Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

stretko v BA - december

leto
leto 2010-12-09 21:45:55+01
presne pred rokom(+ dáke drobné) som si ako užívateľ tohto porálu povedal, že je načase zistiť kto je kto, prestať si iba písať a nevedieť kto ten či one nick, a napísal som, stretnime sa!
slovo dalo slovo, dali sme čas a vyšlo to,,,
odvtedy už pretieklo veľa vody v dunaji, a my sme už mnohí priateľmi,,,
ak chceš spoznať našu komunitu, príd na výročnú, už trinástu, a mimoriadnu- vianočnú akciu a to; 17.12.2010 o 18 0 h do Caribic pubu za DK Ružinov
na spestrenie večera bude hrať kapela KEDY AKO, ktorá navodí tú správnu zábavu,,,
tešíme sa na stretnutie s Vami
 
Helen1
2010-12-18 15:25:23+01
príspevok od: leto
presne si spomínam, ako som prišiel \"napichaný\" z prvého stretka, ako píšeš, z toho, aký skvelý ľudia sa za nickmi, aká spločnosť sa stretla,,,
a nadšenie samozrejme pretrváva,,,
sme radi ze ste sa pritreli, už patríte k elite
pozor leto, vieš čo Ti bebel písala o tej elite...už si vyhodnotil prieskum?
 
leto
2010-12-18 15:33:53+01
príspevok od: Helen1
pozor leto, vieš čo Ti bebel písala o tej elite...už si vyhodnotil prieskum?
poviem ti, počas tohto týždna som spal v noci priemerne 4,5h , lebo dlhé hodiny som bol v praci, popritom 2 vianočne večierky, a včerajšie stretko, a ráno o piatej šupho znova do práce, so už vyflusnutý, takže teraz ani neviem,čo som kde nasluboval a aký prieskum som to rozbehol,,,
mi trocha pomôž nech si spomeniem,,,
 
leto
2010-12-18 15:44:37+01
príspevok od: Cerberus
Dobré ránko vospolok .
Fajn bolo na stretku, som rád že som sa stretol aj osobne s tými čo tam boli. Troška taký údený som prišiel domov, no ale snáď aspoň na Štedrý večer bude kapor a nie údenáč.
ahoj údenáč, tiež sme radi, a dúfam že odteraz budeš pravidelný návštevník stretávok,,,
 
Helen1
2010-12-18 15:45:16+01
príspevok od: leto
poviem ti, počas tohto týždna som spal v noci priemerne 4,5h , lebo dlhé hodiny som bol v praci, popritom 2 vianočne večierky, a včerajšie stretko, a ráno o piatej šupho znova do práce, so už vyflusnutý, takže teraz ani neviem,čo som kde nasluboval a aký prieskum som to rozbehol,,,
mi trocha pomôž nech si spomeniem,,,
bebel
14. 12. 2010
príspevok od: leto
pridaj sa k elite,,,
iná káva,,,
stretká v BA,,,

www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/clenovia/


neviem, ci sa za tu \\\"elitu\\\" niektori neurazia
 
leto
2010-12-18 15:48:57+01
príspevok od: pavel
Takže, kto má nejaký fotomateriál, poprosím zaslať na paveljma@gmail.com nemusí byť full, stačí okolo 500kb na jeden kus... alebo... nechám to na Vás...
už sa tešíme na tvoj pútavý makroromán z tohto stretka, fotografov som narátal asi štyroch, dúfam že nazbieraš dáky materiál,,,
v komunite \"stretká v BA\" je aj kolónka reporty, myslím že práve tieto veci,ako aj všetky novinky budeme riešiť cez túto podskupinu,,,
 
leto
2010-12-18 16:04:50+01
priatelia, akcia to bola výborná, trinástka sa ukázala ako štastná, som rád že sme sa spichli v tak pomerne hojnom počte, na počudovanie som tuším tento x s každým hodil reč, čo sa nie vždy podarí,,,
opäť ma potešilo, že prišla časť redakcie resp. obchodu, i prítomnosť samotného bossa LacihoB
je vidno, že mu nie sme ako komunita ľahostajný,,,
potešilo, že i teraz sme privítali nových stretávania sa chtivých ePhotákov, a zdielam ich nadšenie zo spoznávania tejto veľkej rodiny,,,
ked uz som spomenul komunitu, tak ako píšem už vyššie Pavlovi, vdaka novej verzii webu tu máme možnosť vytvoriť komunitu, ktorá už bola založená, má názov \"stretká v BA\" (ako inak
v nej nájdete všetky informácia, novinky, ankety, a podrobnosti o nás,,,
staňte sa jej členom, informácie sa k vám dostanú lahšie a skor,,,
na budúci rok pripravujeme množstvo skvelých akcii, prednášok a workshopov, i z účastou redakcie a jej redaktorov, ak chcete prispieť svojou troškou do mlyna, budeme radi, teším sa na dalšie spoločné akcie,,,
dobré svetlo (napriek zime)
 
