Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Nikon D3 - gumove polepy

Marek Janicko
2013-03-10 13:04:42+01
Chlopaci, nemate v zasobe nejaky odkaz na obchod s dobrou vybavenostou nahradnych dielov?

Od vcera po nete hladam nahradnu gumu pre Nikon D3 na dvierka pametovych kariet no bezvysledne. Hrbu inych dielov nieje problem, no tuto cast nikde nedrzia, co ma prekvapuje.

Do servisu to nechcem posielat. Kedze vymena nieje nic tazkeho.
 
martin9113
2013-03-10 17:00:05+01
príspevok od: Marek Janicko
Chlopaci, nemate v zasobe nejaky odkaz na obchod s dobrou vybavenostou nahradnych dielov?

Od vcera po nete hladam nahradnu gumu pre Nikon D3 na dvierka pametovych kariet no bezvysledne. Hrbu inych dielov nieje problem, no tuto cast nikde nedrzia, co ma prekvapuje.

Do servisu to nechcem posielat. Kedze vymena nieje nic tazkeho.
napis do servisu oni ti to poslu. mne posielali matnicu
 
Marek Janicko
2013-03-10 19:06:35+01
príspevok od: martin9113
napis do servisu oni ti to poslu. mne posielali matnicu
dik
 
Luboss7
2013-03-11 09:32:56+01
Pripojím podobnú otázku, mám Nikon D90 cca rok a pol, začal sa odliepať gumový polep pri zadnom rollery- miesto pre palec. Čím by to bolo dobré prilepiť, nejaké sekundové lepidlo, chemoprén alebo stačí 2-stranná lep. páska? Viem že je to ešte v záruke, ale nechcem riešiť takú drobnosť cez servisy.
 
Marek Janicko
2013-03-11 10:07:35+01
príspevok od: Luboss7
Pripojím podobnú otázku, mám Nikon D90 cca rok a pol, začal sa odliepať gumový polep pri zadnom rollery- miesto pre palec. Čím by to bolo dobré prilepiť, nejaké sekundové lepidlo, chemoprén alebo stačí 2-stranná lep. páska? Viem že je to ešte v záruke, ale nechcem riešiť takú drobnosť cez servisy.
Nic takeho. Ries ebay. Nahradny diel za par drobnych.
Apropo ja som to riesil skrz servis v ramci zaruky.
 
Wlady
2013-03-11 10:35:50+01
príspevok od: Luboss7
Pripojím podobnú otázku, mám Nikon D90 cca rok a pol, začal sa odliepať gumový polep pri zadnom rollery- miesto pre palec. Čím by to bolo dobré prilepiť, nejaké sekundové lepidlo, chemoprén alebo stačí 2-stranná lep. páska? Viem že je to ešte v záruke, ale nechcem riešiť takú drobnosť cez servisy.
Je to chroba D90tky, odliepa sa to na vsetkych. Ja som napisal do servisu a poslali mi tu gumu novu, myslim ze som platil len postovne /v ranci zaruky/. Urcite som tam nekydal sek. lepidlo. Tiez je moznost ako tu bolo spomenute kupit gumu an ebayi.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()