Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

"stretko v BA" - marec

leto
leto 2011-03-09 17:56:00+01
priatelia ePhota a dobrého svetla, šestnáste stretnutie užívatelov tohto portálu z BA a okolia je tu! Caribic pub nás privíta znova a to už v piatok, 18.03. 2011 o 18-tej hodine.
Viem že mnohí z Vás, čo patríte k železnému "stretávkarskému" jadru bojkotuje posledné akcie pre fajčenie v priestoroch nášho "separé". I mne samému, ako nefajčiarovi tento fakt prekáža, aj preto hladáme riešenia, ako si pomocť, dosiaľ sme však žiadne nenašli,,,
Možme však dať hlavy dokopy, a nájsť možnosti, prípadne lepšie priestory na naše stretávky.Do 22 hod. je Caribicu stále dýchatelný vzduch, ak to bude neúnosné, možme sa presunúť inam,,,
Preto pozývam každého, kto patrí do skupiny "stretká v BA", alebo má zaujem byť aj nadalej súčastou tejto "každomesačnej sejšn" pridte nám pomocť vymyslieť ako to urobiť lepšie,,,
My, čo organizujeme tieto príjemné stretávky sa na Vás tešíme,,,
 
staleusmiaty
2011-03-11 15:41:08+01
Veľmi vítam túto iniciatívu zmeny miesta, dúfam, že sa mi zdarí prísť.
 
leto
2011-03-11 18:14:27+01
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZOR ZMENA MIESTA STRETNUTIA
vzhľadom na stále zvyšujúci sa počet účastníkov odmietajúcich prísť do zafajčených priestorov Caribic Pubu sa marcové stretnutie presúva do podniku "u šrámka" v Dúbravke!
je to nefajčiarsky podnik, máme separé salónik, pomerne dobre osvetlený, dobrá kuchyňa, rozumné ceny,čapujú pivo, a je tam možnosť parkovania a MHD prístup,,,

tu sú bližšie info o mieste stretnutia; http://www.gps-poi.eu/denny-bar-sramek-bratislava-48018.html
je to za DK Dúbravka, lahko to najdete,,,

Caribic sa ako miesto stretnutí teda dočasne ruší!!!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kenny438
2011-03-11 20:07:49+01
ja pridem ak trafim si mi dobre pretiahol cestu. ved to je na opacnej strane BA. dufam ze sa ku mne prida aspom nejaky trnavak nech nejdem zasa hodinu sam v aute.
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-03-11 20:25:03+01
príspevok od: kenny438
ja pridem ak trafim si mi dobre pretiahol cestu. ved to je na opacnej strane BA. dufam ze sa ku mne prida aspom nejaky trnavak nech nejdem zasa hodinu sam v aute.
moooj hodinu pojdes len cez mesto ))))
 
Cyril
2011-03-11 20:57:08+01
príspevok od: kenny438
ja pridem ak trafim si mi dobre pretiahol cestu. ved to je na opacnej strane BA. dufam ze sa ku mne prida aspom nejaky trnavak nech nejdem zasa hodinu sam v aute.
dobre otocili kormidlo
Cez obchvat, potom si to supnes mojou oblubenou Sitinou, troska pokluckujes a si tam
 
Cyril
2011-03-11 20:59:00+01
Uf, to bude v piatok? Tak vesele cestovanie
Keby bola sobota, tak cusim
 
Marcel Rebro
2011-03-11 22:20:30+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
moooj hodinu pojdes len cez mesto ))))
mooj za hodinu a pool tam dobehnem pesi z mojho hajlochu
 
bebel
2011-03-11 22:24:04+01
http://www.mangorestaurant.sk/index.php

je tam pohladne.. a draho a je to daleko, ale tip som dala.. i ked sa ide do dekáča
 
bebel
2011-03-11 22:27:17+01
príspevok od: leto
ešte to možme urobiť u teba doma,,,
:p
nedbam
 
Cyril
2011-03-11 22:29:40+01
príspevok od: bebel
http://www.mangorestaurant.sk/index.php

je tam pohladne.. a draho a je to daleko, ale tip som dala.. i ked sa ide do dekáča
Aj keby bolo lacno. V piatok vecer sa do Dunajskej Luznej super cestuje
 
bebel
2011-03-11 22:31:37+01
príspevok od: Cyril
Aj keby bolo lacno. V piatok vecer sa do Dunajskej Luznej super cestuje
mne ano
 
bebel
2011-03-11 22:34:57+01
príspevok od: Cyril
Aj keby bolo lacno. V piatok vecer sa do Dunajskej Luznej super cestuje
a vobec sa tam nemusi ist cez luznu, a teda je to uplne v poradecku cesta, a vyhhlad na košáriská, no nekup to
 
Cyril
2011-03-11 22:35:39+01
Ked ides od Samorina tak hej. Toto je to nove co tam pred rokom spustili? Pri zeleznici tusim.