pavel
2010-12-18 20:39:59+01
príspevok od: leto
priatelia, akcia to bola výborná, trinástka sa ukázala ako štastná, som rád že sme sa spichli v tak pomerne hojnom počte, na počudovanie som tuším tento x s každým hodil reč, čo sa nie vždy podarí,,,
opäť ma potešilo, že prišla časť redakcie resp. obchodu, i prítomnosť samotného bossa LacihoB
je vidno, že mu nie sme ako komunita ľahostajný,,,
potešilo, že i teraz sme privítali nových stretávania sa chtivých ePhotákov, a zdielam ich nadšenie zo spoznávania tejto veľkej rodiny,,,
ked uz som spomenul komunitu, tak ako píšem už vyššie Pavlovi, vdaka novej verzii webu tu máme možnosť vytvoriť komunitu, ktorá už bola založená, má názov \"stretká v BA\" (ako inak
v nej nájdete všetky informácia, novinky, ankety, a podrobnosti o nás,,,
staňte sa jej členom, informácie sa k vám dostanú lahšie a skor,,,
na budúci rok pripravujeme množstvo skvelých akcii, prednášok a workshopov, i z účastou redakcie a jej redaktorov, ak chcete prispieť svojou troškou do mlyna, budeme radi, teším sa na dalšie spoločné akcie,,,
dobré svetlo (napriek zime)
Načo ja vôbec píšem komentár, keď si všetko čo komentár obsahuje zhrnul v pár vetách? ...
 
Helen1
2010-12-18 20:50:09+01
príspevok od: pavel
Načo ja vôbec píšem komentár, keď si všetko čo komentár obsahuje zhrnul v pár vetách? ...
 
Cerberus
2010-12-18 20:53:18+01
príspevok od: leto
ahoj údenáč, tiež sme radi, a dúfam že odteraz budeš pravidelný návštevník stretávok,,,
Ak mi to čas vo zvolený termín dovolí, tak jasne že áno. Hádam mi ten údenáč neprischne.
 
leto
2010-12-19 12:25:13+01
príspevok od: pavel
Načo ja vôbec píšem komentár, keď si všetko čo komentár obsahuje zhrnul v pár vetách? ...
veď to, ja som len to zhrnul do pár viet, a skôr len info, ale kvetnato, a pútavo to napisete iba Ty a Luboss
a taký oficiálny report aj z fotodokumentáciou je predsa len iná liga,,,
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-12-19 12:39:25+01
príspevok od: leto
veď to, ja som len to zhrnul do pár viet, a skôr len info, ale kvetnato, a pútavo to napisete iba Ty a Luboss
a taký oficiálny report aj z fotodokumentáciou je predsa len iná liga,,,
ina liga je pivo s medovinou bleeeeeee
 
Marcel Rebro
2010-12-19 12:42:30+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ina liga je pivo s medovinou bleeeeeee
nuž mládenci ja som Vás len tíško sledoval a premýšľal som či mám závidieť alebo sa tešiť, že mám dole zaparkované sane a teda som nepič ...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-12-19 12:48:40+01
príspevok od: Marcel Rebro
nuž mládenci ja som Vás len tíško sledoval a premýšľal som či mám závidieť alebo sa tešiť, že mám dole zaparkované sane a teda som nepič ...
tesit urcite rano som sa citil ako lego na luniku IX v hlave cirkus v zaludku kino no tak mi treba ))))
 
leto
2010-12-19 13:25:12+01
príspevok od: Marcel Rebro
nuž mládenci ja som Vás len tíško sledoval a premýšľal som či mám závidieť alebo sa tešiť, že mám dole zaparkované sane a teda som nepič ...
hold, drnavská medovina z pivkom je kladivo, a bafík si zabúchal,ale ja skôr dúfam že aj ten nepič občas bude pič,,,
či?!
 
leto
2010-12-19 13:26:40+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tesit urcite rano som sa citil ako lego na luniku IX v hlave cirkus v zaludku kino no tak mi treba ))))
to je daň za to, že večer si žiaril jak vianočný stromček,,,
 
Cyril
2010-12-19 13:35:37+01
príspevok od: leto
hold, drnavská medovina z pivkom je kladivo, a bafík si zabúchal,ale ja skôr dúfam že aj ten nepič občas bude pič,,,
či?!
Aj ja som nepič ako je rok dlhy, nakolko stale jazdim, ale obcas mam potrebu sa stretnut s poriadnym pičom
 
Helen1
2010-12-19 13:53:00+01
príspevok od: Cyril
Aj ja som nepič ako je rok dlhy, nakolko stale jazdim, ale obcas mam potrebu sa stretnut s poriadnym pičom
 
leto
2010-12-19 13:56:41+01
príspevok od: Cyril
Aj ja som nepič ako je rok dlhy, nakolko stale jazdim, ale obcas mam potrebu sa stretnut s poriadnym pičom
kde si robil pica v piatok, hmm???
 
bebel
2010-12-19 22:13:19+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ani moc nie ale ked myslis
vies, ze klamat sa nema
 
pavel
2010-12-20 04:43:28+01
Fotky zatiaľ poslal iba Pavol... viac nikto?
 
Strana 8 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()