príspevok od: Bpali
mne ide hlavne o to,ze by som sa rad ku niekomu pridal, kto tam uz aj bol, kto to tam pozna a kto hlavne im aj rozumie :D Ak by sa nasiel niekto, kto by sa chystal niektory piatok alebo sobotu a mal by volne miesto v aute, rad sa pridam...
Načo rozumieť reči cudzieho kmeňa? Do jednej ruky zober mapu, do druhej kreditku (Dinersku najlepšie), postav sa na Véci utca a on sa Ťa už niekto ochotný ujme ...
 
Radko.com
2010-11-27 16:14:56+01
príspevok od: Plyšiak
Len aby ste páni nedopadli ako Brad Pitt, ktorému tam prednedávnom ukradli stredoformát :) Aj keď si asi myslel že sa mu nič nemôže stať lebo je americká stáááár, klasika...
Ja idem do Viedne tento rok, celkom sa tam teším, bol som tam raz ale to ešte dávno bez foťáku :)
Viedeň mám obehanú už z každej strany, chcelo by to Budapešť :-) Asi som nahovoril jedného známeho, tak si spravíme predsa výlet do Budapešti :-))
 
Bpali
2010-11-27 16:18:03+01
príspevok od: Radko.com
Viedeň mám obehanú už z každej strany, chcelo by to Budapešť :-) Asi som nahovoril jedného známeho, tak si spravíme predsa výlet do Budapešti :-))
a kedy by ste asi sli?nemohol by som sa pridat?teoreticky viem prespat v BB, do Zvolena odtial nie je daleko...
 
Bpali
2010-11-27 16:19:34+01
príspevok od: Marcel Rebro
Načo rozumieť reči cudzieho kmeňa? Do jednej ruky zober mapu, do druhej kreditku (Dinersku najlepšie), postav sa na Véci utca a on sa Ťa už niekto ochotný ujme ...
no kebyze mam tolko penazi, ze ich mozem rozhadzovat, tak idem aj sam... s nemcinou a anglictinou neni problem,ale madarcina je ine kafe...
 
Radko.com
2010-11-27 16:43:14+01
príspevok od: Bpali
a kedy by ste asi sli?nemohol by som sa pridat?teoreticky viem prespat v BB, do Zvolena odtial nie je daleko...
Dal by som Ti ešte vedieť, ak náhodou... po 4. decembri budem múdrejší.
 
Bpali
2010-11-27 16:44:35+01
príspevok od: Radko.com
Dal by som Ti ešte vedieť, ak náhodou... po 4. decembri budem múdrejší.
ok..budem len rad..smo zvedavy na to,co mi povie kamoska, u ktorej chcem spat :D a hlavne jej priatel :D
 
Bpali
2010-12-10 12:27:25+01
no tak to vyzera,ze sa v piatok chystam s kamoskam na trhy do Budapesti, ja by som Vas rad tymto oslovil, ci by ste mi nedali typy, co sa urcite oplati vidiet, kam zajst, a take podobne rady.. Vdaka
 
Plesnik
2010-12-10 13:29:16+01
príspevok od: Bpali
no tak to vyzera,ze sa v piatok chystam s kamoskam na trhy do Budapesti, ja by som Vas rad tymto oslovil, ci by ste mi nedali typy, co sa urcite oplati vidiet, kam zajst, a take podobne rady.. Vdaka
Urcite hrad v Budíne, od korunovačného kostola, cez rybársku baštu po královský palác, Odtiaľ vidiet Gellérthegy smerom na juh, cez Dunaj Parlament, Margitin ostrov ako obrovské oddychové centrum, námestie hrdinov, pravo a lavobrežné nábrežia Dunaja, Mestský park ohraničený námestím hrdinov, zoom, vidámparkom , cirkusom hlavného mesta, kúpelami, námestie Kossutha Lajosa, námestie slobody, Baziliky na námestí sv. Štefana..........
 
Plesnik
2010-12-10 14:11:24+01
príspevok od: Plesnik
Urcite hrad v Budíne, od korunovačného kostola, cez rybársku baštu po královský palác, Odtiaľ vidiet Gellérthegy smerom na juh, cez Dunaj Parlament, Margitin ostrov ako obrovské oddychové centrum, námestie hrdinov, pravo a lavobrežné nábrežia Dunaja, Mestský park ohraničený námestím hrdinov, zoom, vidámparkom , cirkusom hlavného mesta, kúpelami, námestie Kossutha Lajosa, námestie slobody, Baziliky na námestí sv. Štefana..........
Na fotenie a prehliadku je toho v Pešti oveľa viac , len to jednoducho nestihneš obehať za jeden deň-)))
 
Bpali
2010-12-10 14:45:05+01
príspevok od: Plesnik
Na fotenie a prehliadku je toho v Pešti oveľa viac , len to jednoducho nestihneš obehať za jeden deň-)))
no ja s tym aj pocitam,ale ide aj to,ze tam nejdem sam a nebudem moct tahat kamosky kvoli foteniui po celej Budapesti...pret a pytam,take naj,aby som aspn to videl..
 
Plesnik
2010-12-10 15:23:03+01
príspevok od: Bpali
no ja s tym aj pocitam,ale ide aj to,ze tam nejdem sam a nebudem moct tahat kamosky kvoli foteniui po celej Budapesti...pret a pytam,take naj,aby som aspn to videl..
tak potom na Budínsky hrad , odtiaľ mas krasny vyhľad na nábrežie s parlamentom aj na Margitin ostrov, na Gellérthegy to isté a nie je ani tak daleko, potom námestie hrdinov a námestie sv. Štefana s bazilikou. to by sa hadam dalo v celku aj stihnut
 
Plesnik
2010-12-10 15:25:20+01
Len v bazilike sv.Štefana vzdy robili ofuky koli foteniu, a bol tam vyhradeny len jeden kut pre turistov, ale stoji to za to, je nadherna .
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()