Nerozumiem preco sa davaju stretka na piatok o siestej, ked je cela Ba najviac upchata.
 
Cyril
2011-03-11 22:39:44+01
príspevok od: bebel
a vobec sa tam nemusi ist cez luznu, a teda je to uplne v poradecku cesta, a vyhhlad na košáriská, no nekup to
Jaj, cez opilecku cestu? Tak hej, to je jednoduchsie, plynulejsie, len malokto ju pozna
 
bebel
2011-03-11 22:41:21+01
príspevok od: Cyril
Ked ides od Samorina tak hej. Toto je to nove co tam pred rokom spustili? Pri zeleznici tusim.

Nerozumiem preco sa davaju stretka na piatok o siestej, ked je cela Ba najviac upchata.
cyro, ked idem cez podunajske biskupice, smerom na košariska, a ano prechazdas aj cez zeleznicnu trat.. a cesta sa podla guuuglovej mapy vola "pri trati".. naokolo su iba polia.

- pravdou ale je co akurat pises... ja kym sa dostanem z opacneho konca, ci uz cez obchvat alebo cez mesto do dubrafky, tak prejde nejaka ta minutka... ale aby sme iba nepindali... tak.... uz som ticho

p.s.: vzdy bude niekto/nieco co nebude vyhovovat
 
bebel
2011-03-11 22:42:21+01
príspevok od: Cyril
Jaj, cez opilecku cestu? Tak hej, to je jednoduchsie, plynulejsie, len malokto ju pozna
cyro, ale byva tam narvano - vecer
 
Cyril
2011-03-11 22:47:47+01
príspevok od: bebel
cyro, ked idem cez podunajske biskupice, smerom na košariska, a ano prechazdas aj cez zeleznicnu trat.. a cesta sa podla guuuglovej mapy vola "pri trati".. naokolo su iba polia.

- pravdou ale je co akurat pises... ja kym sa dostanem z opacneho konca, ci uz cez obchvat alebo cez mesto do dubrafky, tak prejde nejaka ta minutka... ale aby sme iba nepindali... tak.... uz som ticho

p.s.: vzdy bude niekto/nieco co nebude vyhovovat
Minutku? Hodinu a pol z tejto strany. Keby to nebolo v piatok vecer, tak za dvadsat minut som tam z Luznej
Nahodou, je to k veci
 
bebel
2011-03-11 22:51:16+01
príspevok od: Cyril
Minutku? Hodinu a pol z tejto strany. Keby to nebolo v piatok vecer, tak za dvadsat minut som tam z Luznej
Nahodou, je to k veci
..verila, som ze pochopis moju ironiu, cyro, skalmal si ma
 
Cyril
2011-03-11 22:59:28+01
príspevok od: bebel
..verila, som ze pochopis moju ironiu, cyro, skalmal si ma
Bebel, musim si to u Teba vyzehlit v tej restike. Poznam tusim majitela
Len mi je cudne v piatok vecer. Chapem, ze v sobotu vecer uz sa horsie od rodiny odchadza, to tiez chapem. Lenze, ked si predstavim ako "letim" po pristavnom moste tak mam vyrazku
 
Špagetka
2011-03-11 23:05:04+01
...priatelia moji, ja som pachatelom denneho baru Šrámek v Dúbravke - kedze leto vyhlasil konkurz dala som tip, ktory velmi dobre poznam: je to separe miestnost tak max pre 25 ludí, dobre varia, capuju pivo, kofolu...nebude sa nam tam nikto motat a fajciari si mozu ist zabafkat na cisty vzduch par krokov od salonika. pridte a neolutujete...myslim, ze toto miesto vam prirastie k srdcu...
 
Strana 2 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()