Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Canon EOS 7D Mark II

LeTuCeR
LeTuCeR 2013-01-22 18:50:36+01
Zdravím chcel by som sa spýtať čo vravíte na príchod Canon EOS 7D Mark II k čomu bude určené dané telo ? oplatí sa čakať ? Podľa týchto informácií http://www.cameraegg.org/canon-eos-7d-mark-ii-rumored-specs-2/
24.2mp APS-C Sensor
10.2 fps
Dual DIGIC V
Dual Card Slot (No mention of card types)
New Ergonomic Design
New Battery
February 2013 Announcement
Ďakujem !
 
LeTuCeR
2013-01-22 22:27:58+01
príspevok od: inkubbus
Predpokladam ze to bude urcene na fotenie. Ak chces tak cakaj kludne aj na mark III.
Touto témou som chcel vidieť názory na toto telo ,keďže tu boli diskusie kde sa ľudia rozhodovali medzi 6D 5Dmark 2 & 7D... Téma nebola založená pre to aby som sa ho nebodaj chystal zaobstarať
0
0
 
calimero
2013-01-22 23:01:33+01
príspevok od: FilipMino
vystihol si to pekne prepáč, ale ešte raz ,,narazím" na tvoj predchádzajúci príspevok, kde si napísal, že ,,ľudia kúpili 2 foťáky za život". Ber to tak, že vtedy toho na trhu veľa nebolo Veď nezaregistroval som nikde, aby som si musel kúpiť viac foťákov za život Keď vyhovuje mojim potrebám, tak prečo ho nepoužívať dlhšie
Ludia kupovali 2 fotaky za zivot aj v Nemecku, kde bolo z coho vyberat. Canon EOS 5 sa predaval snad 8 rokov, vyvoj nebezal tak rychlo. Ja som skor narazal na to, ze kedysi sa viac riesila fotografia, nie technika. Proste vyjadril som svoj nazor, ze je mi divne, ked niekto napise o fotaku, ktory este nikto nevidel (a mozno ani inzinieri v Canone) otazky typu: k čomu bude určené dané telo ? oplatí sa čakať ?
0
0
 
LeTuCeR
2013-01-22 23:17:29+01
príspevok od: calimero
Ludia kupovali 2 fotaky za zivot aj v Nemecku, kde bolo z coho vyberat. Canon EOS 5 sa predaval snad 8 rokov, vyvoj nebezal tak rychlo. Ja som skor narazal na to, ze kedysi sa viac riesila fotografia, nie technika. Proste vyjadril som svoj nazor, ze je mi divne, ked niekto napise o fotaku, ktory este nikto nevidel (a mozno ani inzinieri v Canone) otazky typu: k čomu bude určené dané telo ? oplatí sa čakať ?
Bolo to myslené :
Na aký druh fotografie ( šport )

0
0
 
viking81
2013-01-23 06:47:48+01
príspevok od: steve2211
Pravda, pravda. Ale 24 je žial reálny odhad. Keby zostali na 18, tak by to zasa málo šumelo. A vieš, že ono to nemôže šumieť ani málo ani moc. Vždy tak akurát, aby si kúpil nový, ale aby si s ním nebol spokojný 20 rokov. Dyť víš..
pekne si to napisal
0
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-01-23 08:10:21+01
Téma zodpovedaná, na žiadosť autora uzatvorená.
0
0
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()